Opinie o Smulders w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Smulders. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Smulders o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smulders w Zielona Góra

gorzelnik Nowy wpis

Prawda jest taka ,że jak ktoś chce pracować ,to będzie pracował. Firma szanuje pracowników ,nie ściemniaczy. Uważam ,że atmosfera jest dobra. Nikt nie jest idealny,idzie się dogadać w większości spraw. Martwi trochę przyszłość tego zakładu w tym miejscu.Firma tak na prawdę podtrzymuje tradycje produkcji konstrukcji stalowych w tym obiekcie które sięgają ponad 150 lat !

Staszek Nowy wpis

Mnie to tam tylko denerwowały plotki, ludzie to bez tego żyć nie mogą!!~ Był taki jeden co jak bab chodził i plotkował ale w sumie to chyba po jakiejś niemiłej sytuacji co zwolnił się sam. Nie lubię kamer bo nie lubię ale praqca to praca, tych nagrań w internecie przecież nie ma :/

Antek Nowy wpis

Czasami trudno dogadać sie z ukraińcami, ja ich w sumie lubię, bo to wesołe chłopaki, a jak coś to na migi idzie ogarnąć. Chociaż faktycznie przydałoby się więcej polskich pracowników, no ale co zrobić, naszym się pracować chyba nie chce.

ULIK

Firma się rozwija, rozbudowuje to tylko dobrze rokuje dla pracowników, polecam.

Mel
@ULIK

ja też polecam, narzekają ci co im sie robic nie chce i uważają, że tylko za to, że do pracy przychodzą powinni przed nimi dywan jak na galę rozkładać

Spawacz Nowy wpis
@Mel

Polecasz zarobek 4100 zł netto ? . Wy tam żeby zarobić 5 tys zł musicie ciągnąć nadgodziny .

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Zielona Góra
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Zielona Góra
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Wkurwiony

Nie ma co się zatrudniać w Smulders - Zielona Góra na stałe bo ten zakład pracy idzie do likwidacji na ul. Sulechowskiej. Przenoszą go do Chocianowa bo tam rozbudowa jest zakładu. Mało kto będzie chciał do Chocianowa dojeżdżać z Zielonej Góry. W tym momencie nie pewna firma w Zielonej Górze jeśli chodzi o pracę na stałe.

Mel
@Wkurwiony

kolejny rok mija, a plotki się nie sprawdzają

Karol

Tak mało opinii jest ostatnio na wątku ale to dlatego, że firma szanuje pracowników więc nie ma powodu do narzekania a wiadomo, że takich wpisów jest zawsze najwięcej.

światek
@Karol

Otóż to, chociaż ostatnio widzę ludzie bardziej przychylni, no i dobrze.

Spawacz

Kolego lata temu pracowało się w Zastalu a następnie w Taborze Szynowym. Najlepsze firmy dla spawaczy jakie były w ZG. Pamiętam w 2009 zarabiałem 3400zl netto z 2 sobotami jako Spawacz w Taborze. A aktualna oferta z smulders to 4100zl netto . Jestem na emigracji od 2009r jak Tabor ogłosil upadłość . Od tej pory czasami patrzę na oferty w ZG. Jedno wiem nie opłaca się zjeżdżać do ZG jako spawacz

Stefan
@Spawacz

jak masz rodzinę i zobowiązania na miejscu to nie wyjedziesz niestety, wiadomo, że za granicą płacą więcej - ale jakim to kosztem jest? no właśnie

@Stefan

Kolego wyjechałem w 2009. Po roku zabrałem rodzine do siebie . Nie wyobrażam sobie pracować za 4 tys zł netto w obecnych czasach . Kiedy takie same ceny w sklepach są w Niemczech i w Polsce . Fakt sercem jestem za Polską i ciągle z tyłu głowy mam myśl żeby kiedyś wrócić . Pewnie dopiero na emeryture

Stefan
@Spawacz

To nie zawsze jest takie proste.

Alban
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

Ja lubiłem pracę w tej firmie. Musiałem zrezygnować ze względów zdrowotnych, ale bardzo miło wspominam większość sytuacji. Wiadomo, czasem jest różnie, czasem jest bałagan, ale gdzie go nie ma. Nie ma miejsc idealnych, trawa zawsze bardziej zielona u sąsiada prawda?

Krzysztof

W firmie są możliwości awansu, wszystko zależy od chęci. Osoby prowadzące projekty się czasem zmieniają, nie wiem z czego to wynika. Ogólnie panuje duży nacisk na rozwój pracowników i uczenie ich nowych rzeczy. Dobrze rozwinięty pracownik to dobrze rozwinięta firma. I mnie to odpowiada.

J.M.

