Opinie o E.Leclerc - Oleśnica w Oleśnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie E.Leclerc - Oleśnica. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w E.Leclerc - Oleśnica na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.Leclerc - Oleśnica w Oleśnica

Magda

Pracowałem tam kiedyś! 10 lat na umowie na czas określony i na najniższej krajowej. Z tego co słyszałam wszyscy dalej pracują za najniższą możliwą stawkę! Przyszła jakaś nowa miotła i wprowadziłą zakaz palenia i noszenia telefonów... Nie wiem dlaczego ktoś tam jeszcze pracuje! Chyba tylko z przyzwyczajenia...

Praconik

Masz złe informacje

Była pracownica

Kiedyś w E.Leclerku pracowałam ale dzięki Bogu odeszłam i teraz pracuję w Lidlu. Zarabiam 2 x więcej i talony na sięta dostałam na 1000 zł a w Leclerku?????

My też się cieszymy że nie pracujesz już

Była pracownica

Mira
@Była pracownica

Chyba najdroższy market w Oleśnicy a prawie wszyscy pracownicy na najniższej krajowej! Kto zgarnia śmietankę? Talony oczywiście do E.Leclerka na 50 zł na święta to kpina z pracowników

Pracownik Nowy wpis

My też się cieszymy że nie pracujesz już

Magda

@Magda

Magda skoro pracowałaś 10 lat w tym markecie to znaczy że nie było tak źle????Pozdrawiam

Praconik Nowy wpis

Masz złe informacje

Jak wygląda sprawa grafiku w E.Leclerc - Oleśnica. Czy pracodawca idzie na rękę?

Pracownik Nowy wpis

Kwestia grafiku należy do kierownika danego działu. Trzeba bezpośrednio z nim rozmawiać.

klient

Co się dzieje z E.Leclerkiem? Popadało trochę śniegu a na parkingu tragedia, nikt nie odśnieża! W porównaniu do innych marketów - dwója. Po wejściu do sklepu breja na posadzce, nikt nie sprząta?

Brałeś udział w rekrutacji do E.Leclerc - Oleśnica. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO super oferty! (035) (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Referent prawno-administracyjny
Służba Cywilna
logo firmy Kierownik sklepu CCC Oleśnica
CCC S.A.
logo firmy Pracownik do wykładania towarów w drogerii w Oleśnicy
Oleśnica
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.
Alf

Od czasu do czasu idę na zakupy do tego sklepu.z czystej ciekawości.zapytam dlaczego nic się tam nie dzieje ???? Te same stare i brudne regały.Jeszcze nie ma zimy a tam już -10.Może trzeba parę złotych zainwestować w ocieplenie????? Współczuję pracownikom przy lodówkach.

Jakie godziny pracy obowiązują w E.Leclerc - Oleśnica?

Zależy na jakim dziale. 6.00 - 14.00 13.00 - 21.00 9.00 - 17.00 10.00 - 18:00 Kasy mają różne godziny

Anna Maria

Witam taka dygresja pracownicy zamiast biegać co 15 minut na papierosa może wzięli by się do pracy to tyczy sie też niby kierowników może ktoś z dyrekcji coś z tym zrobi bo cen na brudnych półkach jak nie było tak nie ma

Czy E.Leclerc - Oleśnica zatrudnia studentów?

Dominik

Witam od roku w sklepie ciemno oszczędność goni oszczędność jest maj w sklepie zimno pracownicy poubierani jak w zimie żenada nie polecam

ojej opinia klientów o zachowaniu pracowników trochę przeraża - dla siebie nawzajem pracownicy też są tacy nieuprzejmi? Widzę że najniższa krajowa - to mi w sumie nie przeszkadza na początek, no ale zależy mi na dobrej atmosferze w pracy - mogę tu mimo wszystko na taką liczyć?

Danuta
@Monika

Zależy gdzie Pani trafi :) Jest dużo miłych pań, ale jest też pani bardzo opryskliwa na dziale spożywczym także życzę powodzenia i jak najdalej od makaronów....;)

Szymon
@Danuta

A co jest nie tak na makaronach? Opowiesz coś więcej na ten temat?

Zorba
@Monika

Najniższa krajowa na początek i na koniec! Tu inaczej nie płacą...

