GOODYEAR DĘBICA S.A.

Dębica

Opinie o GOODYEAR DĘBICA S.A.

Jak w większości firm wyzysk. Zarobki jak na taką pracę niskie, nie wspominając tu o tym, że młody pracownik (nowy) przychodzący do pracy bez żadnej wiedzy i chęci do pracy zarabia więcej niż większość starszych doświadczonych pracowników. Ludzie z biur niestety w większości niekompetentni i aroganccy w stosunku do pracowników. Atmosfera beznadziejna. Odpowiednia nazwa to (usunięte przez administratora).

Temat firmy GOODYEAR DĘBICA S.A. ucichł, ale może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami na temat pracy? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw opinię o GOODYEAR DĘBICA S.A. - Dębica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOODYEAR DĘBICA S.A.