Pracuję na hali, kierownik to swój człowiek. Pensja jak na region jest dobra, urlopy też bezproblemowe więc można wszystko sobie zaplanować. Umowy są różne, kwestia dogadania się ale ogólnie ok.

Nikoś

Firma jest ok. Jak ktoś chce pracować to praca jest. Dobry social

Czym w Smulders zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

A. K.

Ja szczerze będę jednak odradzał. Kontrolowanie i normy na każdym kroku. Atmosfery raczej brak. Majstorowie wlepieni w monitory, sprawdzają kto co robi, zamiast służyć pomocą i radą. Trochę już się w życiu na spawałem i żałuję że tyle czasu tu spędziłem. Stawki słabe jak na taką firmę. Cóż, trzeba zwolnić miejsce kolegom ze wschodu. Jak ktoś nie ma życia prywatnego i lubi robić soboty niedzielę i w tygodniu po 12 godzin to praca idealna dla niego

Fuga Jacek

Dzień dobry proszę napisać czy firma planuje masowe zwolnienia? Jak wygląda sprawa restrukturyzacji zakładu? Czy zatrudniają polskich pracowników?

Jak długo trwa proces awansu w Smulders?

Jakie wartości są cenione w Smulders?

@Gość

Chętny do pracy, najlepiej z nadgodzinami, pierwsze zmiany mogą robić sobotę i niedzielę a gdy masz drugą zmianę to można zostać do 2 w nocy i przyjść w niedzielę, sobota odpada bo musisz mieć 11 godzin przerwy między zmianami, tak jest w kodeksie, firma się nie przenosi, według dyrekcji jeszcze 10 lat będą w Zielonej Górze, wypłaty na czas i są dodatki, jest kilka mankamentów ale związanych z tym, że trzeba zasuwać

Stary spawacz

To prawda z ukraincami. Robia na własnej działalności i śmieją się w twarz polakom. Nawet przez agencje mają wiecej. Zarabiaja dwa razy więcej. Nie maja wiadomo urlopów platnych i emerytalnych, ale żyje sie tu i teraz. Atmosfera slaba sie robi.

@Stary spawacz

Polak zarobi 5 tys netto bez nadgodzin?. Myślę żeby zjechać z emigracji i rozglądam sie powoli za robotą

Małyska

Ukraińcy zarabiają tam więcej niż Polacy. 70 procent pracujących to ukraińcy. Mogą windować stawki. To cios dla rodaków. Morale wśród pracujących Polaków bardzo słabe. Nie wiem dokąd zmierza ten zakład, ale nie wygląda to dobrze pod względem polskich pracowników.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Smulders?

Zależy na jakie stanowisko :)

Jerzy

Np. na magazyn. Trzeba mieć uprawnienia na wózki czy wystarczą dobre chęci do pracy? Jak z kasą na tym stanowisku?

Ja pracuje kilka lat w tej firmie , do nadgodzin nikt zmusić nie może, więc to bzdura co pisał kolega wcześniej :) , super pakiet socjalny -tylko mundurówka ma chyba taki ( trzynastka , karpiowe , zajączek,wakacje pod grusza itp) ~ z Ukraińcami to prawda wala nadgodziny , ale zakład produkuje 24/7 wiec jest zapotrzebowanie ( nocki obowiązują tylko pilarzy, ludzi od transportu i operatorów srutotwnicy). Cały czas potrzebujemy spawaczy, sczepiaczy, magazyniera , pilarza , oraz człowieka „od wszystkiego” Pozdrawiam.

Spawacz

Wszystko spoko lecz zarobki jednak marne. Na początek oferują 3 tys zl netto dla spawacza mag. Wysłałem im cv. 14 lat bogatego doświadczenia głównie za granicą. Obecnie jestem w Hamburgu na stoczni. Jednak podziękuję i dalej siedze na emigracji.

Jerzy

Fajnie, że napisałeś , że potrzebujecie pracowników, bo warunki całkiem, całkiem. Można się przyjąć nie mając specjalnie doświadczenia? Przyuczą w firmie?

@Spawacz

3 tysiące na rękę to wcale nie tak mało, szczególnie na początek. No ale wiadomo, że za granicą weźmiesz więcej. Byłeś na rozmowie i od razu zrezygnowałeś, czy chwile popracowałeś w firmie?

old
@Jerzy

Tak, ale musisz mieś szkołe. lepiej mieć doświadczenie ale tez przyuczą.

old
@Jerzy

Wyciągniesz więcej niż 3000zł na czysto.

młody

Tak przyuczą.

Zostaw merytoryczną opinię o Smulders - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Smulders?

Zobacz opinie na temat firmy Smulders tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smulders?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Smulders?

Kandydaci do pracy w Smulders napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Smulders