Opinie o Garstech Jakub Garstka w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Garstech Jakub Garstka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Garstech Jakub Garstka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Garstech Jakub Garstka w Łódź

Czytając komentarze zobaczyłem że przyjmowali wcześniej na stanowisko szkoleniowiec-wdrożeniowiec Ta praca wiąże się z częstymi podróżami? Dają auto służbowe i zapewniają nocleg w hotelu? Jakie diety wyjazdowe? Zwykle ile dni poza biurem?

Firma Logistyczna Nowy wpis

Pracowałem z firma Garstech i Panem dyrektorem Garstka przy projektach logistycznych. Pan Jakub jest swietnym menadzerem. Posiada olbrzymia wiedze z zakresu logistyki i zarzadania: zarowno projektami, jak i wielosobowymi zespołami. Klarownie wyznacza cele i wie jak je osiagnac dzielac sie swoja wiedza z pracownikami i zapewnia ku temu odpowiednie narzędzia dzieki czemu latwo zrealizowac wszelkie zalozenia w pelnym zakresie. Co wazne, a rzadko spotykane, udziela odpowiedniego wsparcia i daje zawsze aktualna informacje zwrotna. Praca z Panem Jakubem nalezy do naprawde przyjemnych i profesjonalnych!

chyba Nowy wpis

rotacji chyba nie ma, bo naprawde dawno nie szukali

Kontrahent Nowy wpis

Szanowni Państwo, Chciałabym wypowiedzieć się jako Kontrahent firmy Garstech. Otóż było mi niezmiernie miło współpracować z firmą p. Garstki. Wszystkie zlecane zadania są realizowane z pełną starannośicą oraz dbałością o szczegóły. Dodatkowo współpracując z firmą Garstech można odciążyć się z wielu dodatkowych zadań które leżą w gestii kierownika projektu, dzięki temu, że mają dobrze rozbudowaną strutkurę przekazywania informacji i feedbacków do Kontrahenta. Zdecydowanie rekomenduję firmę Garstech do wszelkich działań z zakresu szkoleń i wdrożeń, jak i organizacji projektów i prowadzenia ich biur projektowych w zakresie dokumentacji i rekrutacji

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Garstech Jakub Garstka spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Kobietka

Witam, Pracowałam w firmie Garstech, jako Trener aplikacji. Nie ukrywam, że jeśli chodzi o warunki finansowe są bardzo zadowalające. Dodatkowo szef ma głowę na karku i dba o pracowników, ponadto tworzy bardzo dobrą atmosferę pracy. Niestety projekt, w którym brałam udział wymagał dość dużej mobilności, a ja potrzebowałam "osiedlenia", dlatego nasze drogi się rozeszły. Myślę jednak, że jeśli pojawi się oferta Trenera stacjonarnego w mieście, w którym jestem teraz, to z przyjemnością wrócę do Firmy Garstech.

LeonZawodowiec

Pracowałem w tej firmie jako szkoleniowiec/wdrożeniowiec. Świetna atmosfera pracy i kontakt z właścicielem. Mimo prywatnego sektora rozumiane jest w tej Firmie pojęcie "life balance", więc był czas na pracę i czas na rodzinę. Jeden mały minus, to kwestia wymagalności mobilności (w moim przypadku nie było to problemem) i dobrny poślizg jednej wypłaty, który szybko został nadrobiony, więc wybaczam. Dodatkowo słyszałem, że dla lokalnych pracowników (byłem pracownikiem satelitarnym - pracowałem w innych miastach) urządzane są imprezy świąteczne. Ponadto zadowolenie z pracy jest nagradzane premiami. POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Garstech Jakub Garstka - Łódź

Garstech Jakub Garstka
3.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Dr. Seweryna Sterlinga 14 lok. 32
    90-217 Łódź