MEBLOHURT S.LALAK

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o MEBLOHURT S.LALAK

huta

no widzisz, widać, że właścicielowi mało, chce więcej i więcej. Skoro dobrze działa w jednym kręgu, to czemu by nie próbować dalej swoich sił w biznesie. Podejrzewam, że współpraca z nim jest owocna. :)

proca

Witam wszystkich. Szukam chętnych do złożenia pozwu zbiorowego przeciwko firmie Meblohurt Sp. z o.o. Chętnych proszę o kontatkt mailowy proca158@wp.pl

lem

Super sklepik, extra załoga z Panią Halinką kierowniczką na czele. Pracy trochę jest nie powiem ale nigdzie nikogo nie posadzą i nie będą płacić za siedzenie. Ale wszystko na luzie i na spokojnie. .

Tragedia

mógłbym tu dużo napisać , [usunięte przez moderatora] dokumentów ,[usunięte przez moderatora] zeznania , itd itd ...... ale nie napisze nic !!!! Tragedia nie polecam !!!

byly pracownik

To kierat a w tym kieracie żądzi [usunięte przez moderatora] sam [usunięte przez moderatora] nie wie co dzieje się z jego firma i zalogą bo jest po za ludzmi zal to była kiedys fajna firma szkoda ze to początek upadku .........

alicja

Nikomu nie życzę i nie radzę iść do pracydoMe blohur tu-to[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o MEBLOHURT S.LALAK - Ostrowiec Świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MEBLOHURT S.LALAK