Opinie o Program Systemy Komputerowe Czubiński Pilarczyk Sp.J. w Konin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Program Systemy Komputerowe Czubiński Pilarczyk Sp.J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Program Systemy Komputerowe Czubiński Pilarczyk Sp.J. o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Program Systemy Komputerowe Czubiński Pilarczyk Sp.J. w Konin

Anonimus Nowy wpis

Witajcie ,znalazłem ogłoszenie na stanowisko serwisant . Czy ktoś mógłby przybliżyć jak wygląda praca serwisanta w delegacji ? Czytam same negatywne opinie ,czy to prawda i lepiej nie zawracać sobie ta ofertą głowy ? Oferowana stawka to rzekomo 7-10tys miesięcznie,co wydaje się zbyt piękne żeby było prawdziwe ..

Anonin Nowy wpis
@Anonimus

Spróbowałeś? Bo zastanawiam się czy spróbować czy wgl opłaca się w to pakować bo czekam opinie i trochę to wygląda słabo. Chociaż 7'-10 tys jest kuszące

komornik Nowy wpis
@Anonin

Panowie jeśli was interesuje sama praca oraz brak życia prywatnego to mogę polecić. Pracowałem przed "podwyżkami' to była tragedia, a teraz nie jest lepiej bo parcie na ilość jest masakryczne. Wg dyrekcji najlepiej żebyście pracowali 24/7. jak nie macie niczego ciekawszego do roboty i nerwy ze stali to można sobie zarobić. Jedyną motywacją są tutaj PLNy bo na nikogo liczyć nie można, a co najwyżej jeszcze ktoś inny zwali na was winę za swoje błędy i nie mówię tu osobach na stanowisku serwisanta tylko pracownikach biura jeśli można ich tak nazwać.

Aneta

była tu wzmianka o delegacjach ale jakoś tak ogólnikowo ujęta. poda ktoś szczegóły? jak są organizowane, na jakich warunkach, jak często i o co chodziło z tymi konsekwencjami pieniężnymi? za nie przypadkiem nie płacą więcej?

Dudek
@Aneta

Co prawda nie są częste ale niespodziewane. Informacje o delegacjach przeważnie otrzymujesz dzień wcześniej. Powiedzmy na koniec poniedzialku informacja że we wtorek wyjazd. Dodatkowo płacona tylko dieta plus teoretycznie nadgodziny do których też pracownik jest zmuszany bo "norma" musi być wyrobiona niezależnie od tego że prace można sobie rozłożyć spokojnie na wszystkie dni wyjazdu. Mało jasne instrukcje i zlecenia od przełożonych GDZIE ZA WYKONYWANIE ICH ZGODZIE Z TYM CO ZOSTALO PRZEKAZANE USTNIE I PISEMNIE potrafią np zabrać premię ponieważ po powrocie na firmę coś im nie pasuje.

Kandydat Nowy wpis
@Dudek

Jak wygląda dzień pracy w delegacji? Jak wygląda nocleg w tej delegacji ? Możesz rozwinąć myśl o tych całych normach ?

Kierownik

Każdy pod każdym dołki kopie. Praca prawie na terenie całej Polski. Częste i wymuszone nadgodziny. Mało zgrany i niekompetentny zespół. Wyjazdy na delegacje na których najlepiej pracować 24h w ciągu dnia bo inaczej wyciągane są konsekwencje zdarza się że pieniężne. Kadra pracownicza mało komunikatywna z małymi wyjątkami. Słaba organizacja pracy, osobiście nie polecam.

pilarczyk

Niestety zgadzam się z przedmówcą, ktoś bardzo trafnie opisał sytuację panującą w tej firmie...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Program Systemy Komputerowe Czubiński Pilarczyk Sp.J.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant ds. Oprogramowania Sage DPW z j. niemieckim
Katowice
SD Worx Poland Sp. z o.o.
czubiński

Szkoda zachodu. Płaca minimalna i coś tam pod stołem. jeździsz po polsce za free bez delegacji. nic nie dostajesz, korzystasz z prywatnych rzeczy. Prezesi i dyrekcja się bogacą (konie, budowy itp) a reszta próbuje przeżyć za ochłapy

Zostaw merytoryczną opinię o Program Systemy Komputerowe Czubiński Pilarczyk Sp.J. - Konin

• Jak się pracuje w Program Systemy Komputerowe Czubiński Pilarczyk Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Program Systemy Komputerowe Czubiński Pilarczyk Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Program Systemy Komputerowe Czubiński Pilarczyk Sp.J.
  • Kolska 3A
    62-500 Konin

Program Systemy Komputerowe Czubiński Pilarczyk Sp.J.