smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Opinie o smartjobs personaldienstleistungen GmbH

Jojo

Hej ,jestem elektrykiem i pracuje tutaj 3ci miesiąc , stawka brutto 10,10€ i mam 45€ diety

123toja

no na czym polegało to wydymanie?? co było nie tak ? jakieś fakty proszę, kurde jak już coś piszecie to napiszcie z sensem , każdy kwasi ze taki lub taki ten smart a nikt jakoś nie przedstawi o co biega. Podpisałem w tej firmie umowę i jadę od 2.11 do pracy Umowa wydaje mi się normalna , taka jak w innych firmach a stawka na godzinę mi pasuje i nie wiem na co trzeba uważać. Dziwne te komentarze - wyglądają trochę na jakieś działania konkurencji bo na wielu profilach firm znajduje podobne i nigdy jak coś zapytam nie otrzymuje jakieś sensownej odpowiedzi

W firmie pracuje krótko. Hmm, może i mają mały młynek, ale jak do dzisiejszego dnia wywiązywali się ze swoich zapewnień. Kwatera OK, pieniądze na czas, co do centa, sprawy logistyczne załatwione. Nie wiem co będzie dalej, ale jak na razie pasuje mi. Byłem sceptycznie nastawiony gdy rozpoczynałem tam pracę, kilka lat temu, też pracowałem w "Niemieckiej" firmie, gdzie wszyscy byli polakami - zostałem wydymany... Jak w każdej firmie tego typu musi być zamydlacz oczu, oni przecież tak funkcjonują. Niektórzy ludzie czytając ofertę pracy za 12E + dieta sobie przeliczają. Ale nie tak to działa, dochodzą dojazdy, mieszkanie, życie. Ogólnie polecam tą firmę.

mike

Witam co wiecie o tej firmie? smartjbos mam jechać za troche i nie wiem co robic? a firma płąci za mieszkanie czy trzeba z własnej reki a potem odają kase?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w smartjobs personaldienstleistungen GmbH. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Monter/Serwisant Instalacji Klimatyzacyjnych i Wentylacyjnych?

Bob

Leszku ja do tej pory pracuje w tej firmie od 8 miesięcy i tak sobie czytam wasze opinie i myślę ze te wszystkie negatywne informacje wypisuje im konkurencja , mam kontakt jeszcze z dwoma pracownikami z tej firmy bo pracujemy w okolicy Frankfurtu i oni tez do tej pory są zadowoleni, firma nie skraca diet z 40€ na 28€ tak jak to robią inne firmy. Mysle ze to iż pracowałeś tylko 2 tygodnie to wina języka , wiem ze jak ktoś słabo rozmawia po niemiecku to często bywa tak ze firma nie chce takiego pracownika. Za dojazd do pracy firma wypłaca 10€ za przejechane 100km wiec myślę ze trochę tutaj czarujesz. Ja osobiście polecam ta firmę

tulisz

o ile się nie mylę to Smartjobs jest agencją pracy która zatrudnia naszych rodaków w niemczech, także wysokość wynagrodzenia ściśle zależy od tego na jakie stanowisko tam jedziesz. Moim zdaniem lepiej znaleźć coś przez swoje osobiste kontakty , ale jeśli się ich nie ma to może warto spróbować i tutaj...

Mietek

Witaj , no dobrze ja wysłałem do kilku firm swoje CV, otrzymałem tez jakieś tam propozycje , z tych wszystkich propozycji najlepsza była właśnie od firmy smartjobs z Erftstadt 10,63 i 40 euro diety .Pracowałem wcześniej w innej firmie z Bonn i tam zostałem oszukany bo po dwóch tygodniach płacono mi już za dzień 28euro diety. Pracowałeś Michał w tej firmie ??

Andrzej Mielko

Nie wiem dlaczego jest tyle negatywnych opini?Pracuje w tej firmie i wywiazuja sie ze wszystkiego co podpisalem.Mila obsluga ,sa do dyspozycji w razie potrzeby w dni wolne.Przy okazji Wesolych Swiat dla wszystkich pracownikow SJ.Andrzej Mielko

krakus

Hmmmm , czytam z wielkim zrozumieniem , jesteś prawdziwym fanem a może kolega Podszusa ? Zobacz sobie opinie o tej spółce.Od kiedy dokładnie tam pracujesz i w w jakie fili? Osobiście odradzam pracy w AIM i Brilliant ( złe osobiste doświadczenie )

po miesiącu można było utargować na 22e,ale byłem z inna firmą za 15e a potem dało sie i 12e za łózko ale tam kuchnia i łazienki na korytarzu wspolne.Standart jest w dużej mierze zależny od gości którzy z tobą mieszkają.Na dwóch miejscach był spokój bo i mniej ludzi ale czysto że bakterie się ślizgały ale sami ludzie dbali i innych pilnowali.W innym miejscu na stole w kuchni stała popielniczka jak talerz cała pełna kipów,do zerzygania sie.no i imprezy,jak trafisz

pracowałem dla nich w tym roku.Wypłata o.k.Zaliczki na prośbę 250e co tydzień bez problemu.Kontakt po polsku.Pytajcie o kwaterę bo ja płaciłem 25e za łóżko dziennie ale łazienka w pokoju.Problem że brak zaplecza: kuchni, pieca,pralki, lodówki.Jak nie masz swojej kuchenki elektr.,garnka talerza i czajnika to ani nie zjesz ani nie zakawujesz. Wyprac można pod prysznicem ale nie zjeść. Inna kwatera pozostała tylko jako niespełniona obietnica.Poza tymi 750e za łóżko to o.k.

