MEDGAL Sp. z o.o.

Opinie o MEDGAL Sp. z o.o.

Baśka Nowy wpis

Jak weryfikowane są wstępne informacje o kandydacie do pracy, skoro pracodawca w ogłoszeniu nie wymaga cv? Chodzi konkretnie o etat operatora obrabiarek cnc, bo mąż się cały czas nad nim zastanawia. Jednym z zadań jest dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia. Czy w razie co, jakieś awarii, pracownicy ponoszą odpowiedzialność za te sprzęty?

Czy MEDGAL Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nie było, nie ma i nie będzie

Były pracownik Nowy wpis

Dokładnie tak jakie szkolenia?nigdy nie było i zapewne nigdy nie bedzie !!!

Boguśka Nowy wpis

Jest jeszcze 4 dni na aplikację dotycząca stanowiska kontrolera jakości. W ofercie podana jest forma umowy jako umowa o pracę, jaki jest okres próbny? W ofercie jest również wzmianka o podnoszeniu kwalifikacji, w jaki sposób to następuje, jakieś szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne?

Zainteresowany Nowy wpis

Firma prowadzi rekrutację na stanowisko Technolog. Jakich zarobków można się spodziewać i jak wygląda w tym miejscu praca technologa

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie MEDGAL Sp. z o.o. na stanowisko Operator obrabiarek CNC? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Zdziwiony

Ciągłe rekrutacje źle świadczą o firmie:)

Pysia
@Zdziwiony

Dokładnie:)czyli tam coś nie tak jest...

@Zdziwiony

Rekrutacje świadczą o tym, że firma się rozwija, ciągle przychodzą nowe maszyny, dlatego jest ciągle zapotrzebowanie, warunki są dobre

Weź nie ściemniaj jesteście tak jak CHM bo to jest tych samych tam też non stop rekrutacje i złe opinie cwaniaczku żadne nowe maszyny i miejsca pracy nie są tworzone więc skąd ta rotacja:D???

Były

Hahahah, dobre warunki, nowe maszyny i co ty jeszcze powiesz? Że może super zespół do współpracy???

@Były

Ale chyba nie wszyscy są beznadziejni? Na pewno są ludzie którym można ufać. Nie pomagacie sobie nawzajem?

Gosc
@Maria

Sporo przydupasòw którzy nadają jak radio Zet . Ale ręka rękę myje i wiadomo ocb .

Rotacje świadczą o złym traktowaniu ludzi w tej firmie a nie o żadnym rozwoju, kto się chociaż trochę szanuje nie pozwoli sobie na pracę w takim środowisku.

bonio

A czy (usunięte przez administratora) dalej pracuje? Bo coś słyszałem że sporo ludzi odeszło i to nawet sensownych.

Stary
@bonio

(usunięte przez administratora) ma szczęście że nie ma ekipy tam która kiedyś pracowała. Bo byłby za wszystko jechany. Nawet za wiatraki i zupe słoną.

bary
@Stary

co masz na myśli ?

@bary

No właśnie też jestem ciekawa tej sprawy. Wnioskuje że kontakty są średnie, jeśli chodzi o pracowników. Czyżby panowała gęsta atmosfera?

Franek

@Taka prawda o jakim niewolnictwie mówisz? Nikt tam przecież na siłę Ciebie nie trzyma.

@Franek

Choćby to, że czas na przebranie się w ubranie robocze powinno być wliczane do czasu pracy. Rozpoczęcie jak i zakończenie pracy musi zaczynać się w szatni, a nie na stanowisku, czego niestety szef nie może pojąć (widocznie za trudne do ogarnięcia). Więc ze stanowiska pracy powinno się schodzić przed końcem zmiany, tak aby móc się przebrać w czasie pracy np. do 14.00 a nie 14.05. Nie mam zamiaru świadczyć pracy za darmo po czasie. Szef powinien respektować przepisy prawne, a nie swoje jakieś tam śmieszne ustalenia w regulaminie nie mające żadnej podstawy prawnej.

@Franek

Za pozbawienie człowieka wolności (choćby na 5 minut) jest odpowiedzialność prawna. art. 189 kodeksu karnego § 1. Kto pozbawia człowieka wolności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Robert
@Taka prawda

Pracę świadczy się pracodawcy od np godz 14:00 do godziny 22:00 z 15 minutową przerwą. Przebranie się nie liczy do godzin pracy, poczytaj sobie kodeks pracy.

koko
@Robert

Robert widzę że jesteś ekspertem w prawie pracy to jak to jest , kończę prace o 14 a musze czekać łaskawie aż Pan z ochrony sprawdzi mnie przy wyjściu z firmy .Czy taka kontrola nie powinna być wliczona w czas pracy?

