ZUH ALPREM

Kielce

ZUH ALPREM

Opinie o ZUH ALPREM

Jarosław (Heros)

pracowałem w Alpremie Kielce ok 3 lata wszystko fajnie tylko delegacje po całym kraju od Białowieży po Wrocław nigdy nie wiesz gdzie pojedziesz po za tym ludzie ok ,duży minus praca w weekendy .

@Jarosław (Heros) 04.10.2014 18:56

Jarku nie byłeś pracownikiem nigdy Alprem a pracowałeś dla Alpinexu naszego pod wykonawcy .Pozdrawiam serdecznie

Paweł Wojak

Pracowąłem na zlecenie dla Alpremu Kielce ,rozliczenia terminowe ,Kierownicy firmy to dno za każdym razem tylko uwagi i uwagi .Nie Polecam .

@Paweł Wojak 14.02.2015 17:55

witam Pisząc o kierownikach ma pan na myśli Generalnych Wykonawców , nie ma możliwości a by była możliwość pracować na zlecenie lub umowę o pracę dla Alpremu.

Żuraw

Właściciel żenujący typ bez twarzy i ludzkiego oblicza. Brak honoru i słownosci. Obiecuje a potem sie wycofuje.. kiepsko płaci. Nieterminowo i z łaska. Omijajcie z daleka!!!

@Żuraw 02.05.2018 08:19

@Żuraw szanowna osobo w mojej ocenie zapewne pomyliłeś firmy .Zgodnie z polityką firmy Alprem Ostrowski Grzegorz nie ma możliwość pracować bez pośrednio dla Nas od ponad 12 lat a jedynie przez naszych Generalnych Wykonawców z którymi współpracujemy nie przerwanie od samego początku działalności realizując kolejne kontrakty . Firma Alprem Kielce zawsze reguluje fv pierwszego dnia po otrzymaniu ,co jest zawsze zawarte w umowie . w przypadku dalszego łączenie swojego wpisu z naszą firmą proszę o podanie uzasadnienia

Szukasz pracy?

Edyta

@Żuraw a możesz napisać, dlaczego dokładniej tak myślisz? O jakich niespełnionych obietnicach piszesz? Są to spore oskarżenia, jednak nie są poparte żadnymi konkretami. Dla osób, które poszukują pracy w ZUH ALPREM to szczegóły są najważniejsze, bo pozwalają zrozumieć sytuację w firmie.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w ZUH ALPREM?

święty

pracuje od 3 lat dla Alpremu i chętnie bym zmienił pracę orka orka orka orka

pecik

hehe pamietam tą firme jak studiowałem malowaliśmy jakies hale na ciepłowni w kielcach ,coż można powiedzieć trza tyrac i tyle

baton

Kurczak zgubiłem twój numer ,mój jest bez zmian dalej pracuje w alpremie jak coś zadzwoń

Jacek Kurczak Opole

Pracowałem dla Grupy ALPREM Kielce to dośc dobrze zorganizowana grupa ,co do kasy to zwykły akord nigdy niebyło problemy z rozliczeniem co do właściciela to nigdy go chyba nie nie widziałem zawsze nim straszyli że jak przyjedzie bedzie dużo problemów .Jak ktoś czyta mój wpis niech się odezwie włąśnie szukam pracy

SEBASTIAN WAWRZYK

I Ja pracowałem dla Pana (usunięte przez administratora)w sumie było ok ,wyjechałem chyba w 2009 roku do Hiszpanii i kontakt się urwał .Wtedy to była lokalna firma która działała dla dużej firmy Pana Łukasza Witka nie pamiętam nazwy firmy dziś .Co do opinii to pewnie do dziś bym robił dla nich gdyby nie możliwości pracy w krajach UE .

NORBI

Firma w niewielki stopniu rozpoznawalna w Kielcach co innego w Warszawie w tym roku pracując dla Alprem Kielce pracowałem min na Pałacu Kultury ,Dworcu Centralny ,i wielu innych miejscach ,kasa w terminie minus problem z urlopami w sezonie to mi się Bardzo nie podoba mam nadzieje że szefostwo pomyśli o tym kiedyś wielki plus Mam prace w okresie zimowym .

Zostaw opinię o ZUH ALPREM - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZUH ALPREM