Stawoz Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Stawoz Sp. z o.o.

mario

byłem ostrzegany przed korzystaniem z usług stawoz ale skorzystałem bardzo fajna obsługa i profesjonalizm z ich strony odbiór to bułka z masłem, dokumentacja super. Pani, która przyszła na odbiór była bardzo zadowolona z wykonanych rzeczy oraz dokumentacji. Ogólnie bardzo fajny kontakt i robota na czas wykonana. Wszystko szybko czysto i dobrze.

lampion

@możdżonek niestety nie - firma jest dość stabilna, nie ma tam rotacji, wiec też nie szukają ludzi.

jurgen

Nie oni jedyni w tej branzy

mike

Ostrzegam wszystkich przed tą firmą- fatalny płatnik-dłużnik[usunięte przez administratora] nie płaci zaległych faktur- nie pisze o zaległościach 30 czy 60 dni - tylko ponad rok-masakra

Zostaw opinię o Stawoz Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stawoz Sp. z o.o.