Opinie o CBOS Refractories FRANCE w Lyon

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CBOS Refractories FRANCE. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CBOS Refractories FRANCE o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBOS Refractories FRANCE w Lyon

Czy w CBOS Refractories FRANCE są szkolenia zewnętrzne?

Szefowa (usunięte przez administratora) na każdym kroku na kasę. Możecie jechać i sprawdzić sami powodzenia.

Polak Nowy wpis

Jeden wielki (usunięte przez administratora) jest w tej agencji pracy

Polak Nowy wpis

Pracuje od kilkunastu lat budownictwie przemyslowym i nikomu nie polecam tej agencji pracy Zarobki za prace w wiekszosci na zakladach chemicznych sa smieszne Nie traccie zdrowia za te smieszne pieniadze a prezes tej agencji ma dwa porsche i chyba zbiera na trzecie z waszych przyszłych zarobkow

franc

ten, ktorey narzeka na pieniadze - ciekawe czy sam odszedl czy wywalili go za pijanstwo ...

@franc

Pracowales tam bo ja tak i nigdy nikomu nie polece tej agencji pracy Praca za takie pieniadze w takich miejscach

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w CBOS Refractories FRANCE spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy 476. Stolarz meblowy
Lyon
Sidrom Sp. z o.o.
Serek

Nie warto u nich pracować.praca to masakra zakwaterowanie kemping zagnojony zabrudzony brak organizacji a pieniądze bardzo małe szkoda się w ogóle przyjmować u nich. Bardzo bardzo nie polecam!!!

Polak
@Serek

Masz racje Zakwaterowanie (usunięte przez administratora) a praca w tych spalarniach chemicznych za te pieniadze ludzie dajcue żyć

Lukaszbytom

Co wy tu wypisujcie? Ja zaliczkę dostałem a nawet sama szefowa się kilka krotnie pytała czy chce ją dostać.wziołem zaliczke jak wyjeżdżałem i dostałem nawet na bilet na samolot. Po jakimś czasie miałem dostać wypłatę w danym terminie jak byłem w w Polsce już. To jak napisałem wcześniej że nie mam już kasy to nie czekałem do dnia wypłaty a a szefowa wysłała mi pieniądze odrazu.

Sebastian
@Lukaszbytom

Małe sprostowanie.Tak racja...w mojej sytuacji to była kwestia nie zrozumienia sie. W tym roku było inaczej

Polak
@Lukaszbytom

Tylko i wyłacznie jak pracujesz dorywczo sa konkretni a i zarobki pracujac w tych syfach szalu jie robia

Czy pracownicy w CBOS Refractories FRANCE dogadują się między sobą?

wsad

chyba tak

Adrian
@wsad

Chyba? :D To w końcu tak czy nie?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

cbos

tak, umowa o prace podpisywana jest PRZED podjeciem pracy

Seba

absolutnie niepolecam przewala sie masa ludzi. W dodatku mozna zostac bez pieniedzy szefowa mi na koniec obiecala przelac zaliczke, mozna zapomniec. przestrzegam przed wyjazdem strata czasu i pieniedzy. Obiecoja sporo kasy dodatkow itp. Tymczasem nawet o zaliczke na powrot niemozna sie doprosic.

spawacz

Pracowałem tam przez dwa miesiące przy jakims piecu, trzeba bylo naprawde zasuwać. Na dłużej nie ma tam pracy dla spawacza. Zapłacili co obiecali.

Zostaw merytoryczną opinię o CBOS Refractories FRANCE - Lyon

• Jak się pracuje w CBOS Refractories FRANCE?

Zobacz opinie na temat firmy CBOS Refractories FRANCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CBOS Refractories FRANCE?

CBOS Refractories FRANCE