Z.M. DOBROSŁAWÓW

Dobrosławów

Opinie o Z.M. DOBROSŁAWÓW

uytr

no ale nie sadze zeby ktos zatrudnil do pracy niekompetenta osobe bo w sumie i w jakim celu by to bylo?

Szef był dobry do czasu.... dopóki nie przyjął do pracy (usunięte przez administratora).. totalna porażka!! Dziewczyna nie zna się na niczym a rządziła jakby to jej było. Dobrze że jednak nie,bo firma by upadła.

raddy1

moja dziewczyna tam pracowała. . masakra. . dobrze że już nie pracuje,bo nie miała czasu na nic, ciągle żyła pracą

Zostaw opinię o Z.M. DOBROSŁAWÓW - Dobrosławów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.M. DOBROSŁAWÓW