Opinie o WTZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie WTZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WTZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w WTZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Barabasz Nowy wpis

Ta firma juz nie istnieje...

Rafał Nowy wpis
@Barabasz

Serio? Bo nikt wcześniej o tym nie pisał. Były wcześniej opinie, że są problemy finansowe, ale firma to sprostowała. Wiesz na pewno, że firma się zamknęła, czy to tylko plotki?

wemasc Nowy wpis
@Barabasz

Napiszcie coś więcej o tym zamknięciu bo strona dalej istnieje i nic nie wskazuje na to...

Pracownik były

Firma Weld stoi na skraju bankructwa. Brak kasy na wszystko. Rotacja ludzi olbrzymia.(usunięte przez administratora) wie jak kłaść na łopatki spółki ma w tym doświadczenie z poprzednich spółek . Mały człek , bez kropli kompromisu do ludzi i klientów . Ale jeden klient jak widzę się nie poddaje. Oby więcej takich . Panowie złóżcie pozew zbiorowy oddzielny. A co do zgrzewarek to potwierdzam ich delikatnie mówiąc słabą jakość produkcyjną oraz wytrzymałościową. Nic nie warta kopia Włoskich maszyn nieudolnie podrobiona taki Chiński Rolex.

@Pracownik były

Szanowny Panie, dziękujemy za opinię, nawet tak skrajną i w naszej ocenie niesprawiedliwą. Jeśli rzeczywiście jest Pan byłym pracownikiem (a nie jak grającą nie fair, zazdrosną o sukces konkurencją) zapraszamy w odwiedziny. Zobaczy Pan jak stabilną pozycję udało się nam wypracować, jak niska jest rotacja personelu i jak bardzo dbamy o jakość naszych produktów i zadowolenie Klientów. Może też uda się zorganizować spotkanie z Panem Piotrem … Swoją drogą, miło nam poinformować, iż wielu rynkowych liderów w swoich sektorach w Polsce i za granicą kupuje kolejne nasze maszyny, które zdają egzamin w najtrudniejszych warunkach, przy ciągłej eksploatacji. Zapraszamy na kawę. Prosimy o kontakt celem umówienia wizyty z biuro@weld.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół WELD

Witam My mamy zgrzewarke 3D do paneli z Weld i potwierdzam wszystkie złe oponie odnośnie tych maszyn przeczytanych tutaj na forum . Nic nie warte złomy , zero serwisu , co róż nowi pracownicy. Nikomu nie polecam tej firmy . Naprawdę nikomu.

@Andrzej

Pa. Andrzej jak chcesz to wpadnij mam Smoltech to ci wszystko pokaże także cenę nie ma problemu . Mam wycenę tez z Weld sprzed 5 mcy i nie powalała wręcz przeciwnie 1 mln zł uważam za b. dużo jak za towar miernej jakości . Koło mnie facet produkuje na Waro i dla tego o nich ci napisałem . 4 lata robią i zero awarii. Przelicz sobie . Weld Awarie w roku kilkadziesiąt czy innym dać więcej i mieć spokój . Decyzji prosta Pozdr A.K

Powiem i napisze krótko Mam zgrzewarke firmy Weld do paneli 3D i takiego szmelcu jeszcze nie widziałem . Przecież ustawianie jej oraz przezbrajanie to jakieś szaleństwo . Ludzie tragedia . To nie maszyny tylko złomy !!!!!! Nie wypisujcie bzdur , że rzekomo jakiś pan ten czy tamten ma i chodzi super. Ludzie oni sami te opinie o sobie piszą. Jeszcze się nie spotkałem z firmą która by te buble chwaliła . Chyba że sam Weld.

@Andrzej

Widocznie niewielu producentów Szanowny Pan zna...