Jadwiga

Witam serdecznie.Jestem zmuszona złożyć skargę na Panią Katarzynę, która pracuje na dziale spożywczym i która tak ma na imię bo słyszałam jak do niej się zwracano.Robie zakupy od bardzo długiego czasu w tym sklepie i już wielokrotnie ta Pani mnie bardzo źle potraktowała a wręcz chamsko.Pytajac o dany produkt i pomoc w jego znalezieniu Pani Katarzyna na mnie zaczęła się drżeć ,powiedziała że to nie jest jej obowiązek aby mi wskazać dany produkt a przecież pracuje na tym dziale.Ponad to wyzwala mnie od starej głupiej tempej baby i jak jestem ślepa to mam sobie zmienić okulary .Gdy jej zwróciłam uwagę to odpowiedziała mi że mam ja w (usunięte przez administratora) pocałować.Jestem bardzo oburzona i zostałam bardzo poniżona przez ta panią a waszego pracownika.Nie mieści mi się to w głowie jak taka osoba może pracować wśród ludzi? Że względu na to że przez ta Panią już nie pierwszy raz zostałam bardzo źle potraktowana jestem zmuszona w koncu o tym napisać.Jesli jeszcze raz zostanę tak źle potraktowana przez panią Katarzynę z działu spożywczego to o śmiele się zgłosić sprawę jeszcze wyżej.Pozdrawiam Pani Jadwiga

JakaJadzka
@Jadwiga

Hahaha dobre

Chamska ochrona, jeszcze bardziej chamki gość podający się za kierownika. Ochrona na wejściu stoi jak kapo w Auschwitz, totalny brak kultury, prymitywny starszy pan ochraniarz, wygląda jak od pługa odciągnięty i tak się zachowuje. Totalne (usunięte przez administratora) Najgorszy sklep w Oleśnicy. Nie dziwię się , że ciągle składają oferty do Biura Pracy, bo nikt pewnie tam długo nie popracuje.

Szymon

Jak Wam się obecnie pracuje w E.Leclerc? Poprzednie opinie były pisane przez klientów firmy, może dla odmiany ktoś z pracowników również napisze coś na temat E.Leclerc? Liczę na jakieś informacje!

Agnieszka

często robię zakupy w tym sklepie ale niektóre Panie widać pracują tam z łaski... jest pani z punktu obslugi która jak ma podejść naprawić kasę samoobsługową starasznie zaczyna wzdychać na samą myśl o tym że musi iść. Po co pracować gdzieś gdzie nam żle? Za to mogę pochwalić panią też z punktu obsługi miła zawsze uśmiechnięta blondyneczka w krótkich blond włosach przesympatyczna zawsze pomocna takich ludzi tam trzeba . Na dziale spożywczym też się zgodzę z opinią złą na temat jednej Pani wszystko z krzykiem i bez pomocy.

Zofia

Witam osobiście lubię robić zakupy w tym sklepie zawsze znajdę to czego potrzebuję,jestem waszą klientką od wielu lat mimo swojego wieku i sporej drogi do was i tak wybieram ten sklep.Ostatnio jednak miała miejsce sytuacja co mnie zraziła troszke,na dziale spożywczym jest strasznie nieprzyjemna opryskliwa wręcz momentami hamska pracownica poprosilam o pomoc zostalam zle potraktowana przez ta pania i to nie jeden raz nie miala ta pani plakietki na sobie ale usłyszałam ze ma na imie pani Katarzyna ja nie z tych co leca do kierwnika odrazu ale ta pani naprawde niepowinna pracowac miedzy ludzmi.pozdrawiam p.Zofia

Henryk
@Zofia

Pani Zofio tu się z panią zgodzę też miałem nieprzyjemną sytuację na tym dziale nie znam imienia pani która tam pracuje ale była bardzo niemiła a tylko grzecznie spytałem o makaron może miała gorszy dzień mimo wszystko nie powinno tak być

Patrycja

W jaki sposób działa tam system premiowania?

Ala

@Niezadowolona to nie ma wcale podwyzek, nawet z takim stażem pracy?

Aldona
@Ala

Od otwarcia sklepu pracownik ma najniższą krajową żenada

@Aldona

Z tym się zgodzę, do tego pasek mało czytelny. Kadrowa wszystko by chciała wiedzieć ale nie służy pomocą, jak by mogli to zabrali by wszystko nawet 100% zostawili tylko małą gołą wypłatę. Tak było i pewnie zostanie.

Aldona

Witam powstały nowe kasy samoobsługowe ale po co skoro ciągle nie działają tak jak potrzeba wiecznie jest z nimi problem można było przeznaczyć pieniądze na podwyżki dla pracowników zamiast kupować wadliwe kasy na żenujące

Daria

Ile zarabia ie na godzinę na kasie? Przerwy są liczone do godzin pracy? Ile trwają?

Niezadowolona

10 lat na najniższej krajowej! Wstyd dla firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o E.Leclerc - Oleśnica - Oleśnica

• Jak się pracuje w E.Leclerc - Oleśnica?

Zobacz opinie na temat firmy E.Leclerc - Oleśnica tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

E.Leclerc - Oleśnica