SafePak Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o SafePak Sp. z o.o.

Janek

Iza, może dlatego, że ta firma już nie istnieje? Zanim zaczniesz sztucznie przedłużać jakiś temat, to przynajmniej rozeznaj sie w takich sprawach.

kinio

Przeciwko firmie Safepak jest prowadzone kilka postępowań Sądowych jak również sprawy o popełnienie przestępstwa (oszustwa) nie wypłacają pieniędzy z pobrań od ponad roku czasu.Jedyna szansa to zgłaszanie przestępstwa na Policję i zakładanie spraw Sądowych cywilnych.Ja od ROKU czekam na pieniądze i do dziś ich nie mam.Spawa w Sądzie się toczy.

Podobna sytuacja
@kinio 01.12.2016 04:51

Jaka kwota pobrania?

macio

A jaka jest ich strona bo patrząc po necie @pączuś to w ogóle żadnej nie mają..a te wpisy są tutaj mega niepokojące

pobraniowiec

Mają im zwolnić rachunki, są zbiegi egzekucji a mają kasę na koncie, chcą zapłacić, nie wiem co o tym myśleć... Wysyłają pisma od komorników codziennie

witrualne biuro

witrualne biuro

wald

Był ktoś na Leszczyńskiego we Wrocławiu sprawdzić siedzibę firmy?

Pomocna opinia

coś wiadomo w sprawie? ktoś coś odzyskał?

Oszukany
@Pomocna opinia 06.06.2016 10:17
coś wiadomo w sprawie? ktoś coś odzyskał?

Ja cały czas czekam już mnie to zaczyna irytować ze to tak długo trwa.

solvent

Z tego co wiem to mają piętrowe egzekucje komornicze, do tego urząd skarbowy Wrocław-Krzyki poblokował im konta na które wpływały środki. Dostałem maila od nich z tytułami egzekucyjnymi, dzwoniłem do urzędu i potwierdzili, oraz pani powiedziała że nie ma szans na zwolnienie rachunków. Niecałe 100zł popłynąłem ... takie życie

OSZUKANA

to się przestraszą jaj prokurator im sie do d--y dobierze

fifi

Wątpię aby komuś udało się odzyskać pieniądze. Najgorsze jest to że nowy prezes niezbyt przejmuje się całą sytuacją, może nie wcale nie chce?

Help

Jak działacie ? czy ktoś odzyskał pieniądze ?

kot

oczywiscie, ze nie.

pak

Pomogę - proszę o maila na: skuteczny.safepak@gmail.com Proszę o jakieś info jaka kwota i czy coś już robiono w sprawie

Tomasz

A może pozew zbiorowy trzeba złożyć ?

Tomasz

ZŁODZIEJE I KŁAMCY

bilut02

jak odzyskac kase od nich

Jules

niecałe 6 stówek, wysłałem wezwanie do zapłaty, ale wróciła zwrotka. na zadnej policji nie bylem, wyslalem wezwanie do zaplaty na czekoladowa ale wrocilo nieodebrane.

Man

na pewno pod pucha, nalezy działać do konca!

bilut

jak duza kwote ci zwrocili robiles cos w tym kierunku poicja czy cos?

Jules

ja dzisiaj dostałem wpłatę za pobranie z grudnia. sprawdźcie rachunku sam jestem zaskoczony bo byłem przekonany,że kasa była stracona

ja

Czy jest do Pana jakiś namiar aby się skontaktować?

bambo

uwaga na naganiaczy z roznych kancelarii, !

hans

taa, kancelarie ktore odzyskaja kase z firmy, ktora nic nie ma. a zeby z 299 go chwycic to tez musi cos "na siebie" miec. najlepiej skladac indywidualne pozwy i probowac jakos zabezpieczyc dlug przed przedawnieniem powodzenia dla nas wszystkich oszukanych

Jacek

Dziwne to ogłoszenie. Nie możecie podać nazwy kancelarii tylko tajniaczycie się celowo?

Skuteczny

Witam, reprezentuję firmę, która specjalizuje się w odzyskiwaniu należności od Spółek z o.o. Od dłuższego czasu przyglądamy się niniejszej sprawie. Mamy zgromadzonych wiele informacji, które z pewnością przyspieszą odzyskanie Państwa wierzytelności od dłużnika, w tym przypadku SafePak Sp. z o.o. Nawet, jeśli Prezes Spółki nie poczuwa się do odpowiedzialności to jest możliwość odzyskania długu na podst.art.299 k.s.h. Wszelkich szczegółów udzielimy drogą mailową, telefonicznie itp. Projekt "SAFEPAK" rozpoczynamy od 4 kwietnia. Proszę wszystkich Państwa o mail na: skuteczny.safepak@gmail.com w celu uzyskania szczegółów. W mailu prosimy o informację o wysokości zadłużenia oraz informację czy reprezentujecie Państwo siebie jako osobę fizyczną czy jako podmiot gospodarczy.

