4 Way Logistics Sp. z o.o.

Opinie o 4 Way Logistics Sp. z o.o.

Anonim

Jest ok, kasa ustalona na czas, atmosfera może być, fajni ludzie.

Rychu

Spedytorzy tak świetnie tutaj zarabiaja że nawet nie muszą robić herbaty w wodzie po pierogach. Lubię reprezentować biedę, zapraszam do 4way lodzistik

Nowy

Super atmosfera, nie pracuję tu może długo, ale jak narazie bardzo mi się podoba :)

Piter

Byłem w tej firmie krótko, bo sytuacja zdrowotna zmusiła mnie do rezygnacji, ale wspominam ją bardzo dobrze. Sympatyczni ludzie, szefostwo w porządku, atmosfera ok, kasa na czas. Generalnie polecam.

Tosiek

Firmy nie znam ale znam prezesa :)

Arti

firma spoko, polecam

Arek

Hejka, jakieś 2 lata temu pracowałem, nie mam złej opinie o tej firmie, gdyby nie zmiana branży nadal bym współpracował. Dobra atmosfera w pracy to podstawa, a tam tego nie brakowało, oczywiście nikt nie pracuje charytatywnie, ale byłem zadowolony z pensji, niestety dżentelmeni nie zdradzają sum i ja też zachowam dla siebie wysokość mojego wynagrodzenie. Polecam, team przyjazny i wyrozumiałe szefostwo.

Obecny

Ha, ha, ha .... Niektórych opinii to żal czytać. Mam to szczęście, że jestem pracownikiem w 4WL i jak na razie, nie mam zamiaru zmieniać pracy :)

Zadowolony pracownik

Przyszłam do firmy na praktyki z uczelni i ..... już tu zostałam :) Firma super, ludzie też :). Umowa o pracę, pieniądze na czas i wszyscy pomocni :) Nie rozumiem tych, którzy mając dwie lewe ręce i brzydząc się pracą, wydają takie kłamliwe opinie, że w firmie jest źle!!! Wstyd!!!

Piotruś

firma tak beznadziejna że aż żal pisać, szukają ludzi którzy będą odwalać za nich robotę przez 3 miesiące za darmo. Po okresie 3 miesięcy zaproponują ci 1450zł na stanowisku spedytora międzynarodowego w warszawie!!! haha! umowa śmieciowa bez urlopu, chorobowego, ubezpieczenia!! SIC!! super firma!! Unikajcie szerokim łukiem

@Piotruś 11.09.2016, 15:28

Piotrze, a nie było tak, że stwierdziłeś iż praca w spedycji jest nie dla Ciebie??? Byłeś nastawiony na szybkie pieniądze bez posiadania jakichkolwiek zdolności, umiejętności i doświadczenia. To strach przez Ciebie przemawia, czy życiowe nieudacznictwo??? Praca w spedycji wymaga pokory, a nie buty.

Radosław

Wymagają skończonych studium a nie dają nawet umowy o prace - pracujesz na umowę zlecenie bez ubezpieczenia za mniej niż minimalną krajową haha

@Radosław 29.08.2016, 17:31

Radosławie, z tego co pamiętam, to Ty nie pracowałeś w 4Wayu na żadnej umowie. Byłeś stażystą który nie wywiązywał się ze swojej pracy i dlatego Urząd Pracy rozwiązał z Tobą umowę. Nie pisz nieprawdziwych opinii.

Jarosław

żenada firma

@Jarosław 21.08.2016, 14:18
żenada firma

Firma 4 Way nigdy nie współpracowała z osobą o imieniu Jarosław, więc trudno ustosunkować się do tej opinii. Może warto byłoby z nami porozmawiać przed wpisywaniem tego typu komentarzy? A może to poprostu jedna osoba pisze negatywne opinie pod różnymi nickami?

Były

Nie jetem już pracownikiem tej firmy, bo życie zmusiło mnie do przeprowadzki, ale bardzo dobrze ją wspominam. Świetna atmosfera, bardzo mili i pomocni ludzie, pensja zawsze na czas. Aż szkoda że musiałem odejść, bardzo dużo się tam nauczyłem.

Czy pracownik szeregowy może zajść wysoko w firmie 4 Way Logistics Sp. z o.o.? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o 4 Way Logistics Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4 Way Logistics Sp. z o.o.