Miejskie Centrum Usług Socjalnych

Wrocław

Opinie o Miejskie Centrum Usług Socjalnych

daro

Praca z osobami chorymi psychicznie i fizycznie-bardzo ciężka i absorbująca za głodową pensję, niestabilność pracy, brak gwarancji kolejnych zleceń, selekcja zleceń-które komu się należy, kumoterstwo i znajomości, brak kompetencji i obiektywizmu przełożonych. Praca dająca satysfakcję dla osób mających powołanie do pracy z chorymi, jednak Mcusu jako zakładu pracy nie polecam - funkcjonowanie na żenującym poziomie.

Zostaw opinię o Miejskie Centrum Usług Socjalnych - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Miejskie Centrum Usług Socjalnych