Renaissance Capital

Wrocław

Opinie o Renaissance Capital

Michał

W tej chwili chyba niestety nikogo nie poszukują @karolek. Na stronie internetowej Renaissance Capital też niczego nie znalazłem. Ktoś wie, kiedy to się zmieni?

din

zgadza się. Renaissance Capital to firma rosyjska która posiada jednak swoje biura w największych miastach na całym świecie. W londynie, nowym jorku, johanesburgu... i wielu innych znanych miastach znaleźć można siedziiby RC. Szkoda , że nie funkcjonują w Polsce, bo myślę , ze byliby łakomym kąskiem dla ludzi z branży

tunis

jeśli chodzi o całą firmę to działa prężenie. niestety jednak w Polsce obecnie nie funkcjonują z żadnym biurem

Pierg

Pierwsza wzmianka o 'zwinięciu' się firmy pojawiła się w 2010 roku. I co - od tamtego czasu firma nie wznowiła swojej działalności czy jak?

jan

Coś w tym może być, bo pomimo tego, że sa zarejestrowani w krajowym rejestrze sądowym to storna Renaissance Capital nie działa.

krka

Z tego co się orientuję, firma chyba się tymczasowo zwinęła Ja na początku tego roku mimo negatywnych opinii postanowiłem spróbować - stawka miesięczna to było 100zł, nie 500 czy 400, nie starczyło nawet na pokrycie kosztów związanych z pracą (bilety, czasem lunch na mieście). Arogancja, brak etyki zawodowej, brak porządnych szkoleń (to, co przeprowadzali pod nazwą szkoleń to była jakaś farsa).

totalna strata czasu!!! pracowałem, dzwoni się ko klientów proponując możliwość inwestycji a wszystko w wyrerzyserowany sposób. kilka godzin nic tylko dzwonić i wyciągać od ludzi maile. zatrudniają wszystkich, mówią o ambicjach i pieniądzach pytając gdzie indziej można tyle zarobić!!! płacą chyba 400 miesięcznie w okresie próbnym, nie jestem pewnien bo nie odczułem różnicy na koncie i niezapamiętałem:) a wymagają garniturka i krawacika!!! straciłem tam czas, nic więcej. Dupku zobacz na swą umowe dowiesz się ile płacili za mc i zauważysz że nie ma tam słowa o okresie próbnym. życzę miłej lektury

oszukany

banda (usunięte przez administratora)...nawet nie zaplacili za przepracowany okres!

mosa

Dobra kasa, dobra atmosfera. Fakt praca ciężka, ale polecam z czystym sumieniem.

heh

nie najgorsza?!? Lipa, żenada i tyle co mogę powiedzieć o tej jakże wspaniałej firmie...

anim

W sumie, nie najgorsza praca.

pracownik miesiąca

Absolutnie się z Tobą zgadzam, miałam przyjemnośc pracowac tam zaledwie dwa dni a po tych dwóch dniach zrezygnowałam bo stwierdziłam, ze to kompletna strata czasu, a poza tym kasa mała- 500 zł jeśli nie znajdziesz klienta, a to jest bardzo trudne... Klienci często słysząc nazwę firmy, dziękują i się rozłączają prosząc byśmy skasowali ich w końcu z bazy danych bo już chyba po raz 50 dzwonią... Ciężko wyprosic maila a już nie mówmy o spotkaniu z klientem np. z drugiego końca Polski...

gosc

a okres próbny ile trwa? 3 m-ce? I praca po 8 h dziennie?

Zostaw opinię o Renaissance Capital - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Renaissance Capital