Adam M.
@Andrzej

Pierd...., podaj inna firmę gdzie moglibyśmy kupić podobną maszynę chętnie kupię jak bedzie lepsza i w rozsadnej cenie niż Welda

@Andrzej

Szanowny Panie Andrzeju, dziękujemy za opinię; każda jest dla nas cenna zarówno negatywna jak i pozytywna. Nasz Zespół dokłada wszelkich starań, aby nie tylko utrzymać pozycję lidera w dziedzinie maszyn do zgrzewania w Europie Centralnej i Wschodniej, ale też zdobywać nowe rynki zarówno w Europie jak na innych kontynentach. Stale też pracujemy aby podnosić jakość naszych produktów i serwisu. Jesteśmy przekonani, że bezpośredni kontakt pomoże wyjaśnić poruszane przez Pana kwestie i zmienić Pańską opinię o nas. Bezpośredni kontakt jest zawsze podstawą do zbudowania dobrych, długoterminowych i obopólnie owocnych relacji, nawet jeśli współpraca z nieznanej nam przyczyny wydaje się trudna. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami (e-mail: biuro@weld.com.pl) w celu ustalenia co możemy zrobić w przyszłości, aby taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca, jednocześnie – w miarę możliwości - postaramy się zorganizować Panu wizytę u jednego lub więcej naszych stałych Klientów. Sądzimy, iż dobrym rozwiązaniem mógłby być też szkolenie Pańskiego personelu, co też możemy omówić w tracie bezpośredniej rozmowy. Pozdrawiamy, Zespół WELD

@Adam M.

Chętnie Włoskie - Waro firma Waro . Polska maszyna i producent -Smoltech ( maszyny mercedes) Popatrz zadzwoń i kup a będziesz zadowolony. Weld lider rynku . Dobre ha ha ha chyba w Markach !!!!!!!! Bo innych nie ma !!!!!! Podałem ci dwie . Tylko dwie. Mogę podać jeszcze trzy Jedną włoską i dwie polskie.

Smoltech może dobry ale 80% droższy

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie WTZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Czy kandydat na stanowisko INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Adam M

W zeszłym roku zdecydowaliśmy się na zakup Zgrzewarki wielopunktowej do panel 2D i 3D wraz z trzy prostowarkami do drutu. Po drobnych regulacjach, przeszkoleniu i doświadczeniu załogi dopracowaliśmy się wysokiej jakości mat tzn proste pręty, nie przestają końcówki, cała mata prosta.Dużą rolę odgrywa czysty drut,regulacja i oczywiście doświadczenie operatorów.Maszyna pozwala wykonywać wiele szerokości mat o różnych rozstawach prętów.Czas przezbrajania maszyny na siatki lekkie 6/5/6 i ciężkie 8/6/8 nie jest krótki ale porównywalny z maszynami konkurencyjnych producentów. Pobory prądu nie przerażają jeżeli zgrzewa się sekwencyjnie- u nas 6x. Awaryjność znikoma mimo,że pracujemy na 3 zmiany, oby tak dalej, serwis gwarancyjny konieczny jeżeli chcemy pracować w trybie ciągłym. Generalnie relacja ceny do jakości- bardzo dobra. Serwis reaguje szybko i skutecznie, Pan Piotr zdolny automatyk wiele spraw potrafi załatwić online.Sercem firmy jest personel a tu spotkaliśmy się z profesjonalizmem i zaangażowaniem zarówno na hali produkcyjnej jak i w biurze, szczególnie za taką osobę uważamy Panią Olgę która dbała od początku do końca za prawidłowy przebieg transakcji i do tej pory sumiennie pracuje na dobry wizerunek firmy.

Adam M.

Drogi Panie nie mam zadnego interesu by chwalić ich maszyny pracują póki co dobrze od roku i to napisałem!. Zapraszam na Śląsk porozmawia Pan z moim personelem, nawet podpowiemy jak je wyregulować by panele były akceptowalne przez klientów z DE. Mam swoją opinię Pan swoją i szanujmy się niestety internet stał się miejscem gdzie każdy może kazdego opluć i zniszczyć.W 90 % piszą niezadowoleni. Trochę spokoju życzę

Łukasz
@Adam M

Panie Adamie poprosimy adres pana chętnie podjedziemy i zobaczymy te cud maszyny . Widzieliśmy już 4 i wszystko awaryjne trociny. Rozumiem że Firma Weld sama o sobie nie może źle pisać . Najlepsze : Pan Dulba zdolny informatyk . Dobry kawał ????????????

