Van Stokkom detachering

Nuland

Van Stokkom detachering

Opinie o Van Stokkom detachering

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi informacjami] o Van Stokkom detachering? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

G.Artur

Franek i Darek , to zapewne szefostwo firmy (usunięte przez administratora) rudy kondon i złodziejka aneta , nie płacą pieniędzy , tragiczne warunki , pracowników szanują jak ss mani żydów. Kwatera (usunięte przez administratora) i bród 4 osoby na pokoju , odliczają paliwo , kosmiczna cena mieszkania 400$ , ale o tym dowiecie sie po wyplacie. (usunięte przez administratora) odradzam wystrzegajcie sie tej agencji.

gfdfgdfgdfgdf

odradzam , kradną twoje pieniądze na potęgę obiecują złote góry a potem przy wypłacie jakbyś dostał w mor.e, pi,da aneta ze swoim rudym okradną cie na bank , odradzam w 100procentach .

ddddd

Jedna z wielu ,,pseudo agencji" okradają ludzi z zarobionych pieniędzy , odliczają pieniądze od wszystkiego . Np zarabiając netto 2000$ do ręki weźmiesz 800$ pani ,, złodziejka ze swoim (usunięte przez administratora) rudym " obiecują Ci złote góry a potem nie wypłacają pieniędzy , warunki mieszkaniowe tragiczne (usunięte przez administratora) , libacje , 4 osoby w pokoju , smród. Żeby ci wyszły su.o bokiem moje ukradzione pieniądze szm..o.

Franek

Polecam ta firmę. Już jestem na emeryturze. Firma załatwiła min wszystkie formalności. Dziękuje szefostwu.

Darek

Super firma polecam. Wypłaty na czas szanują pracowników

Adaś

Nie polecam tego biura ! Wypłaty nie zgadzają się co miesiąc !!!! Wakacyjne wypłacane w wypłacie i tutaj też wiele do gadania ! Nie dbają o pracowników wogóle ! Mogli by was w pracy wyzywać itd a biuro nic nie zrobi. Totalnie odradzam !

[usunięte przez admina] szkoda gadać nie polecam!!!

Zostaw opinię o Van Stokkom detachering - Nuland

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Stokkom detachering