METALWELD Fiprom Polska

Opinie o METALWELD Fiprom Polska

wldk

Atmosfera jest straszna... zarówno na produkcji, w biurze, jak w magazynie....

Idąc pracować to tej "firmy" można spodziewać się normalnych, cywilizowanych warunków pracy oraz szansy na rozwój. Już pierwszego dnia można jednak wyrobić sobie obraz jak owa praca będzie wyglądać. Na stanowiskach kierowniczych obsadzeni są ludzie bez kwalifikacji i jakiejkolwiek fachowej wiedzy na temat spawalnictwa. W rezultacie brak kwalifikacji i perspektywy znalezienia innej pracy jest jedynym powodem znoszenia ciągłego mobbingu. Wszystkie inne osoby z wykształceniem kierunkowym bardzo krótko tam wytrzymują. Dziwię się, że z tak słabym zapleczem technicznym i personalnym ta firma jeszcze funkcjonuje.

T.M

Witam wszystkich jestem jednym z wielu byłych pracowników firmy METALWELD. W przeciągu ostatnich paru lat na stanowisku handlowca przewinęło się bardzo dużo osób i żadna chyba nie została zwolniona tylko wszyscy sami się zwolnili więc to już samo mówi za siebie jak ta firma traktuje pracowników. Zarobki marne, zadania za które można otrzymać premię są tak napisane że można się nieźle ubawić. Biurokracja jest taka że rocznie na potrzeby Metalweldu wycina się całe lasy deszczowe . Najśmieszniejsze jest to że prawie każdy jest tam twoim wrogiem a nie sprzymierzeńcem w osiąganiu wspólnego celu. Cały zarząd sam nie wie czego chce, żrą się między sobą o pierdoły, które nie mają znaczenia a ważne sprawy zostają odkładane miesiącami. Jak się już zatrudniłeś na stanowisku handlowca to czekaj na załatwianie reklamacji, po prostu boki zrywać, schemat do reklamacji jest tak napisany że jak to zobaczyłem to ryłem z tego z 2 tygodnie i do teraz jak sobie przypomnę tą paranoje to uśmiech na twarzy pojawia mi się od ucha do ucha. Pojedziesz w teren pełen entuzjazmu i werwy do działania, odwiedzasz pierwszego klienta, przedstawiasz się, a klienta na to HAHAHA o znowu nowy handlowiec daje ci 3 tygodnie :P, albo inny przykład też dość częsty, klient po prostu z tobą nie będzie chciał rozmawiać bo Zarząd z Dyrektorem na czele tak prowadzili rozmowy handlowe że klient nie ma ochoty słyszeć o tej firmie a co dopiero o współpracy. Proces do brania auta w teren też jest niezły (taki przykład, umówiłeś się z klientem na 12 więc auto idź załatwiać o 9 i tak może być że się spóźnisz). Normalnie nie piszę takich komentarzy ale po tym jak zostałem potraktowany po wypowiedzeniu umowy to kpina a dokładnie Klauzula o zakazie konkurencji. Ogólne podsumowanie ta firma to jedna wielka KPINA a produkty tej firmy to mierna jakość. Z resztą samo to że duże gro ludzi nawet nie wie czym ta firma się zajmuje, albo po przejściach reklamacyjnych nawet nie chcą już o niej słyszeć. Więc jak już się zatrudniłeś to życzę wytrwałości i pamiętaj po przekroczeniu bramy firmy wyłączaj mózg, załącz tryb przetrwanie absurdów.

suchy

Na to bym nie liczył....

suchy

Odchodzą do firmy która ich doceni, gdzie nie ma codziennych awantur z byle powodu i wzajemnego oskarżania się między działami.

człowiek

jest jaśnie pan i pani , którzy prowadzą niemoralnie ten zakład , ponieważ sami błądzą (usunięte przez administratora)

?

Firma jako taka [usunięte przez moderatora] traktuje ludzi jak bydło wchodzi na hale i się wydziera. Praca jak w kamieniołomach a szczególnie na pakowaniu , a płaca marna nie polecam!

on

Nie wiedziałem, że szukają kogoś. Ja wysłałem cv jakis czas temu i cisza

aaa

witam, mógłby ktoś napisać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna na inżyniera spawalnika ?? ile można zarobić i jak wygląda praca w praktyce ?

kierownik

A na jaki dział masz rozmowę i jakie stanowisko? wtedy można coś więcej napisać:)

Pracownicy

a my się nie dziwimy, że nasz zakład funkcjonuje i to wcale nie źle.

kowal

a pan W. Kiepski tam jeszcze pracuje ?

holms

pip juz tam był i niewiele się zmieniło

Spostrzegawczy

TO SKORO JEST TAM, AŻ TAK ŹLE TO PO CO TAM PRACUJECIE? CZY TO JAKIŚ PRZYMUS? PRZECIEŻ WKOŁO JEST TYLE ZAKŁADÓW GDZIE SZANUJE SIĘ LUDZI. PROPONUJĘ WAM ZMIENIĆ ZAKŁAD A NIE NARZEKAĆ.

biały murzyn

WSZYSCY MACIE RACJĘ!!!!!KRÓTKO MÓWIĄC SYF,BRUD,NIESPRAWIEDLIWOŚĆ.A JEŚLI NIE IDZIE PO ICH MYŚLI TO [usunięte przez moderatora] DO UPADŁEGO AŻ SIĘ POT Z [usunięte przez moderatora] LEJE!!!!!!

krosta na tyłku

tak jest PIP PIP HURRA TYLKO I WYŁACZNIE PANSTWOWA INSPEKCJA PRACY TAM POWINNA ZROBIC PORZADEK NO I BHP JAKIES NORMALNE A NIE TEGO CO MAJA

Zostaw merytoryczną opinię o METALWELD Fiprom Polska - Sosnowiec

• Jak się pracuje w METALWELD Fiprom Polska?

Zobacz opinie na temat firmy METALWELD Fiprom Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w METALWELD Fiprom Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy METALWELD Fiprom Polska?

Kandydaci do pracy w METALWELD Fiprom Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

METALWELD Fiprom Polska