eelektryk

Pracowałem w tej firmie do końca października , w umowie miałem diety w wysokości 40 euro, otrzymałem dzisiaj rozliczenie za przepracowany październik i na szczecie wszystko się zgadzało. Pamiętajcie jak podpisujecie umowę o prace w tej firmie to mówcie zęby wam składali w waszym imieniu pismo o przyznanie pierwszej grupy podatkowej.A tak wszystkim polecam ,nie kombinują jak firma AIM i Brilliant z Bonn bo tam tną diety z 40 na 28 euro

robertgdynia

Ja przepracowałem 4 miesiące w firmie AIM gdzie nigdy nie zgadzały mi się wypłaty i miałem po miesiącu obcinane diety, z obiecanych 40 euro na 28 i zmieniałem co parę tygodni firmy w których pracowałem. Teraz od 3 miesięcy pracuje w firmie smartjobs , w firmie możecie wynegocjować stawki 10,63 euro , generalnie firma proponuje 10,40 ale jak znasz język to możesz negocjować do 10,63 , mi się tak udało . Firma płaci diety 40 euro , diety wypłacają od poniedziałku do czwartku 40 euro w piątek 12 ale jak pracujesz w sobotę to dostajesz w piątek tez 40 euro i sobotę 12 .ja pracuje 2 soboty w miesiącu . Dostałem już dwie wypłaty które na szczęście zgadzały się z moimi wyliczeniami , nie zostały mi obcięte diety tak jak w poprzedniej firmie . Jeżeli będziesz chciał pracować w tej firmie to powiedz na starcie ze chcesz mieć 1 klasę podatkowa, firma wysyła w twoim imieniu pismo o przyznanie pierwszej grupy podatkowej , jest to możliwe jak nie masz stałego zameldowania w Niemczech. W AIM dostawałem 200 euro zaliczek tygodniowo ale to było za mało , jeżeli płacisz za zakwaterowanie 20 euro to nie starcza czasami na jedzenie i paliwo , tutaj możesz bez problemu wynegocjować zaliczki 250 euro ale zaliczki proś na konto bo przez Wester Union płacisz ty prowizje 10% ale firma ciebie o tym informuje i sami namawiają na płatność na konto. Płacą po otrzymaniu karty godzinowej , pamiętaj jak będziesz zaczynał prace w tej firmie żeby wysłali ci kartę godzinowa ,mi wysłali na adres kwatery i dostałem ja dopiero w piątek i musiałem jechać do firmy w sobotę żeby ja mi podpisali . W firmie w której pracuje w Hannowerze mój szef jest ok i mam tutaj prace do końca grudnia . Więc jeżeli masz wybór między firmami AIM czy Brilliant bo to chyba ta sama firma a firma smartjobs to osobiście polecam firmę z Erftstadt , chociaż czytając komentarze innych osób nie wszyscy maja jednakowe zdanie

jaro

zarabiają wszyscy chyba ?

Rokowski

Pracuje w firmie smartjobs od 2 miesiecy i do tej pory nie mialem problemow z ta Firma , otrzymalem juz wynagrodzenie ktore zgadzalo sie z moimi wyliczeniami ,Firma jest polskojezyczna i jest tez mozliwy kontakt po godzinie 17 tej.Ogolnie jestem zadowolony i pracuje od 2 miesiecy w jednej firmie co tez jest fajnie ze czlowiek nie zmienia co 2 tygodnie miejsca pracy tak jak to bylo w mojej poprzedniej firmie z Bonn

jurr
@Rokowski

jak obliczyłeś sobie wynagrodzenie czyżbyś kończył rachunkowość niemiecką przecież podają ci tylko stawkę brutto

ggtyu
@jurr

Jeżeli uważacie że opinie które są pozytywne i tak słodkie są prawdziwe to polecam pracę w tej firmie ale z płaczem później nie do mnie (usunięte przez administratora)

erik

przeczytaj opinię smart

KK
@erik

Witam masz racje ale zawsze trzeba od czegoś zacząć gdybyś nie pracował na początku w takiej firmie jak a krytykujesz nie znalazł byś pewno teraz na tym miejscu pozdrawiam

zawiedziony

Mam dziwne wrażenie, że te opinie tutaj , to piszą sami reklamodawcy. Nie widzę na razie żadnej opinii, która zawierałaby oceny kogoś, kto sprawdził już realnie, na własnej skórze, takie możliwości zatrudnienia w Niemczech.

Zostaw merytoryczną opinię o smartjobs personaldienstleistungen GmbH - Erftstadt

• Jak się pracuje w smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy smartjobs personaldienstleistungen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w smartjobs personaldienstleistungen GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 14 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

smartjobs personaldienstleistungen GmbH