Rovers Polska Sp. z o.o.

Piaseczno

Opinie o Rovers Polska Sp. z o.o.

Byly pracownik

Pracowalam. Nie polecam. Chyba ze na chwile zlapac doswiadczenie po studiach i uciekac. Atmosfera w firmie kiepska, nierowne traktowanie pracownikow, faworyzowanie. Zarobki nieadekwatne do pelnionych obowiazkow, ktore oczywiscie sa stopniowo dokladane i wymagane. Upomnienie sie o swoje obraca sie jedynie na niekorzysc. W sposob razacy liczy sie jedynie interes firmy. Dlatego ciagle pracuje ktos nowy. Pol roku - rok zalezy kiedy sie zorientujesz jak tam jest. Sa oczywiscie wyjatki rodzina znajomi, ale i tak sie dziwilam ze tak dlugo tam pracuja.

Roland

Dziwią mnie niektóre uwagi... na zachodzie to standard, że firma się zamyka na czas urlopu, żeby wszyscy dostali równe szanse na wolne. U nas też wiele firm tak robi.

Anulka

Kazdy widzi sprawy inaczej. Ja pracowalam tam przez rok i sporo sie nauczylam. Odeszlam, bo bylam zaraz po studiach i zbieram rozne doswiadczenia. Poza tym firma ma dobra opinie w branzy i jak wpiszesz do CV, ze jakis czas tam pracowalas to procentuje na rozmowie rekrutacyjnej

Szukasz pracy?

Pan Nikt

Pracowałem... Mała firma, praca biurowa, nacisk na sprzedaż chociaż produkty są drogie i mało konkurencyjne. Są "specjaliści" i "specjaliści", pensje różne na tych samych stanowiskach i takim samym stażu pracy, w zależności jak bardzo Cię lubią. Nierówne traktowanie personelu to norma, wyduszą z Ciebie każdą kropelkę. Brak terminowości, a potem świeć oczami przed klientem. Nie raz załatwianie trudnych spraw spadało na pracowników... Atmosfera, hmm powiedziałbym, że cały czas napięta. I co najważniejsze, zabieranie Twojego urlopu, nawet gdy to szefostwo zamyka firmę, Nie ma gadania, dają wypełnione urlopówki do podpisu. pracowałem niecały rok. Lecz nie polecam... może teraz coś się zmieniło? któż wie, nie zamierzam sprawdzać.

XXX
@Pan Nikt 25.01.2017, 19:10

Raczej nic się nie zmieniło straszna rotacja pracowników, ci co zostają to osoby pracujące tu od lat. Nowi przychodzą na góra 6 miesięcy i uciekają. Co do szefostwa to tragedia nierówno traktują pracowników, każdy inaczej traktowany i oceniany. To samo jeśli chodzi o pensje to na tym samym stanowisku trzy osoby potrafią mieć trzy różne pensje a Ci co najwięcej pracują dostają ochłapy :(

Gall

Bety napisała: '"...ale jednak tylko dla tych, którzy lubią samodzielne myślenie" - czy to by napisał były pracownik??? Oj, wątpię. Jako były pracownik, który mocno nie poleca tej firmy, podsumowując właśnie prace w Roversie stwierdzam: więcej szacunku do ludzi Betty, a raczej Szanowni Państwo :-)

betty
@Gall 13.11.2016, 16:37

To raczej ty Gall jak widać zamiast dać merytoryczną opinię, załatwiasz jakieś swoje własne porachunki. Ja odeszłam z firmy ze względów osobistych i chciałabym, po dłuższej przerwie coprawda, wrócić bo mi się tam podobało i chyba wolno to napisać?

Betty

Dobrze wspominam pracę w tej firmie. Fajna atmosfera, niezłe zarobki, praca ciekawa, ale jednak tylko dla tych, którzy lubią samodzielne myślenie.

olga
@Betty 21.10.2016, 10:04

No właśnie, ciekawe projekty z zakresu medycyny. Dla zainteresowanych tematyką Polecam!

ktoś kto tam pracował

Zgadzam się ze Stefanem, z autopsji mogę powiedzieć: praca mocno absorbująca za takie sobie wynagrodzenie, atmosfera w mojej ocenie nienajlepsza. Dla mnie świetne doświadczenie z jaką firmą nie należy łączyć swojej przyszłości zawodowej. NIE POLECAM!!!

Stefan

Rodzinna, mała firma która zatrudnia za średnią krajową bez względu na zaangażowanie czy doświadczenie. NIe ma szans na podnoszenie kwalifikacji, szkolenia, bonusy czy dodatkowe świadczenia. Praca dobra dla studentów tak żeby zobaczyć jak wygląda praca w biurze albo absolwentów żeby móc wpisać w CV jakieś doświadczenie. Odradzam!

Masz informacje odnośnie pracy, zarobków lub atmosfery w firmie Rovers Polska Sp. z o.o.? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Rovers Polska Sp. z o.o. - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rovers Polska Sp. z o.o.