Heating-Instgaz Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Heating-Instgaz Sp. z o.o.

HI

Co Wy (usunięte przez administratora) wszyscy? Jaki wyzysk? Jakie kombinowania?

Ariel890

Jakieś opinie o pracy w magazynie?

olo

co się dzieje w tej firmie? sporo osób się zwolniło. Albo konkurencja lepiej płaci, albo firma się sypie. Ktoś coś wie? Warto starać się u nich o pracę?

Dobra firma nie ma co narzekać, ferment sieją pracownicy nieudolni.... Którzy zostali zwolnieni

elMo

Pracowałem w HI i bardzo polecam tego pracodawcę. Właściciele OK, kasa na czas, atmosfera na plus. No i jak w każdej firmie - to nie jest miejsce do picia kawy, to miejsce pracy. Pracujesz uczciwie to zarabiasz nieźle (premie i nagrody)

wolny

Posiadanie własnej bazy klientów w tej firmie znacznie zwiększa szanse zatrudnienia ;-). Jak już się z tej bazy wystrzelasz, przejmą dane i w tzw. międzyczasie dostaniesz e-mailem polecenie służbowe przygotowania zestawienia klientów ze szczegółami dotyczącymi ich obrotów w konkurencyjnych hurtowniach - to .... wylecisz. Nie ma znaczenia czy przekażesz tajemnice konkurencji czy nie - bez względu na Twoją reakcję stajesz się dla nich bezwartościowy :-) Znam to z pracy w tej firmie. Pozdrawiam

banan

NAS PRAWDA WYZWOLI, WAS PRAWDA MOŻE POGRĄŻYĆ. SZANOWAĆ KLIENTA TRZEBA, BO ŁATWO GO STRACIĆ. POSZANOWANIE KLIENTA WYRAŻA SIĘ TAKŻE PRZEZ POSZANOWANIE PRACOWNIKÓW, TO NIE ZARZĄD, Z CAŁYM SZACUNKIEM, JEST WYKONAWCĄ SWOJEGO SUKCESU LECZ JEDYNIE AUTOREM.

zara

mozecie mi zdradzic jakies informacje na temat tego co tutaj mozna zarobic teraz w tej chwili - wszyscy wiemy tak na prawde jak teraz sytuacjan a swiecie wyglada a tym bardziej ajk u nas w kraju i nikt nie wie co sie zdarzy jutro. czy znowu jakas afera czy cos w tym stylu - heating instgaz zatrudni takiego czlowieka jak ja niedlugo/?

wolny

To prawda, że Heating zatrudnia sporą rzeszę ludzi, ale to nie oznacza, że warunki są dobre i pasują pracownikom. Po prostu się pracuje, bo po drugiej stronie muru stoją również rzesze - ale bezrobotnych. Bierze się więc czasem -lub najczęściej - to co jest i znosi cierpliwie, aż się czegoś innego nie znajdzie - mino, że jest się poniżanym, oszukiwanym i traktowanym jak darmozjad, który wyłudza od pracodawcy pieniądze za nic. Właśnie takie mam odczucia i wspomnienia po pracy w tej firmie.

szczęśliwy były pracownik

Stała presja, kombinowanie z wynikami sprzedaży aby nie wypłacać premii(np. odbieranie klientów, którzy zrobili zakupy), mobbing i szowinizm. Poza tym blokowanie sprzedaży (np. zakaz odwiedzania klienta, który zaczął kupować - mój kierownik robił tak za każdym razem kiedy nawiązywana była współpraca i zaczynały się zakupy. Wtedy informował mnie, że z tą firmą nie jest Heatingowi po drodze i że mam tam już nie jeździć. Oczywiście wszystko ustnie (nie ma maila, nie ma dowodu), po to, żeby na koniec miesiąca zdać raport prezesowi, że nowi klienci są zaniedbywani przez pracownika - powód do zwolnienia jak malowany). Nie wliczał mi też do miesięcznego wyniku, transakcji po zapytaniach, które moi klienci przysyłali do mnie mailem. Twierdził, że skoro zapytania przyszły mailem, to nie było w tym mojej zasługi ani pracy nad klientem więc nie mam prawa do wyniku. Zasady, co się do premii wlicza, a co nie, były co miesiąc inne - nigdy nie było oficjalnego pisma jak to jest liczone. Poza tym atmosfera w oddziałach koszmarna - faworyzowani są ci, którzy donoszą i nie ważne, że koleś nie umie liczyć i jest chamski dla klientów - ważne że dobrze donosi na kolegów do dyrektora regionu. Premiowane jest chamstwo i lizodupstwo. Mam to na szczęście za sobą i mogę powiedzieć, że jeżeli nie masz człowieku wyjścia i chwilowo widoków na inną pracę, a trafi Ci się Heating - to wiadomo - za coś trzeba żyć. Ale od razu trzeba szukać dalej - bo stracone nerwy to za duży koszt za pieniądze, które płacą, a jeżeli ktoś jest kulturalną osobą i chce swój sukces budować swoją pracą a nie kopaniem pod innymi to i tak się tam nie utrzyma.

[szczęśliwy były pracownik

:-) bo to naprawdę nie trwało długo. Dopiero pod koniec dotarły do mnie informacje, że facet pozbył się w ten sposób już kilku moich poprzedników bo uważał, że mogą zagrozić jego pozycji w szeregu ulubieńców prezesa.

@szczęśliwy były pracownik 18.08.2014 22:16

Potwierdzam i po opisie nawet domyślam się który to dyrektor - bo jego metod działania nie da się pomylić z nikim innym :-)

vox

Miałem ofertę pracy z Heatingu, widzę, że dobrze że z niej nie skorzystałem.

nem

Firma uduś - wyduś z pracownika maxa a potem - good by. Atmosfera fatalna - nadąsany prezes (koniecznie tak trzeba tytułować) i drugi wspólnik - dziadek bez polotu. Bufonada, presja - to wszystko.

insert

niewiele opinii - dołączę swoją fatalne warunki, stałe kombinowanie, wyciskanie z człowieka ostatnich siła, pressing - to ulubiona metoda działania w stosunku do pracowników.

ja

oszuści i [usnuięte przez moderatora],dorobkiewicze kosztem pracowników

Regina

Ups... ktoś ich nareszcie przejrzał?

klient

UWAGA ZŁODZIEJE !!!!

zyneo

W pełni potwierdzam! Kombinowanie jakby wykiwać pracownika - o klientach nie wpominając.

Lesław

Firma - wypisz wymaluj podobna do upadłego Solar-Bin. Jeśli ktoś ma cokolwiek oleju w głowie-wie co ma robić.

Ma

Moze była kiedyś, teraz to fatalnie!

Zostaw opinię o Heating-Instgaz Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Heating-Instgaz Sp. z o.o.