Global Fish

Bońki

Opinie o Global Fish

szukam

Ile można zarobić w tej firmie jako pracownik akwakultury?

GF
@szukam 09.02.2018 15:26

Zapraszamy do złożenia CV, wszystko wyjaśnimy w trakcie rozmowy rekrutacyjnej.

Mako

Jak to wygląda dzisiaj?Atmosfera zarobki?Plusy i minusy?

JAC
@Mako 16.11.2017 13:28

Atmosfera dobra, zresztą zależy ona od wszystkich pracowników a nie tylko od dyrekcji. Jest to praca specyficzna i trzeba wpierw zobaczyć na czym ona polega aby stwierdzić czy nam odpowiada. Uważam, że nie jest to praca dla wszystkich, chociaż nie jest ciężka, liczy się tam przede wszystkim sumienność i odpowiedzialność. Jeżeli ktoś jest przyzwyczajony do uczciwej i sumiennej pracy to myślę, że polubi tą pracę a ze strony dyrekcji i kierownictwa otrzyma niezbędną pomoc w pierwszych miesiącach, są oni naprawdę otwarci i pomocni.

saldr

Teraz szukają kierownika zmiany - podobno mocno się rozwijają w kierunku łososi nawet niezłą kasę proponują. Ciekawe jaka atmosfera - ktoś coś wie ?

Pc

Teraz się dużo pozmieniało, zwolnili największych pieniaczy i jest spokojniej. Pracy sporo ale każdy wie co ma robić.

xxx

jeśli lubisz pracować za 3 osoby przy średnich zarobkach to zapraszam :)

?

Bardzo proszę o opinie na temat firmy Global Fish w Bońkach koło Płońska. Jaka atmosfera, szanse na pracę, zarobki itp.?

Zostaw opinię o Global Fish - Bońki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Global Fish