BAU-POL

Opinie o BAU-POL

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia dotycząca BAU-POL. Jak aktualnie wygląda praca w niej?

gosc

Prymitywny szef, prymitywna firma, prymitywna płaca.

zbrojarz

witam widze ze nic sie nie zmieniło panowie prazesi nadal sciemniaja? miło stare czasy juz nie wrócą na szczescie

odradzam słabo kiepsie płace brak nadzoru jedna wielka ściema......... ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o BAU-POL - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BAU-POL