@Łukasz

Szanowny Panie Łukaszu, dziękujemy za opinie. choć trochę dziwi nas brak jej wewnętrznej spójności. Przedstawia się Pan jako były pracownik, a z treści wynika, że widział Pan tylko cztery maszyny... Zakładamy więc, że jest Pan przedstawicielem konkurencji, która - wobec braku argumentów merytorycznych - skupia się na oczernianiu lidera na rynku. Takie postępowanie jest po prostu nieetyczne i nie ma nic wspólnego z uczciwą walką konkurencyjną. Z naszej strony zapewniamy, że skupiamy się na rozwoju produktów i stałym podnoszeniu zadowolenia naszych Klientów. Wierzymy, że tylko takie podejście jest uczciwe i przynosi korzyści zarówno Klientom jak i firmie. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w uczciwym budowaniu pozycji na rynku. Z poważaniem, Zespół WELD

Mandela

W którym roku została dostarczona maszyna?

Gsjsks

Prosty chłopie weź się do roboty skończ biadolić narzekać i obrażać ludzi, zrob sam lepsza maszynę

Maciek

Niech Pan zwróci maszynę producentowi, skoro jest Pan niezadowolony.

@Mandela

2017

@Maciek

Właśnie że producent zadeklarował na piśmie że ją naprawi

@Gsjsks

Sam zrób . Ja zamowilem w firmie która powinna się na tym znać . A trafiłem na partaczy i cieniasów którzy nie maja o tym pojęcia . Nie jest to nasza opinia niestety tylko wielu klientów posiadających te pseudo psujące się zgrzewarki .

WELD Team

Odpowiedź na Gowork: Szanowny Panie, Dziękujemy za opinię, choć naszym zdaniem jest ona niesprawiedliwa i niepoparta faktami. Nie jest naszą intencją roztrząsanie spraw handlowych na forum publicznym, ale rozumiemy, iż Pana intencją jest zaszkodzenie firmie i jej Właścicielowi z nieznanych nam powodów. Pana wpis - w naszej opinii - świadczy ona o Pana pełnej świadomości, że podnoszone p zarzuty są nieuzasadnione i nie obronią się w sądzie. Zgodnie z informacjami z rynku, produkuje Pan, od wielu już lat, na tej maszynie panele na dużą skalę, więc tym bardziej trudno nam się zrozumieć zarówno podnoszone zarzuty jak i cel jaki temu przyświeca. Ma Pan pełną świadomość, że maszyna spełniała parametry ustalone w umowie, a nasze reakcje na Pana zgłoszenia zawsze były szybkie i konkretne. Musimy też dodać, iż na problemy wygenerowane przez nieprawidłowe użytkowanie maszyny, po prostu nie mamy wpływu. Jako specjaliści w produkcji maszyn do zgrzewania paneli możemy podpowiedzieć Panu po raz kolejny, że sprawność i wyszkolenie obsługi, jakość używanego materiału, reżim technologiczny i odpowiedni nadzór nad produkcją przynoszą naszym Klientom konkretne, wymierne korzyści. Podsumowując, możemy zaoferować ponowne, płatne przeszkolenie Pańskiego personelu w zakresie prawidłowej obsługi maszyny i dokonać niezbędnych regulacji w ramach płatnego serwisu pogwarancyjnego. Jeszcze raz podkreślamy, że zawsze szukamy rozwiązań pozytywnych dla obu stron. Jesteśmy gotowi zarówno na współpracę, jak też na twardą obronę w sądzie dobrego imienia zarówno Firmy, jak i jej Właściciela. Po raz kolejny proponujmy kontakt na biuro@weld.com.pl i omówienie kwestii w gronie profesjonalistów. Z poważaniem, Zespół WELD

