Hurtownia kosmetyczna GAMA S.J.

Zamość

Opinie o Hurtownia kosmetyczna GAMA S.J.

Iza

Moglibyście napisać jaki rodzaj umowy podpisuje się przy rozpoczynaniu współpracy z Hurtownia kosmetyczna GAMA S.J.? Jest to umowa o pracę czy zlecenie? Zachęcam Was do dzielenia się wszystkimi spostrzeżeniami na temat pracy w tej firmie.

berek

jak pracuje się np. na 3-zmianówce, to nie ma znaczenia, czy masz nockę czy dzień.. zmiana to zmiana.

pipi

Z tego co sie orientuje w gamie nie ma zadnych zmian nocnych. Hurtownia jest czynna w dzien.

disco kasia

a to w gama są obowiązkowe zmiany nocne? to mi trochę komplikuje sprawę bo często gram koncerty jako śpiewaczka w zespole disco i nie chciałabym, szczególnie w weekendy, żeby mi to kolidowała ze stała pracą. czy w takim razie jest w gama możliwość co miesiąc negocjowania godzin w grafiku żeby mi i im pasowało?

Zuzia

Z tego co się orientuje to jest tam salon fryzjerski już od kilku lat czyli klienci są.

Jestem pracownikiem Gamy od dłuższego czasu i spokojnie mogę stwierdzić, że opinie Kachy i Zochy są jakimś wymysłem. Nigdy nie spotkałam się z tym że, szef wykorzystuje pracowników. Może autorkom tych opinii nie chciało się pracować? Może myślały, że na (usunięte przez administratora) będą siedzieć i pazurki piłować? Bo nie rozumiem w jaki sposób szef mógł wykorzystywać pracowników? Co do miejsca pracy i warunków również nie mam nic do zarzucenia.

pawel

gama gama co tam jest kto to wie, trzeba sie nad tym mocno zastanowic hehehe

klientka

Hurtownia kosmetyków Gama oraz salon fryzjerski Gama fryzur to wspaniałe miejsce. Ceny najtańsze w Zamościu, miła obsługa, duży wybór produktów. Zakupy w Gamie robi się z przyjemnością a za plecami nie stoi ochroniarz i nie patrzy się na ręce jak np w Rossmanie. Polecam.

ona

Moje Drogie Panie o czym Wy piszecie i jakie głupoty wypisujecie?Chyba Wam się pracować nie chciało . Jeśli Wam coś nie pasowało to dlaczego nie powiedziałyście tego tylko wystawiacie opinie nie zgodne z prawdą?.Oczerniacie kogoś kto na to nie zasłużył.Powodzenia w szukaniu nadal pracy bo znając życie pewnie nadal szukacie lub pracujecie za granicą.

Zocha

MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!! Praca tylko dla zagubionych desperatek, którymi łatwo manipulować. Odradzam.

Zostaw opinię o Hurtownia kosmetyczna GAMA S.J. - Zamość

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia kosmetyczna GAMA S.J.