Były
@Taka prawda

Człowieku a panie na kasach, w aptekach oraz tym podobne to o której kończą prace?? Pomysl trochę !

Ddd
@Taka prawda

Nie do końca tak jest, jeśli zmiana jest do 14, to wtedy schodzi się ze stanowiska.

@Ddd

Ja to rozumiem, ale też uważam że powinno być tak jak piszę ten wyżej. Zaznaczam, powinno być. Jak pracuje do 14 to o 14 chcę skończyć a nie brać się za sprzątanie czy przebieranie.

Docent

A co się stało,że jeden z braci bliźniaków G.dał dyla z tej firmy??

pracownik biurowy

Firma jak najbardziej na plus, pracuję prawie dwa lata, stabilne zatrudnienie, nie było cięć podczas pandemii, wypłata zawsze na czas. Ze swojej strony polecam

pracownik produkcji
@pracownik biurowy

Kacper ale słodzisz , patrz żebyś cukrzycy nie dostał

Kacper
@pracownik produkcji

Cukier mam ok, dzięki za troskę. Mi się firma podoba :)

Aneta

Poszukuję informacji o możliwości podjęcia pracy w tej firmie w czasach epidemii. Jednak nigdzie na internecie nie mogę znaleźć informacji o aktualnej rekrutacji i miałam nadzieję, że z tego forum dowiem się czegoś więcej. Może ktoś z obecnych pracowników orientuje się czy ta firma potrzebuje nowych osób do pracy i jakie trzeba mieć doświadczenie?

@Aneta

W związku z rozwojem firmy, cały czas potrzebne są nowe osoby. Warunki się znacząco polepszyły względem poprzednich lat. Ze swojej strony mogę jak najbardziej polecić.

Dominik

@Zdziwiony a to oferta ciągle wraca?

Natalia
@Dominik

Jak to?co masz na myśli że oferta wraca?

B999
@Natalia

A to, że stamtąd wszyscy uciekają, ostatnio wiele osób odeszło i dlatego ogłoszenie wraca, radzę się zastanowić i w razie czego zacząć od umowy zlecenia, łatwiej się wydostać.

Alicja

ile na godzina stawka ?czy tam można za robić extra godzin?

Cezary

Mam wrażenie, że ktoś złośliwie chce dokuczyć firmie i stąd takie wyssane z palca zarzuty!

Kasiu

Wróć

Taka prawda

Wyrok Sądu Najwyższego z 21-05-2019 r. – I PK 152/18 Interpretacje Orzeczenia20 lipca 2019OrzecznictwoWyroki Sądu Najwyższego Od kiedy liczyć czas pracy? Czy czynności pracownika przygotowujące go do pracy są już czasem pracy? TEZA 1. Czas pracy biegnie od momentu, w którym pracownik rozpoczyna czynności merytoryczne niezbędne do wykonywania pracy. Stąd za pracę należy uznać czynności przygotowawcze związane z przygotowaniem stanowiska pracy lub też sprzątania po zakończeniu pracy. 2. Czynności wykonywane przez pracownika polegające na pobraniu narzędzi i sprzętu, zmianie odzieży na roboczą i odwrotnie, zapoznaniu się z raportem z poprzedniej zmiany, sporządzeniem raportu, braniem udziału w obligatoryjnych odprawach, miały charakter czynności immamentnie związanych z wykonywaniem pracy. A zatem wykonywane były w czasie pozostawania pracownika do dyspozycji pracodawcy w rozumieniu art. 128 § 1 k.p.

@Taka prawda

Nie wiem jak reszta pracowników, ale ja jutro idę do sądu pracy i będę walczył o odszkodowanie. Ludzi trzeba szanować. A u was to szwankuje. Pracownik nie równa się niewolnik.

Gamer

Witam, czy mógłby mi ktoś napisać jak jest z zarobkami w tej firmie na obrabiarkach CNC? Skoro tyle osób odchodzi? Czy naprawdę jest tak źle? Mam wykształcenie kierunkowe, ale nie posiadam jakiegoś większego doświadczenia, więc na jaką kwotę mogę liczyć na start? A na jaką powiedzmy po kilku latach pracy? Za wszelką pomoc dziękuję!!!

Sebix
@Gamer

Na start możesz liczyć na taka sama kwotę jak na koniec.

@Sebix

Czyli na ile?

Sławek
@Gamer

Witam! Firma Medgal jest ok! ale gdy chcesz nabyć praktyki na CNC- a potem spadaj jak najdalej.Tam jest kierownik zmiany który Cię zniszczy choć Cię nie zna to i tak Cię nie polubi, jego ksywę zna cały Białystok- Osama Ben .... a resztę sobie dopisz. Choć traktowałem go jak kolegę to biedaczyna podkablował mnie do Pani Zosi,bo dziecię urodziło się bez jaj !!!! Firma ma park maszynowy bardzo dobry i wiele się tam nauczysz a,że zarobki małe to przetrzymaj ten okres a potem w świat bo po Medgalu każda firma otworzy przed tobą wrota !!!

