Insbud Adam Ślipek

NIP: 7271135589 REGON: 471991336

Insbud Adam Ślipek

Opinie o Insbud Adam Ślipek

limahl

człowiek wymagający kompetencji i szacunku ,a sam pracowników traktuje jak zło konieczne .Panie A PROSZE SIE ZASTANOWIC nad swoim postepowaniem.Ciekaw jestem czy quizy to panska domena i stosuje je opan prywatnie w rodzinie??nie polecam nikomu jesli nie chce stracic cierpliwosci

Quizik

Krążąca negatywna opinia o pracodawcy potwierdziła się na rozmowie kwalifikacyjnej. Pan Adam sprawiał wrażenie osoby gburowatej i aroganckiej, z góry zakładającej nikłe kompetencje i doświadczenie niedoszłego pracownika. Tym co lubią rozwiązywać quizy polecam.

Zostaw opinię o Insbud Adam Ślipek - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Insbud Adam Ślipek