Opinie o Europoles Sp. z o.o. w Konin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Europoles Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Europoles Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Europoles Sp. z o.o. w Konin

W razie dodatkowej potrzeby Nowy wpis

Do polskiego prawa wszedł nowy rodzaj urlopu – od tzw. siły wyższej. Pracodawca nie może go odmówić pracownikowi. Musi też mu zapłacić połowę pensji, gdy będzie on na nim przebywać. Dodatkowe 2 dni.

Rim Nowy wpis

Ile osób jest w zapisanych w związkach zawodowych? A ile pracuje?

Jak się pracuje z ludźmi z Europoles Sp. z o.o.?

Pracuś Nowy wpis

Czy są państwo zainteresowani zakupem dużej ilości farby w obecnej sytuacji?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Europoles Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Jack

Niewiele więcej od najniższej. A od stycznia 2023 kolejne stówki do góry. Nasz chojny da pewnie tyle co (usunięte przez administratora) obiecał.

Evel

Interesuje mnie praca w księgowości. Mam wieloletnie doswiadczenie. Znam biegle hiszpański, angielski i dobrze niemiecki. Potrzebny jest dyrektor ze znajomością tych języków? Czy raczej stanowisko zajęte już przez osobę z wyższymi kwalifikacjami?

x
@Evel

zagraniczny kapitał firmy powoduje ze kazdy musi znac jezyk obcy. bez tego ani ani rusz albo stanowisko na produkcji.

Transportowiec

Jak oceniacie Kadry? Czy pomagają pracownikom czy tylko stwarzane sa pozory?

Firma reklamuje się w telewizji. Czy w związku z tym dba tak dobrze o pracowników czy tylko o ulubieńców?

Olek

Jak mocne są powiązania rodzinne na górze i w podległych działach? Czy w związku z tym jest dobrze?

Czy to prawda, że w tym roku powstały Zwiazki?

Czy w Europoles Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Czy w Europoles Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Legenda

Tak,jak nie masz znajomości to się nie dostaniesz,ogólnie nie polecam tej firmy

Gabriela
@Legenda

To ile osób aktualnie jest tu zatrudnionych, że wszyscy podobno się tak super znają?

Ronin

Zacznijmy od tego, że Europoles Sp. z o.o. już nie ma. Jest nowy właściciel, nowa nazwa, nowe zasady choćby wynagradzania.

Misio

Witam. Firma nie za duża nie za mała. Produkcja słupów stalowych, wszędzie hałas, brak stołówki z prawdziwego zdarzenia-trzeba jeść w baraku budowlanym stojącym wewnątrz hali (śmierdzi myszami). Od strony organizacji pracy totalny chaos - jak w większości firm produkcyjnych, gdzie produkuje się pod klienta lub zamówienie. Wynagrodzenia nie powalają, ale nie czarujmy się - rynek koniński nie rozpieszcza pracowników. Jak jest robota to masz warować przy maszynie, a jak nie ma to idź na urlop (oczywiście wszystko wg potrzeb pracodawcy). Nigdy do ostatniej chwili nie wiadomo czy w sobotę będą nadgodziny czy nie, to samo tyczy się dni pracujących pomiędzy świętami. Jak za dużo fikasz to wylecisz. Z pozytywnych kwestii: -wypłata w całości i na czas -zapewniona odzież ochronna i inne z BHP -nie najgorsze warunki pracy - ciepło i na głowę nie leci ( no może poza transportowcami)

Nieświedź
@Misio

Nie możliwe, każą pracować i płacą za to? Co za bydlaki. Co to za czasy żeby za pensję trzeba było stać przy maszynie. Nie do pomyślenia

HR Master
@Nieświedź

Nieświedź, syneczku obudź się bo błądzisz. Nie te czasy, że pracownik będzie jaśnie pana po nóżkach całował bo "dał" cudowną prace przy maszynie. Najwyższy czas aby każdy janusz biznesu uświadomił sobie, że bez pracowników to może sobie palcem w bucie pogrzebać, a jak się nie szanuje pracowników to się ich nie ma.

dzosz
@Misio

Jakie sa tam zarobki ktos wie czy to wielka tajemnica

Przemek

Myślę, że w pierwszej kolejności trzeba przedstawić swoje umiejętności. Warto wiedzieć, że firma jest dobra ale wymagająca.

Witam mam pytanko jaka jest obecnie sytuacja w europolesie względem zarobków jako nowy pracownik bo mam zamiar tam podjąć pracę jako monter

Ryszard

Może warto docenić dobrego pracodawcę bo nigdy nie wiadomo czy drugą taką znajdziemy.

Czy rotacja w firmie jest duża? Czy jest okej ? Szukam czegoś na stałe, polecacie?

Mariusz

Witam.. Jak z warunkami pracy i płacami w firmie Europoles ? Ciągle szuka ta firma pracowników ... Więc wniosek że pewnie bardzo słabo płacą i mają wymagania z kosmosu...

Irek

Zastanawiam się czy jest jakiś powód, że przestaliście być aktywni na wątku?

Jasiek

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera i na jakie zarobki może liczyć młody pracownik?

Zostaw merytoryczną opinię o Europoles Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w Europoles Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Europoles Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Europoles Sp. z o.o.?

Europoles Sp. z o.o.