Opinie o Perfectdoor Sp. z o.o. w Kunów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Perfectdoor Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Perfectdoor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perfectdoor Sp. z o.o. w Kunów

Motto firmy - pracuj na wszystkich możliwych stanowiskach za tą samą czyli najniższą stawkę i nieważne czy jesteś operatorem, odbierającym czy pakującym i bez różnicy czy pracujesz rok czy 15 lat. Firma nie docenia pracowników i nie ma możliwości podwyżek, już nie mówiąc o jakimkolwiek rozwoju. Premia jeśli już się pojawi to jest to śmieszna kwota, a pod choinkę pracownik dostaje paczkę słodyczy. Nie polecam pracy w tym zakładzie.

Dzidek

Szkoda czasu nie polecam tej firmy.Korpo Firma nie ma czasu na chwile oddechu

Kajko
@Elżbieta

Raczej nie opłaca się tam zatrudniać, chyba że ktoś ma blisko, jest bezrobotny i potrzebuje kasy. Jak chcesz zmienić pracę to nie polecam bo szukają kogoś, kto będzie dużo robił za małą kasę.

A jesteście w stanie napisać, na którym stanowisku jest tu teraz najluźniejsza robota? zastanawiam się nad tym w odniesieniu do tej ostatniej opinii, w której ktoś napisał, że na każdym stanowisku i tak tyle samo się zarabia. jeśli to prawda, to na który dział opłacałoby się dostać?

Były pracownik Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie Perfectdoor Sp. z o.o.? Jaką masz umowę?

Prezes

Firma totalne(usunięte przez administratora)co chwila zmiana prezesów drzwi totalne (usunięte przez administratora).Dział kadr porażka panie tam siedzące są nie dołóczone

@Prezes

Czemu zmienia się tak szybko zarząd? Coś musi być na rzeczy chyba, bo takie drastyczne zmiany nie służą nikomu, ani firmie, ani pracownikom. Masz jakieś swoje przypuszczenia? Ja chce aplikować do kadr, ale tyle tu narzekania na panie, ze jeśli to prawda, to nie wiem czy bym się odnalazła. Ale może warto spróbować;) Wiesz ile mniej więcej osób pracuje w kadrach? Wszyscy pracują z biura, czy hybrydowy tryb pracy również wchodzi w grę? Jaka tam jest atmosfera?

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik regionalny ds. sprzedaży oferowane przez firmę Perfectdoor Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
@perfect door

Nie polecam nikomu pracy w tym (usunięte przez administratora) a zwłaszcza na magazynie jedna zmiana (usunięte przez administratora) a druga leży w szatni i na stołówce i ogólnie ludzie są walnieci w większości narzekają obgadują wszystko wszystkich większość ludzi jest fałszywa pracowałem tam 2 lata

Madzia

Czytam te negatywy, ale może ktoś z was - pracowników, widzi jakieś plusy pracy tutaj? Serio jest aż tak źle pod względem wynagrodzenia? Mam zamiar aplikować do kadr i płac, ale chyba warto przemyśleć to dwa razy? ;) W ofercie wynagrodzenie określili jako satysfakcynujące :P Napiszecie jakieś konkrety?

A konkret odnośnie tego wspomnianego tonięcia? Mnie akurat do kadr jak Panią wyżej nie ciągnie. Widziałem za to, że Dyrektora technicznego do Was szukają. :D Czy dowiem się z czego te nabory wynikają? I czemu nikt nie stara się o awans?

Dzidek

Szkoda czasu nie polecam tej firmy.Korpo Firma nie ma czasu na chwile oddechu

Elżbieta
@Dzidek

A czemu tak, za mało pracowników u was, że nie ma czasu na odpoczynek nawet? Niby zmienił się właściciel, myślisz że opłaca się teraz zatrudnić? Nie wiem czy szkoda czasu czy może właśnie ta zmiana jednak coś tam na plus przyniosła.

Kajko
@Elżbieta

Ktoś

Szczerze? Dno.. Ręką rękę myje, na czele z Panem dyrektorem który doprowadził do sprzedania firmy i pozbawienia rzetelnych, i uczciwych właścicieli do Wielkiej straty.. Kłamstwa na każdym kroku, nawet na wizji radiowej, brak szacunku do ludzi, ogólnie masakra... A do tego kolosalne i niewyobrażalne DŁUGI...

Renata
@Ktoś

można spytać kiedy miało dojść do tej sprzedaży? na stronie firmowej w zakładce z pracą zapraszają do wysyłania cv, czyli to już nieaktualne czy doszło do jakiegoś przeorganizowania firmy? co się stało z pracownikami w związku z tą wspomnianą sprzedażą?

@Renata

Jest nowy właściciel sporo osób na wypowiedzeniu jeszcze za starego własciciela. Oprócz właściciela nic się nie zmieniło.

Czym w Perfectdoor Sp. z o.o. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Niczym dostaniesz 100zl premii albo i nie. Aż tak poza tym to teraz ram pracy nie ma teraz zwalniają traktuja ludzi jak (usunięte przez administratora) Ja na Twoim miejscu nigdy bym tam nie poszedł do pracy

(usunięte przez administratora) nie firma. Pracownik nie potrzebny to go (usunięte przez administratora) a jak potrzeba to wydzwaniają i się proszą . Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora)

Jakie wartości są cenione w Perfectdoor Sp. z o.o.?