Szalom

Stawka minimalna

@Szalom

Czy wraz z upływem czasu od momentu zatrudnienia możliwe jest, aby otrzymać podwyżkę wynagrodzenia za pracę w firmie MEDGAL? Poza stałą miesięczną podstawą firma oferuje jeszcze jakieś ewentualne dodatki bądź premie dla wyróżniających się pracowników? Czy nic takiego nie ma w tym miejscu? Odpowiedz proszę, jak to wygląda.

Szalom
@Adrian

Brak jakichkolwiek dodatków, podwyżek, premii. Jedyne czego można się spodziewać to ustawowy wzrost płacy minimalnej.

Gorala
@Szalom

A nadgodziny chociaż macie. Tak też w sumie można sobie dorobić choć trochę do podstawy.

EX

Jeżeli ktoś chce się doszkolić z zakresu CNC lepszej firmy nie ma szeroki asortyment produktów co za tym idzie ciągłe zmiany na maszynie więc można się dużo nauczyć. Szef jest bardzo specyficznym człowiekiem z którym nie jest łatwo(ujmując to bardzo delikatnie). Do poduczenia się jak najbardziej polecam jeżeli chodzi o inne stanowiska także można się dużo nauczyć a kwestia tego czy ktoś będzie chciał tam zostać na stałe to już prywatne decyzje. Ja sobie nie wyobrażałem pracy tam do końca. Pozdrawiam

Adrian

Czy firma MEDGAL organizuje szkolenia dla nowo zatrudnionych pracowników? Pracując w tej firmie, można nabyć wiedzę i umiejętności, które w przyszłości mogą się przydać w tej branży? Chciałbym, abyś przedstawił, jak wygląda ewentualne szkolenie pracowników.

Sobie czytał książkę? Hahaha

@EX, a długo pracowałeś w MEDGAL? Jak oceniasz tego pracodawcę pod względem warunków, jakie oferuje? @anonymous, a czy Ty pracujesz w MEDGAL? Co możesz powiedzieć o pracy w tej firmie? Jak obecnie oceniacie pracodawcę MEDGAL z Białegostoku? Polecilibyście aplikować do pracy w tym miejscu?

@Karolina

Nie jestem wybredny jeżeli chodzi o warunki pracy, dla mnie było w porządku. Najważniejsze jeżeli chodzi o prace: pieniążki zawsze terminowo były zgodnie z ustaleniami. Pracowałem krócej niż rok.

Tyry
@EX

Ex zapomniałeś dodać że praca za najniższą krajową. Do tego na kilku maszynach jesli chodzi o cnc

@Tyry

Bez doświadczenia i bez wykształcenia dostaniesz na początek najniższą krajową, lecz jeżeli będziesz konsekwentnie wykonywał swoją pracę i będziesz w nią zaangażowany wątpię aby ta stawka długo pozostawała na tym samym poziomie. Rozmowy z szefem nie są łatwe lecz posiadając odpowiednie argumenty można swoje wywalczyć. Nie pracowałem w tej firmie za najniższą krajową.

@Tyry

Jeżeli chodzi o cnc to te części które produkują idą bardzo długo i masz pracę raz na kilkanaście minut.

Adrian

Chciałbym, abyś bardziej precyzyjnie opisała przedstawione przez Ciebie kwestie w komentarzu. Najbardziej interesują mnie zasady premiowania pracy zatrudnionych pracowników w firmie MEDGAL. Możesz przedstawić, jak one wyglądają? Jakiej konkretnie wysokości są to premie?

Myślę że trochę cie poniosło z tą psychozą i obcinaniem premii , nie jest to może idealne wręcz wymarzone miejsce pracy ale aż tak źle nie jest

Anno
@Adrian

Opisał. (usunięte przez administratora) Bałagan w każdym dziale czy to konstrukcja czy produkcja. Ciagła rotacja pracowników mówi sama za siebie.

@Gamer, zastanawia mnie, dlaczego akurat praca w firmie MEDGAL Cie zainteresowała? Motywy Twojej chęci dołączenia do zespołu pracowników tej firmy mogą być różne, dlatego chętnie poznamy, jak to wygląda w Twoim przypadku.

@Karolina

Witaj, ponieważ wszystkie firmy w Białymstoku wymagają przynajmniej 2 letniego doświadczenia w zawodzie na obrabiarkach CNC. Więc nie ma za wiele alternatyw w okolicach Białegostoku :/

Zostaw merytoryczną opinię o MEDGAL Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w MEDGAL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEDGAL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEDGAL Sp. z o.o.?

MEDGAL Sp. z o.o.