Lidzie jak czytam te wpisy to mi się jedno nasuwa . Mamy leasing misimy płacić za maszyny z Weld a jakość sprzętu - zerowa . Naprawdę Prosze nie pisać o tym , że ktoś kupił i ma i jest zadowolony . Ludziska my mamy i wiemy , że leasing tym(usunięte przez administratora) zapłacił a my dostaliśmy złom nie działający . Ktoś napisał serwis s szybko itd. Co za bzdury . Jaki Servis , jakie przyjazdy . Weld to pomyłka . Nigdy więcej . Ps . A na Servis to przyjeżdzają ale ich byli pracownicy i automatycy - odpłatnie i prywatnie oczywiście którzy się od nich zwolnili bo wypłaty po 4- mce nie widzieli(usunięte przez administratora) Taki ci to Feeeeld. Nie polecam , żałuje bardzo ze zwiódł mnie filmik w Necie. Nigdy więcej . Z tego co wiem to są na skraju bankructwa.

@Piotr

Szanowny Panie Piotrze, dziękujemy za opinię; każda jest dla nas cenna zarówno negatywna jak i pozytywna. Nasz Zespół dokłada wszelkich starań, aby nie tylko utrzymać pozycję lidera w dziedzinie maszyn do zgrzewania w Europie Centralnej i Wschodniej, ale też zdobywać nowe rynki zarówno w Europie jak na innych kontynentach. Stale też pracujemy aby podnosić jakość naszych produktów i serwisu. Jesteśmy przekonani, że bezpośredni kontakt pomoże wyjaśnić poruszane przez Pana kwestie i zmienić Pańską opinię o nas. Bezpośredni kontakt jest zawsze podstawą do zbudowania dobrych, długoterminowych i obopólnie owocnych relacji, nawet jeśli współpraca z nieznanej nam przyczyny wydaje się trudna. Dziękujemy też za ważną informację, iż byli Pracownicy wykorzystują swoją zdobytą u nas wiedzę i umiejętności do serwisowania naszych maszyn. Strategią WELD jest opieranie się na wykształconej, zmotywowanej i wyszkolonej Załodze. Znaczna część byłych Pracowników to fachowcy, jednakże – proszę pamiętać - nie posiadają oni dostępu do aktualnej dokumentacji i wiedzy technicznej, oryginalnych części zamiennych czy odpowiednich wersji oprogramowania, więc nie zawsze będą w stanie zapewnić pomoc na odpowiednim poziomie. Sugerujemy zatem korzystanie z autoryzowanego serwisu WELD, bo tylko on zapewnia w pełni merytoryczne i fachowe rozwiązania. Dziesiątki stałych Klientów, którzy na co dzień z nami współpracują może zaświadczyć, iż także w dziedzinie serwisu jesteśmy liderem na rynku. Zapraszamy zatem do kontaktu z nami (e-mail: biuro@weld.com.pl) w celu ustalenia co możemy zrobić w przyszłości i rozwiązać ewentualne problemy. Pozdrawiamy, Zespół WELD

Zbigniew W.

W naszej firmie w 2019 roku została uruchomiona automatyczna linia do zgrzewania paneli 2D oraz 3D czyli przeginanych. Wraz z linią zostały dostarczone 3 prostowarki. Za cały proces realizacji odpowiedzialna była Pani Olga, która wykazała się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem na każdym etapie - od zamówienia aż po uruchomienie. Maszyna obecnie pracuje na 3 zmiany w zasadzie bez żadnych awarii i przestojów. Wszystko to dzięki dobrze przeszkolonej załodze jak i ciągłej dbałości o jakość drutu. Główna nasza produkcja to siatki 8/6/8 oraz 6/5/6 w wielu różnych wysokościach i szerokościach. Czas przezbrojenia może nie jest krótki, ale warto się do tego przyłożyć gdyż przekłada się na jakość. A jakość produkowanych paneli jest bardzo dobra, jest to dla nas priorytetowa sprawa z uwagi na sprzedaż głównie na rynku niemieckim. Serwis działa bardzo sprawnie, a usterki usuwane szybko i skutecznie. Szczególne uznanie należy się Panu Piotrowi, który jako automatyk wiele problemów potrafi rozwiązać zdalnie. Poza tym maszyny cechują się solidnym wykonaniem, dużą estetyką oraz użyciem wysokiej jakości komponentów. Summa summarum firma Weld cechuje się dobrym wykonaniem, fachową wiedzą, zorientowaniem na potrzeby klienta jak i pełnym zaangażowaniem personelu.