Yolo

Przychodzi mi do głowy tylko lizusowstwo i koneksje. Pracownicy firmy nie podzielają innych wartości, a każdy, kto nie podziela wyżej wymienionych, nie odnajdzie się w tym grajdołku :)

Haha dobre jakie wartości? Tylko znajomości . Zwalniają bo nie mają zamown to tylko znajomości nie masz ich wylatujesz a jak masz to i na umowie zlecenie zostajesz. Nie chodźcie tam do pracy bo szkoda czasu

Renata

Poważnie tylko znajomości? I chcesz przez to powiedzieć, że jedynie w oparciu o to ta firma sobie tak spokojnie działa? Jednak chyba coś jeszcze musi ją budować, jakieś doświadczenie i kompetencje przecież

@Renata

Droga Pani ta firma już ledwo zipi a nie spokojnie działa. Brak zamówień. Nikt tych ich drzwi już nie chce. Z takiej wielkiej produkcji zostało tam jedynie niewielka garstka osob

Wogole tam nie składajcie CV . Zwalniaja na nic nie patrzą. Po znajomoscioch nieroby zostają.zycze im aby padli niedługo i zobaczyli jak to jest fajnie zostać z niczym

Firma (usunięte przez administratora).....y epidemia koronawirusa i zaczeli zwalniac i to te osoby ktore krotko pracowaly pozostawiajac rodziny bez srodkow do zycia zwolnili osoby ktorym nawet (usunięte przez administratora) zasilek dla bezrobotnych sie nie nalezy. Poprostu zostawili ludzi z niczym. Czlowiek chodzil do pracy dzien w dzien bez zadnego urlopu ani zwolnienia zostawal po godzinach i tak mu sie odwdzieczyli zostawili wiele rodzin z niczym.

Magdalena

Czy dużo było zwolnień w związku z pandemią? Jakich stanowisk pracy to dotyczyło? Czy ktoś z aktualnych pracowników wypowie się jak sytuacja w Perfectdoorze wygląda obecnie? Czy można w firmie liczyć aktualnie na stabilne stanowisko pracy?

firma (usunięte przez administratora) same k i (usunięte przez administratora) dalacze ktorzy po podsatwoce zostaja awansowani (lelon ) zmarnowalem 4,5 roku w tym (usunięte przez administratora) widzac kto awansoje przyszla pora na zwolnienie, nie licza siei umiejetnosci czy wyksztalcenie dajesz pewnym ludzia awansujesz

Widziałem ogłoszenie Technik Utrzymania Ruchu Na ile mogę liczyć na rękę, netto Firma spoko ?

Urszula
@Nowy

Ja też się chętnie dowiem, ile płacą w Perfectdoor. Na jakie zarobki liczysz? Ciekawe, jaką umowę oferują na początek.

@Urszula

Teraz to zwalniaja nie przyjmuje i nie patrza na to czy ktos bedzie mial z czego rodzine utrzymac. Maja to gdzies. A kierowniczka pozal sie boze ma swoich ulubiencow bo to widac odrazu. W zyciu bym sie nie spodziewal ze taka firma tak moze ludzi potraktowac. Zostawic bez srodkow do zycia. Oby ktos ich rodziny tak potraktowal.

Zawiedziony
@Urszula

Drzwi są najgorszej klasy. Po 1 roku użytkowania zaczęły się przecierać w okolicach klamki. Zostały niby wymienione na gorsze badziewie niż zgłosiłem do reklamacji szyby nie były już MLECZNE bo na rogał przebijała szyba bezbarwna. Teraz skrzydło jak i ościeżnica puchnie i wszystko się odrywa. Nie polecam. Na tym nie koniec mojego postu bo wytoczę firmie proces który już jest w toku. Kwestia kilku dni. Więcej gówna nie wciśnięcie klientom jak mi 10 sztuk łącznie z tandetnymi ościeżnicami z których wychodzą uchwyty trzymające język po zamknięciu skrzydła. Macie przeję.... Bo tak tego nie zostawię Szykujcie się na proces sądowy

Honorata
@Zawiedziony

Ale będziesz się sądził z Perfectdoor na pieniądze, czy żeby wymienili wszystkie skrzydła? Ja tu weszłam bardziej dla pracy, bo widzę, że na produkcję biorą kobiety http://perfectdoor.pl/praca/ Szukają też operatorów CNC i na magazyn, ale tu to już nic o kobietach nie ma. Jest szansa się zatrudnić?

ok

@Ja aha czyli nie ma co narazie składać cv skoro taka sytuacja słaba w firmie...

Mateusz

@ela a jak z szansa rozwoju w tej firmie ?

Olek

Super firma polecam odrazu po szkole praca jak praca za nic chajsu ci nie dadza pracuja kobiety jak i meszcyzni z wynagrodzeniem jest ok zawsze tego samego dnia miesiaca polecam serdecznie

Asd
@Olek

Po jakiej szkole nauczyli Cie takiej plci jak meszcyzni??

Magdzioł

pracuje się tam przez agencje czy bezpośrednio u nich?

ela

Typowy (usunięte przez administratora) korzystający z bezrobocia w regionie. Duże, bardzo duże oczekiwania pracodawcy,nie mające się nijak do wynagrodzenia,które nie jest ani adekwatne do zaangażowania a już na pewno nie satysfakcjonujące. Zresztą polecam weryfikację, może to tylko subiektywne wrażenie..

Zostaw merytoryczną opinię o Perfectdoor Sp. z o.o. - Kunów

• Jak się pracuje w Perfectdoor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Perfectdoor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perfectdoor Sp. z o.o.?

Perfectdoor Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Fabryczna 1
    27-415 Kunów