Opinie o Door Financial (Działalność zakończona) w Katowice

Działalność firmy zakończona.

Firma Door Financial ogłasza rekrutację na stanowisko doradca klienta.Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w branży pożyczek gotówkowych,pełnego zaangażowania,uczciwości.Miejsce pracy Katowice

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Door Financial (Działalność zakończona) w Katowice

koleżanka

problem door-a nie zmieni inwestor to nic nie da mieli już przeciez pieniądze i co z nimi zrobili???????? problemy są kadrowe brak pojęcia o zarządzaniu takim biznesem , to ze prezes kiedys coś tam robił w oddziale u konkurencji nie znaczy że potrafi zarządzać całą firmą .kadra słaba, bazujaca na doswiadczeniu z providenta kierownicy poodchodzili nie bez powodu jak kierownicy regionu typu maciek .sz to po prostu osoby przypadkiem znajdujące sie na tych stanowiskach... teraz i tak robią wszyscy za doradcow od regionalnego po zwyklego kierownika bo doradców już niema poza tym doradca zarabia na sprzedaży pożyczek ,więc jak ma zarobić w firmie która zajmuje sie sprzedażą pożyczek nie majac na pieniędzy .....eh panie ćwirku macieju i wszyscy co przyczyniliście się do tego upadku dajcie już spokój

Smarkata

Znowu szukają inwestora... hahahhahah Scenariusz się powtarza, znowu... Uciekać najdalej od tej firmy. A pan ćwirek to pośmiewisko z siebie robi po raz kolejny. Co chwilę wstrzymują sprzedaż i czekają na coś... CUD chyba.

jay

w tej branży nikt jeszcze nikogo nie przejął dlaczego a no dlatego ,ze to sa wszedzie ci sami klienci wiec po co?????????? jedynie kto to moze przejąc to syndyk:)poza tym tam obecna ekipa ma tak namieszane ,ze sami oni niewiedzą co z czym... także nikt normalny nie bedzie sie w to pchał... nie było w branży zjawiska przejecia bo poprostu jest to nieopłacalne i tyle

hahaha

o inwestorz to juz slysze z rok jak nie lepiej

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Door Financial (Działalność zakończona).
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
hahaha

legendy o inwestorze juz przerabialiśmy !!!!!!!, mydlenie oczu nikt o zdrowych zmysłach w to nie wejdzie zbieraja tylko kase ile sie da zeby tylko było na bierzące spłaty.będą tak dryfować bo jak się już zakończy :projekt door financial jak kiedys juz napisał cwirek to zostana wszyscy od ćwirka zaczynając bez pracy w branzy każdy kto pracuje w door jest spalon:).....

door

Firma na razie nie udziela pożyczek,ale od stycznia znalazła inwestora z Krakowa to da kasę?! Pracownicy uważajcie przejmie Was ktoś inny jedni będą pracować inni pójdą na bruk.Zasługa ćwirka Brawo !!!!!!

hahaha

ostatnio w branża jest taki żart ....klient przez 3 tygodnie nie może się dodzwonić na infolinie po pożyczkę do door financial i odpuszcza sobie przygodę z ta firma , po czym kierownik Maćko kor z nysy jedzie do tejże osoby na wizytę zaległościową:):):):) normalnie śmiech na sali dajcie spokój z ta firmą i gratulacje dla pana ćwirka "szefunia"powinien napisać książkę pt."jak położyć firmę"

Czy będzie działać dalej?

NickiMinaj

hahaha błaha hahahha ale się uśmiałam... Zwalniają jak nie ma roboty... Zwalniają jak ktoś "przeszkadza" a to że sie ktoś nie nadaje to inna sprawa (niekompetencji osób które rekrutują) a niepowodzenia tej firmy są wynikiem złego zarządzania jeśli wogóle można użyć w tym przypadku tego słowa! Ale.. kto tam nie był to nie jest w stanie sobie wyobrazić tego co tam potrafi się dziać...

dooor

Zwalniają pracowników niezgodnie z KP, za porozumieniem stron jak nie przyjmiesz to dostajesz dyscyplinarkę

Mick

Ta firma śmierdzi... Świadczyć o tym może chociażby to, że pojawiają się w niej pewne służby i instytucje... Ale co się dziwić jak zatrudniają ludzi z łapanki, bez doświadczenia, wykształcenia, z "przeszłością"...

