E.Leclerc - Oleśnica
counter
1 6 18 5 1
Agnieszka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Klient

często robię zakupy w tym sklepie ale niektóre Panie widać pracują tam z łaski... jest pani z punktu obslugi która jak ma podejść naprawić kasę samoobsługową starasznie zaczyna wzdychać na samą myśl o tym że musi iść. Po co pracować gdzieś gdzie nam żle? Za to mogę pochwalić panią też z punktu obsługi miła zawsze uśmiechnięta blondyneczka w krótkich blond włosach przesympatyczna zawsze pomocna takich ludzi tam trzeba . Na dziale spożywczym też się zgodzę z opinią złą na temat jednej Pani wszystko z krzykiem i bez pomocy.

Jadwiga Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
Klient

Witam serdecznie.Jestem zmuszona złożyć skargę na Panią Katarzynę, która pracuje na dziale spożywczym i która tak ma na imię bo słyszałam jak do niej się zwracano.Robie zakupy od bardzo długiego czasu w tym sklepie i już wielokrotnie ta Pani mnie bardzo źle potraktowała a wręcz chamsko.Pytajac o dany produkt i pomoc w jego znalezieniu Pani Katarzyna na mnie zaczęła się drżeć ,powiedziała że to nie jest jej obowiązek aby mi wskazać dany produkt a przecież pracuje na tym dziale.Ponad to wyzwala mnie od starej głupiej tempej baby i jak jestem ślepa to mam sobie zmienić okulary .Gdy jej zwróciłam uwagę to odpowiedziała mi że mam ja w (usunięte przez administratora) pocałować.Jestem bardzo oburzona i zostałam bardzo poniżona przez ta panią a waszego pracownika.Nie mieści mi się to w głowie jak taka osoba może pracować wśród ludzi? Że względu na to że przez ta Panią już nie pierwszy raz zostałam bardzo źle potraktowana jestem zmuszona w koncu o tym napisać.Jesli jeszcze raz zostanę tak źle potraktowana przez panią Katarzynę z działu spożywczego to o śmiele się zgłosić sprawę jeszcze wyżej.Pozdrawiam Pani Jadwiga

Zofia Nowy wpis
Klient

Witam osobiście lubię robić zakupy w tym sklepie zawsze znajdę to czego potrzebuję,jestem waszą klientką od wielu lat mimo swojego wieku i sporej drogi do was i tak wybieram ten sklep.Ostatnio jednak miała miejsce sytuacja co mnie zraziła troszke,na dziale spożywczym jest strasznie nieprzyjemna opryskliwa wręcz momentami hamska pracownica poprosilam o pomoc zostalam zle potraktowana przez ta pania i to nie jeden raz nie miala ta pani plakietki na sobie ale usłyszałam ze ma na imie pani Katarzyna ja nie z tych co leca do kierwnika odrazu ale ta pani naprawde niepowinna pracowac miedzy ludzmi.pozdrawiam p.Zofia

Henryk Nowy wpis
@Zofia

Pani Zofio tu się z panią zgodzę też miałem nieprzyjemną sytuację na tym dziale nie znam imienia pani która tam pracuje ale była bardzo niemiła a tylko grzecznie spytałem o makaron może miała gorszy dzień mimo wszystko nie powinno tak być

Patrycja

W jaki sposób działa tam system premiowania?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ala

@Niezadowolona to nie ma wcale podwyzek, nawet z takim stażem pracy?

Aldona
@Ala

Od otwarcia sklepu pracownik ma najniższą krajową żenada

@Aldona

Z tym się zgodzę, do tego pasek mało czytelny. Kadrowa wszystko by chciała wiedzieć ale nie służy pomocą, jak by mogli to zabrali by wszystko nawet 100% zostawili tylko małą gołą wypłatę. Tak było i pewnie zostanie.

Aldona

Witam powstały nowe kasy samoobsługowe ale po co skoro ciągle nie działają tak jak potrzeba wiecznie jest z nimi problem można było przeznaczyć pieniądze na podwyżki dla pracowników zamiast kupować wadliwe kasy na żenujące

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 419 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy E.Leclerc - Oleśnica?

Daria

Ile zarabia ie na godzinę na kasie? Przerwy są liczone do godzin pracy? Ile trwają?

Niezadowolona

10 lat na najniższej krajowej! Wstyd dla firmy!

Igor

Pewni jesteście, że nic dobrego o firmie nie można powiedzieć? Może nie jest idealnie ale bez przesady.

Lidl

Ludzie co Wy tam robicie? Praca za najnizszą stawkę-no chyba że lubicie wolontariat...

Tak2Nie

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w E.Leclerc - Oleśnica?

Wokulski

Uciekajcie z tego sklepu! Lidl i Biedronka płacą o połowę więcej, nie dajcie się wykorzystywać!

Tak3Nie

Dominik

Nie polecam wyzysk na maksa pensja najnizsza krajowa zero szacunku dla pracownika brak socjalu zero premii

Tak2Nie
Nick

Może ktoś zacznie i podzieli się opinia o sklepie "od kuchni"

Tak6Nie

Zostaw merytoryczną opinię o E.Leclerc - Oleśnica - Oleśnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

E.Leclerc - Oleśnica