SafePak Sp. z o.o.

Wrocław

SafePak Sp. z o.o.

Opinie o SafePak Sp. z o.o.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w SafePak Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Janek

Iza, może dlatego, że ta firma już nie istnieje? Zanim zaczniesz sztucznie przedłużać jakiś temat, to przynajmniej rozeznaj sie w takich sprawach.

kinio

Przeciwko firmie Safepak jest prowadzone kilka postępowań Sądowych jak również sprawy o popełnienie przestępstwa (oszustwa) nie wypłacają pieniędzy z pobrań od ponad roku czasu.Jedyna szansa to zgłaszanie przestępstwa na Policję i zakładanie spraw Sądowych cywilnych.Ja od ROKU czekam na pieniądze i do dziś ich nie mam.Spawa w Sądzie się toczy.

Podobna sytuacja
@kinio 01.12.2016 04:51

Jaka kwota pobrania?

macio

A jaka jest ich strona bo patrząc po necie @pączuś to w ogóle żadnej nie mają..a te wpisy są tutaj mega niepokojące

pobraniowiec

Mają im zwolnić rachunki, są zbiegi egzekucji a mają kasę na koncie, chcą zapłacić, nie wiem co o tym myśleć... Wysyłają pisma od komorników codziennie

witrualne biuro

witrualne biuro

wald

Był ktoś na Leszczyńskiego we Wrocławiu sprawdzić siedzibę firmy?

Pomocna opinia

coś wiadomo w sprawie? ktoś coś odzyskał?

Oszukany
@Pomocna opinia 06.06.2016 10:17

Ja cały czas czekam już mnie to zaczyna irytować ze to tak długo trwa.

solvent

Z tego co wiem to mają piętrowe egzekucje komornicze, do tego urząd skarbowy Wrocław-Krzyki poblokował im konta na które wpływały środki. Dostałem maila od nich z tytułami egzekucyjnymi, dzwoniłem do urzędu i potwierdzili, oraz pani powiedziała że nie ma szans na zwolnienie rachunków. Niecałe 100zł popłynąłem ... takie życie

OSZUKANA

to się przestraszą jaj prokurator im sie do d--y dobierze

fifi

Wątpię aby komuś udało się odzyskać pieniądze. Najgorsze jest to że nowy prezes niezbyt przejmuje się całą sytuacją, może nie wcale nie chce?

Help

Jak działacie ? czy ktoś odzyskał pieniądze ?

kot

oczywiscie, ze nie.

pak

Pomogę - proszę o maila na: skuteczny.safepak@gmail.com Proszę o jakieś info jaka kwota i czy coś już robiono w sprawie

Tomasz

A może pozew zbiorowy trzeba złożyć ?

Tomasz

ZŁODZIEJE I KŁAMCY

bilut02

jak odzyskac kase od nich

Jules

niecałe 6 stówek, wysłałem wezwanie do zapłaty, ale wróciła zwrotka. na zadnej policji nie bylem, wyslalem wezwanie do zaplaty na czekoladowa ale wrocilo nieodebrane.

Man

na pewno pod pucha, nalezy działać do konca!

bilut

jak duza kwote ci zwrocili robiles cos w tym kierunku poicja czy cos?

Jules

ja dzisiaj dostałem wpłatę za pobranie z grudnia. sprawdźcie rachunku sam jestem zaskoczony bo byłem przekonany,że kasa była stracona

ja

Czy jest do Pana jakiś namiar aby się skontaktować?

bambo

uwaga na naganiaczy z roznych kancelarii, !

hans

taa, kancelarie ktore odzyskaja kase z firmy, ktora nic nie ma. a zeby z 299 go chwycic to tez musi cos "na siebie" miec. najlepiej skladac indywidualne pozwy i probowac jakos zabezpieczyc dlug przed przedawnieniem powodzenia dla nas wszystkich oszukanych

Jacek

Dziwne to ogłoszenie. Nie możecie podać nazwy kancelarii tylko tajniaczycie się celowo?

Skuteczny

Witam, reprezentuję firmę, która specjalizuje się w odzyskiwaniu należności od Spółek z o.o. Od dłuższego czasu przyglądamy się niniejszej sprawie. Mamy zgromadzonych wiele informacji, które z pewnością przyspieszą odzyskanie Państwa wierzytelności od dłużnika, w tym przypadku SafePak Sp. z o.o. Nawet, jeśli Prezes Spółki nie poczuwa się do odpowiedzialności to jest możliwość odzyskania długu na podst.art.299 k.s.h. Wszelkich szczegółów udzielimy drogą mailową, telefonicznie itp. Projekt "SAFEPAK" rozpoczynamy od 4 kwietnia. Proszę wszystkich Państwa o mail na: skuteczny.safepak@gmail.com w celu uzyskania szczegółów. W mailu prosimy o informację o wysokości zadłużenia oraz informację czy reprezentujecie Państwo siebie jako osobę fizyczną czy jako podmiot gospodarczy.

bilut02

ja nie odzyskałem. co robic pomoze kots ludzie zróbmy coos z tym

bilut

ja tez zadnej informacji nie dostaje co robimy z tym

LJ

Dalej nie płacą i nie odpisują na maile. Miał ktoś jakieś info ostatnio z ich strony ?

fj

Zostaje chyba tylko droga sądowa. Z bandyctwem nie ma co dyskutować.

Zostaw opinię o SafePak Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SafePak Sp. z o.o.