Centrum Edukacji Filmowej

Centrum Edukacji Filmowej

Opinie o Centrum Edukacji Filmowej

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Gabriela

Centrum Edukacji Filmowej jeszcze w lutym tego roku szukało osób na stanowisko Przedstawiciela Oświatowego. Może osoba, której udało się zdobyć to stanowisko napisze jak jej się do tej pory pracuje? Czy należy posiadać specjalne szkolenia lub kursy, aby pracować w firmie Centrum Edukacji Filmowej? Czy firma zapewnia swoim pracownikom opiekę medyczną?

maniek

jest u cnih chyba dobra praca jako przedatwiciel oświatowy z tego co mi się wydaje, pytanie tylko jeszcze jak dokładnie u nich wygląda rekrutacja teraz?

Zostaw opinię o Centrum Edukacji Filmowej - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji Filmowej