dodoni

Suchedniów

Opinie o dodoni

vis

bardzo zaskoczyła mnie ich strona internetowa a właściwie jej brak. Czy coś się wydarzyło takiego że znikli. Współpracowałem z nimi wiele lat temu kiedy byli jeszcze małą firmą, handel i dobre kontakty.

Lady Zgaga

Technolog zmianowy branża FMCG kategoria praca sezonowa opis zadań na stanowisku Współopracowywanie nowych i weryfikacja dotychczasowych receptur.Współtworzenie stosownej dokumentacji:specyfikacji produktów, analiz, raportów, kart technologicznych. Współuczestniczenie w przeprowadzaniu ocen organoleptycznych. Monitorowanie procesu produkcyjnego, kontrola parametrów.Ścisła kontrola standardów higienicznych oraz jakościowych w procesie wytwarzania.Przeprowadzanie badań mikrobiologicznych produktu oraz surowca. wymagania Wykształcenie wyższe- mgr inż. technologii żywności lub pokrewne. Znajomość systemów jakości w żywności. Dyspozycyjność (praca 3 zmianowa).Kreatywność.Dobra znajomość Worda i Excela. nazwa firmy poszukującej pracownika DTMD Sp. z o.o. kontakt z pracodawcą 41 39 55 100 Adres e-mail praca_technolog_2015@wp.pl Zdecydowałam się tam zadzwonić(pod podany w ogłoszeniu nr 41 39 55 100) ale kobieta, która odebrała ten tel. nie udzieliła mi żadnych informacji na temat przyszłej pracy, bo powiedziała,że nie ma czasu!!!!! zastanawiam się po co zamieszczają w takim razie tel.,skoro nie ma z kim rozmawiać....i czy właściciel firmy o tym wie, w jaki sposób traktują tu petentów??? Zdecydowanie nie polecam!!!

YUZU
@Lady Zgaga 19.05.2015 14:23

Najprawdopodobniej została Pani Zgaga poinformowana o konieczności dostarczenia CV/ LM- w końcu XXI wiek mamy i takie są WSTĘPNE wymagania! Rozmowy są na dalszym etapie.....no ale ZGAGA to ZGAGA :-P

dg

Dzisiaj jest niedziela jak sobie mysle, ze mam wstac i isc do tej roboty to delikatnie mówiąc rzygac sie chce moja pierwsza robota 1200 netto na łapę, a stresu co nie miara okres próbny się konczy i spadam bo z [usuniete przez admina] nie można pracować, a obiecywali złote góry i kasy jak lodu nie wierzcie w te bzdury nie polecam tego [usuniete przez admina]!!!

az

może trzeba by zacząć płacić a nie tylko straszyć czasy niewolników mineły Mamy 21 wiek jak ktos tego nie rozumie niech zmieni branże moze bedzie lepsza !!!

Zostaw opinię o dodoni - Suchedniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie dodoni