Centrum Edukacji Filmowej

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Centrum Edukacji Filmowej
0 0 6 1

Opinie o Centrum Edukacji Filmowej

Gabriela

Centrum Edukacji Filmowej jeszcze w lutym tego roku szukało osób na stanowisko Przedstawiciela Oświatowego. Może osoba, której udało się zdobyć to stanowisko napisze jak jej się do tej pory pracuje? Czy należy posiadać specjalne szkolenia lub kursy, aby pracować w firmie Centrum Edukacji Filmowej? Czy firma zapewnia swoim pracownikom opiekę medyczną?

maniek

jest u cnih chyba dobra praca jako przedatwiciel oświatowy z tego co mi się wydaje, pytanie tylko jeszcze jak dokładnie u nich wygląda rekrutacja teraz?

Zostaw opinię o Centrum Edukacji Filmowej - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Edukacji Filmowej