bilut02

ja nie odzyskałem. co robic pomoze kots ludzie zróbmy coos z tym

bilut

ja tez zadnej informacji nie dostaje co robimy z tym

LJ

Dalej nie płacą i nie odpisują na maile. Miał ktoś jakieś info ostatnio z ich strony ?

fj

Zostaje chyba tylko droga sądowa. Z bandyctwem nie ma co dyskutować.

bilut02

w jaki sposób odzyskac pieniadze od tej firm y pomoze ktos. paczke wysłałem pod koniec grudnia kurier z dhl wszystko dostarczyli pieniadze safepak otrzymał a ja nie ! pisali ze maja problemy techniczne potem ze w ciagu tygodnia dostane termin kiedy zostana wyslane pieniadze i teraz cisza pisze i zadnego odzweu pomoze ktos kontakt na poczte bilut02@wp.pl

ja

Jak walczyłaś?

JasnyGwint

A odbierają tam listy chociaż?

Zwrot

Czy ktoś dostał zwrot pieniędzy z SAFEPAK ???

kondr

Jak juz sie za cos zabierasz to ogarnij sie kolego, nie ma ich pod tamtym adresem, biuro jest na wynajem, strona nie jest juz przez nikogo prowadzona, nie mozna nadac zadnej przesylki

21k

Ludzie, ogarnijcie się i przeczytajcie uważnie informacje na ich stronie internetowej, ich adres to: Czekoladowa 58a/7. Taki jest podany w regulaminie, który za pewnie nie został przez Was nigdy odczytany. Jak już się za coś zabierać to może z głową?

Jajca

Czy coś wiadomo?

A co

A co ma to wspólnego z Safepak?

balbina29

Compense sp z.o.o EUROPEJSKI STANDARD ODSZKODOWAŃ.Panie oszukańcu Pietrzak czego pan głupstwa ludziom mówi siedziba w domu na Marywilskiej w Warszawie,to europejski standard??? i te auta rzęchy telefon stacjonarny którego nikt nie odbiera.Auto w godzinę zeszczałam się ze śmiechu...i ul. Słowikowa 11 87-134 Przysiek (k. Torunia) co tam jest??? żadnego biura compense tam nie ma?A stawki cenowe za te samochody a raczej rzęchy to żenada.Nie polecam

norman
@balbina29 25.01.2016 20:10

Compense sp z.o.o he,he,he,potwierdzam jakiś nawiedzony małolat prowadzi tę firmę w domu,nie kompetentny,stawki jak Niemczech a samochody szroty za po 4-5 tysięcy auta ze strony reklamowej gdzie one są?Zadzwoń a powiedzą ze właśnie jeżdżą u klienta.Koleś ma 2 szroty starego Focusa i starą Aastrę oto Europejski Standard

Boloi

A co oni maja z tym wspólnego ?

kameleon

Parfialna 61/3 jeżeli ktos mieszka w pobliżu zachęcam do złożenia wizyty w firmie SAFEPAK, ciekawe kogo i co zastanie pod tym adresem ?

oszukana

Nie mozna z nikim porozmawiac, bylam w siedzibie i rzeczywiscie lokal do wynajecia jest. Listy polecone za potwierdzeniem odbioru wracaja, nikt tam juz nie pracuje

Kamil

Czy ktoś wie jaki jest aktualny adres siedziby SAFEPAK ?

zz

Dlaczego strona jeszcze funkcjonuje i nie jest zamknięta, ja też jestem nabity może złóżmy wspólny pozew. Pozdrawiam

Patejus

Pobrali 5,5tyś 11 grudnia a ja nadal nie mam ich na swoim koncie. Kontaktu brak tylko email lub czat. Przestrzegam przed nimi

hakan

Nieodpisuja na moje maila o adresie siedziby. Pojechalem tam dzisiaj i dowiedzialem sie, ze sie wyprowadzili

kris

wlasnie dziś dostałem pobranie. kilka osób z którymi byłem w kontakcie też. Piszę żeby uspokoić resztę. firma ma jakieś techniczne problemy z tego co wiem, szkoda tylko ze nie mogli tego lepiej wyjasnic wczesniej. Pozdrawiam

Łukasz

Nie wysyłajcie nic przez tego pośrednika jak nie chcecie zostać nabici w butelkę

Aga

Dostałam pobranie. Po 3 tygodniach,ale jest. Mają duże opóźnienia, ale na szczęście wszystko do mnie dotarło, bo po tych opiniach trochę się bałam (miałam pobranie prawie 7 tys).

m

Po pracy w tym miejscu mogę stwierdzić, że ta firma owszem jest dobrym pomyslem, ale ma straszną organizację. Sama praca na początku była świetna, niestety jest bardzo dużo źle podejmowanych decyzji, faworyzując tylko pewną częsc klientów, co odbija się na pracownikach. Nie polecam pracy w tej firmie, chyba ze ma się bardzo dużą odporność na stres i jest się gotowym na zaniedbywanie przez pracodawcę.

Joanna

Dobry pomysł. Czekam dopiero 2 tygodnie ale nie zamierzam tego robić dłużej.

Zostaw opinię o SafePak Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SafePak Sp. z o.o.