KOR

najlepsze jest ,że doradcy są wrzuceni na zbiórki po pożyczkach udzielonych na "chama" przez kierowników np,"szukaj bezdomnego" a potem tępy kierownik , pyta co masz taką zbiórkę do bani:):)...tak na serio uważajcie na tą firmę bo doradca który dostanie rejestr po kimś i wyjdzie tam "wał"deficyt itp zostanie posądzony o defraudacje na szkodę firmy , a już nikt nie zapyta ...kto udzielił pożyczki ?wiadomo wina doradcy....poza tym najgorsza firma dla doradcy jeżeli chodzi o prowizje.nie zarobisz na sprzedaży bo po prostu firma nie ma kasy i ledwo stoji

KOR
@KOR

dokładanie do biznesu rejestry max po 50 os. teren rozległy a paliwo drogie nie polecam

bystry

Zatrudniają doradców... Uśmiałem się po pachy. Cały czas doradców szukają bo nie ma im kto zbiórek od klientów zbierać. Tylu doradców sie już przewinęło ze masakra. Zatrudnienie się tam nawet jako dodatkowa praca jest absurdalne bo dołożysz tylko do interesu chociażby na paliwo wydasz więcej niż zarobisz...

obiektywny

koniec door f. ostatnia nowość to,że kierownicy będą mieli obciętą podstawe o 1000 zł za brak doradców i została wprowadzona prowizja od doradcy , normalnie śmiechu warte nikt nie chce z ta firma mieć nic wspólnego ludzie uciekają bo średnio doradca dopłaca do tego intresu i tak prosto nie nie jest się od nich uwolnić i każdy o tym wie .zresztą o jakiej my firmie mówimy . zbiegowisko ludzi z pierwszej łapanki i to na każdym szczeblu , pan"dyrektor"to kawał prostaka i takich samych ma podwładnych, jeżeli chcecie być poniżani mobbingowani i wyzyskiwani z prywatnych pieniędzy to Door |F. wam to zagwarantuje do tego gratis dostaniecie leniwych niekompetentnych kierowników w białych i czarnych autkach :)

firma dno... ćwirek to najwieksza parodia osoby o nazwie "dyrektor" firma niema prawa bytu ale czego sie spodziewać jak ludzie tam pracujacy zostali wywalenie z innych firm z branży nie bez powodu a door bierze ich z otwartymi rękoma bo nie wiedza jak wyszkolić sobie swoich dobrych pracowników... poza tym jak firma zajmująca się udzielaniem pożyczek nie może udzieleac bo niema KASY!!! buhahahahahaha panowie i panie litości

Bambo

Firma Door to niewypał - po prostu! - Niewypaleni dyrektorzy + niewypaleni pracownicy (- kilka sztuk wyjątków) = PORAŻKA na RYNKU! Nikt nawet nie kojarzy tej firmy ani z widzenia ani ze słyszenia. A mieli tak się rozijać, taka była gadanina , Door miał być taki ważny na rynku pożyczek a tymczasem borem lasem ..Skurczyli się do ziarenka piasku na pustyni- ktokolwiek "gdzies" widzial..ktokolwie wie ..

były doradca

to jest najgorsza firma w branży szybkich pożyczek dla klienta oraz pracownika !!!

yogi

to prawda firma na skraju upadłości niekompetentni przełożeni i administracja której praktycznie niema daje im max 3-6 miesięcy.ludzie są zwalniani z dnia na dzień bez podania konkretnej przyczyny ...nie polecam

Gucio

Firma ledwo przędzie, garstka pracowników tam została i wciąż ubywa, widać że firma się koończy, to jej ostatki

walus

Robią doradców w jajo. Nie wypłacają pieniędzy za podpisane umowy z klijętami. Obniżyli procent za który trzeba pracować. I co najlepsze jeżeli ktoś z klijętów spłaci pożyczkę szybciej to doradca ponosi część kosztów. Dojechać do klijęta trzeba na swój koszt. Jak ktoś płaci mała ratę co tydzień to jeszcze człowiek jest stratny. Na stronie jest mowa o szkoleniach. Bu ha ha.

Door Financial (Działalność zakończona)
1.7/5 Na podstawie 55 ocen.

Door Financial (Działalność zakończona)