Opinie o Global Fish w Bońki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Global Fish. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Global Fish o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Global Fish w Bońki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jak długo trwa proces awansu w Global Fish?

Wiecie, czy Global Fish udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kokosz Nowy wpis

Laptop dają firmowy, telefonu nie dają, trzeba z prywatnego.

GOŚĆ 1

CO TERAZ ROBIĄ I CZY ROBIĄ COS W GLOBAL FISH

Wanda
@GOŚĆ 1

@GOŚĆ 1 Wnioskuję, że jesteś byłym pracownikiem Global Fish. Zastanawia mnie tylko, dlaczego już tam nie pracujesz? Jakie tam są zarobki?

Gość Nowy wpis
@GOŚĆ 1

Robio łososia

Jasiek

Podpowiedzcie coś jak się wam pracuje? Czy firma rozwija się dalej? Czy warto starać się o pracę?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Global Fish? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Pc

Teraz się dużo pozmieniało, zwolnili największych pieniaczy i jest spokojniej. Pracy sporo ale każdy wie co ma robić.

@Pc

Jeden został .(usunięte przez administratora)

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w Global Fish? Podzielcie się swoim zdaniem!

xxx

Bardzo duże wymagania bardzo małe płace .

Wanda
@xxx

Czy w dalszym ciągu pracujesz w Global Fishu? Jeśli tak, podpowiesz nam, co zmieniło się ostatnimi czasy w firmie? Czy zaszły w tym przedsiębiorstwie jakiekolwiek zmiany korzystne dla pracowników ? Jeśli tak, to jakiego rodzaju były to zmiany?

@Wanda

Nic się nie zmieniło . Lepiej trzymać się z daleka od tej firmy . Pracuje się za trzy osoby a płacą grosze .

Czy są przyjęcia w global fish w Bońkach ? I ile można zarobić ?

szukam

Ile można zarobić w tej firmie jako pracownik akwakultury?

GF
@szukam

Zapraszamy do złożenia CV, wszystko wyjaśnimy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Mako

Jak to wygląda dzisiaj?Atmosfera zarobki?Plusy i minusy?

JAC
@Mako

Atmosfera dobra, zresztą zależy ona od wszystkich pracowników a nie tylko od dyrekcji. Jest to praca specyficzna i trzeba wpierw zobaczyć na czym ona polega aby stwierdzić czy nam odpowiada. Uważam, że nie jest to praca dla wszystkich, chociaż nie jest ciężka, liczy się tam przede wszystkim sumienność i odpowiedzialność. Jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do uczciwej i sumiennej pracy to myślę, że polubi tą pracę a ze strony dyrekcji i kierownictwa otrzyma niezbędną pomoc w pierwszych miesiącach, są oni naprawdę otwarci i pomocni.

saldr

Teraz szukają kierownika zmiany - podobno mocno się rozwijają w kierunku łososi nawet niezłą kasę proponują. Ciekawe jaka atmosfera - ktoś coś wie ?

xxx

jeśli lubisz pracować za 3 osoby przy średnich zarobkach to zapraszam :)

?

Bardzo proszę o opinie na temat firmy Global Fish w Bońkach koło Płońska. Jaka atmosfera, szanse na pracę, zarobki itp.?

Zostaw merytoryczną opinię o Global Fish - Bońki

Global Fish