Zbigniew W.
@Zbigniew W.

No na pewno

Pablo

Witam, Czy firma weld poszukuje ludzi do pracy na weekendy ?

Zizi

Jak duże są opóźnienia w pensjach ?

bobo

Witam, Jakie jest realne wynagrodzenie netto na stanowisku lektyk automatyk ?

Jakie są mocne strony pracodawcy WELD TECHNOLOGIA ZGRZEWANIA SP. Z O.O.?

Bakajoko

Mocne strony to na pewno takie ze nie płacą w terminie :)

Mateusz

Witam, Szybki pytania do stanowiska ślusarz spawacz. Jaką umowa zatrudnienia? Jakie wynagrodzenie? Akord czy pensja godzinowa? Jakie stałe? Jaką metodą spawania?

@Mateusz

Dzień dobry, Nasi pracownicy zatrudniani są na podstawie umowy o pracę, a zakres ich obowiązków ustalany jest indywidualnie. Zapraszamy do złożenia Cv na adres rekrutacja@weld.com.pl.

Olga

Fajnie, że macie pozytywne opinie o pracy w firmie. Może powiecie nam coś więcej o aktualnie panujących warunkach w pracy. Czy Weld zapewnia swoim pracownikom benefity pozapłacowe takie jak np. karta multisport? Każda wasza wypowiedź może pomóc potencjalnym nowym pracownikom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu.

Lis

Prosperujący i rozwijający się zakłada. Szefostwo bezproblemowe, a robota nie jest bez sensu :D

Były pracuś

Jak dla mnie dobrze rozwijająca się, dbająca o pracowników firma. Takie odniosłem wrazenie po dwuletniej pracy.

Natali

Dopiero jak straci się pracę w dobrej firmie to niejedna osoba wspomina jak to było w WELD !!

Olek

Jeszcze nie słyszałem żeby wszystkim pasowało wszystko. Zawsze znajdą się maruderzy.

Miki
@Olek

No niestety, nawet w najlepszych zakładach w których pracowałem I TAK narzekali. A Weld należy akurat do jednych z tych lepszych..

Irena

@Piotr, a czy mógłbyś napisać coś więcej? Dlaczego nie polecasz? Jakie są powody? Czy może firma aktualnie poszukuje kogoś do pracy w WELD? Na pewno Wasze informacje będą istotne do podjęcia decyzji innych użytkowników, czy złożyć CV do tej firmy.

Melo
@Irena

Od siebie mogę powiedzieć tylko tyle, że śmiało można składać CV. Najlepiej popytać pracowników ale generalnie firma prosperuje dobrze i dba o pracowników.

Al
@Melo

Ja złożyłem jakiś czas temu z pozytywnym skutkiem, pracuję od kilku tygodni i póki co jest rewelka, atmosfera pozytywna :D

Jacek

Jestem zaskoczony jak wiele negatywnych opinii na temat tej firmy tutaj znalazłem. Pracowałem tam przez jakiś czas i nie miałem żadnych problemów z rozliczeniem, czy szefostwem. Środowisko pracy jest jak najbardziej ok, nie wiem czy może akurat w moim okresie firma różniła się od firmy, o której tutaj piszą, ale wydaje mi się, że zainteresowani mogą śmiało wysyłać cv. Ah i nie jestem już pracownikiem, ponieważ ostatecznie założyłem swoją działalność :)

Mario
@Jacek

U mnie byłem bardzo podobny, w zasadzie nikt nie narzekał w robocie, ani też nie słyszałem od innych pracowników negatywnych opinii (takich co pracowali już dużo dłużej ode mnie)

Zostaw merytoryczną opinię o WTZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Marki

• Jak się pracuje w WTZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy WTZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

WTZ INVESTMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