Przychodnia Specjalistyczno - Rehabilitacyjna USi - Med

Poznań

Przychodnia Specjalistyczno - Rehabilitacyjna USi - Med

Opinie o Przychodnia Specjalistyczno - Rehabilitacyjna USi - Med

Pacjent w podeszłym wieku

Pragnę podziękować Pani przyjmującej "w rejestracji" w USI MEd za to, że jest przemiła i opiekuńcza dla osób starszych i schorowanych, często niecier-pliwych. Często bywam w Państwa Przychodni i stwierdzam, że jest to osoba kompetentna [co jest pewnie wymagane przez pracodawcę] ale poza obo- wiązkami "jest wspaniałą wizytówką firmy". Nie wiele osób młodych [takich jak Pani z rejestracji] jest w obecnych czasach tak uprzejmych, empatycz-nych, wyrozumiałych ! Dodam jeszcze, że zawsze mile jestem przymowany w labolatorium oraz przez lekarz kardiologa. Z racji wieku i stanu zdrowia coraz częściej jestem "gościem" wszelkich przychodni. Stąd moja opinia o Pani "z rejestracji", Pani z labolatorium i lekarzu kardiologu są ze wszech miar obiektywne. Swoją opinię zamieszczam z pomocą wnuczki. Dlatego ograniczam się do tak krótkiej wypowiedzi. z wyrazami szacunku "pacjent w podeszłym wieku"

Zostaw opinię o Przychodnia Specjalistyczno - Rehabilitacyjna USi - Med - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przychodnia Specjalistyczno - Rehabilitacyjna USi - Med