Opinie o Aksa Atena Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Aksa Atena Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aksa Atena Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aksa Atena Sp. z o.o. w Olsztyn

Adam Nowy wpis

Ktoś napisał że są różne formy zatrudnienia. To na B2B jak się ma swoją działalność też można współpracować? Jak wtedy wyglądają zarobki?

Marco Nowy wpis
@Adam

Można ale wtedy sam płacisz składki.

AkSA Atena Sp z o.o Nowy wpis

Informuję że AkSA Atena Sp z o.o nie jest organem prowadzącym szkoły od roku 2016. Nazwa szkół pozostała, ale zmienił się organ prowadzący

Agnieszka

@marcin czy mógłbyś napisać coś o warunkach zatrudnienia jakie oferuje AkSA Szkoły (Akademickie Szkoły Atena)? Czy jest to współpraca oparta o umowę o pracę, czy może stosowana jest jakaś inna forma? Będzie to istotna wskazówka dla osób, które są zainteresowane wysłaniem tam swojego cv.

jolka
@Agnieszka

Ja miałem zleceniówkę. Ale wiem że mają różne formy zatrudnienia

jolka Nowy wpis
@jolka

Miało być " miałam" :D Nie wiem jak Marcin. (usunięte przez administratora)u nich szkolenia projektowe

Hdkxisnabxiaba

Ta szkoła jest jednym wielkim nieporozumieniem. Jest to banda (usunięte przez administratora) którym zależy tylko na wpłatach i jak największym wykorzystaniu naiwnych uczniów nastawionych na bezpłatną naukę która deklarowana jest do momentu wypełnienia papierów. Deklarują bezpłatna naukę, a później bezczelnie pani dyrektor kpi z osób które są w wielkim zakłopotaniu z powodu oszustwa. (usunięte przez administratora) Podsumowując wieś śpiewa i tańczy. Bezczelna pani chyba jest zbyt pewna swojej pozycji bo do tego jeszcze namawia do nagabywania innych do korzystania z usług szkolnych a w zamian anuluja opłaty za naukę. Jeśli chodzi o obsługę szkolna to pani w sekretariacie aż boi się oddychac pod presją nerwowej szefowej. Kłamstwo i paranoja.

jolka
@Hdkxisnabxiaba

A może warto czytać umowę. jakoś nikt nie ma problemów z czytaniem umowy. Wszystkie warunki finansowe są w umowie. Nikt nikogo w szkole nie nagabuje. Po prostu trzeba wywiązywać się ze swoich powinności. Tak postępują osoby dorosłe. Oszustwem jest udawanie że przyjmuje się warunki nauki w szkole, a potem udawanie ze się tego nie wiedziało. Cwaniakowaniem daleko się nie zajedzie. Ja nie miałam ŻADNYCH problemów. przyszłam powiedziano mi co i jak , wytłumaczono i tyle. 20 zł miesięcznie to nie są powalające na kolana pieniądze , a szkoła jest ok

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Aksa Atena Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
marcin

Brak opinii negatywnych to najlepsza opinia ;) Przyłaczam się...wszystko jest ok , jasne i przejrzyste. Czekam na dalsze zlecenia.

Tomasz

Czy wszystko jest ok? Dlaczego nikt nie pisze?

trenerka

Pracuję u nich na kursach masażu. Pieniądze zawsze na czas i to bez problemu. Żadnych niedomówień czy niejasności. Mam nadzieję na długą współpracę . Dziękuję i pozdrawiam sekretariat :)

sonda

kasa na czas to podstawa. no i nikt sie na pewno nie przepracuje ;)

szkoleniowiec

Pracowałem u nich na kursach w styczniu i chętnie podejmę dalszą współpracę. Pieniądze były zgodnie z umową . Polecam pracę

graża

Tak. Ale tu są opinie o pracodawacach :) A skoro i uczniowie zadowoleni i nauczyciele to znaczy że warto tam iść :) W każdej roli ;)

nauczycielka

I ja potwierdzam. Zawsze wszystko jest jasne i pewne. Nie oszukują. Z tego co wiem uczniowie też zadowoleni. Polecam

wikor

Ja również polecam pracę w tej placówce. Wszystko jest jasne i transparentne. Wszystko wiem na czas . Naprawdę warto

nauczyciel

potwierdzam. Pracuję już ktorys z kolei rok i wszystko ok. Polecam

anne

wszystko na czas. bezproblemowo z wypłatą i przyjazna atmosfera. nie ma jakiś toksycznych scysji, tylko jasne sytuacje. polecam.

toja

Polecam pracę w tej szkole. Pieniądze są na czas. Bardzo fajna dyrektorka i super atmosfera. Zawsze można się dogadać. Na prawdę warto

Zostaw merytoryczną opinię o Aksa Atena Sp. z o.o. - Olsztyn

Aksa Atena Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Świętego Wojciecha 3/3a lok. 13
    10-041 Olsztyn