Opinie o Heating-Instgaz Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Heating-Instgaz Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Heating-Instgaz Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heating-Instgaz Sp. z o.o. w Rzeszów

Jak w Heating-Instgaz Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Megastach Nowy wpis

Nie ma szans awansować wyżej

Ania Nowy wpis
@Megastach

Dlaczego? Chodzi Ci o konkretne stanowiska, które nie mają szans na awans czy nikt nie ma takiej opcji? Jak jest jakiś wolny wakat to wtedy biorą kogoś z zewnątrz?

Wiesław Paleta

Dzień dobry, jak wyglada sprawa z wynagrodzeniem magazyniera? Jest opcja coś więcej niż minimalna?

Magazynier Nowy wpis
@Wiesław Paleta

Z tego co wiem to w firmie nikt nie pracuje na najniższej krajowej, ponad 3 na rękę spokojnie.

W ogłoszeniu - specjalista ds. technicznych - jeden z podpunktów, dotyczących wymagań stanowi, że zależy im na osobie chętnej do stałej współpracy. Osobiście nie lubię zmieniać pracodawców, tym bardziej, jeśli jest więcej plusów niż minusów. Czy więc firma stara się przyciągnąć osoby ze znajomością branży instalacyjnej, a następnie pomóc im w efektywnej i satysfakcjonującej pracy? Jakie zarobki wchodzą w grę, i jaki ma się wpływ strategię funkcjonowania oraz dobór właściwej taktyki?

Czy w firmie Heating-Instgaz Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Kameleon

Tak są. Najczęściej początkiem roku gdy jest mniejsze obciążenie pracą.

Urszula
@Kameleon

Są to jakieś wartościowe szkolenia czy taka zapchajdziura? Po podniesieniu kwalifikacji można liczyć na podwyżkę ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Heating-Instgaz Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy pracownicy Heating-Instgaz Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Któś

Tak, co roku z klientami i osobno na imprezie.

Mój kolega mówi tak.

Ja tam sobie bardzo chwale pracę w Heating' u. Trafiłem tu przez przypadek, nie znając kompletnie branży, po pół roku dostałem awans, na nic nie mogę narzekać, a możliwości tylko mi się poszerzają i to znacznie. Zarówno finansowe i merytoryczne, Pracownicy na prawde wiele mogą zyskać, bardzo korzystne rabaty pracownicze, regularna integracja, fajni ludzie, . Współczuję ludziom, którzy maja złe doświadczenia z firmą. Ogromną zaletą też są bardzo przejrzyste warunki umowy oraz to, że kodeks pracy i prawa pracownika nie podlegają żadnej dyskusji.

Świeżak

Ja tam sobie bardzo chwa;e pracę w Heatingu. Trafiłem tu przez przypdek, nie znjaąc kompletnie branży, po pół roku dostałem prace, na nic nie moge narzekać, amożliwości tylko mi się poszerzają i to znacznie. Zarówno finansowe i merytoryczne, Pracownicy naprawde wiele mogą zyskać, bardzo korzystne rabaty pracownicze, regularna integracja, fajni ludzie, . Wspólczuje ludziom, którzy maja złe doświaddczenia z firmą. Ogromną zaletą też są bardzo przejrzyste warunki umowy oraz to, że kodeks pracy i prawa pracownika nie podlegają żadnej dyskusji.

Xyz

Negatywne opinie mocno przesadzone. Bardzo dobry pracodawca, dobre wynagrodzenie x2 co do kwoty która była podawana. Myślę że pracownicy pozytywnych opinii nie wystawiają bo się boją ze przyjdą lepsi.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Heating-Instgaz Sp. z o.o.?

To zależy

To zależy gdzie i na jakie stanowisko się aplikuje. W centrali może nie jest najgorzej i tam wiedza merytoryczna i doświadczenie pewnie mają znaczenie. Jeżeli natomiast celujesz w jakiś oddział, to już bardziej skomplikowane. Tu wiedza też się przyda, ale nie ma co się chwalić bo lokalny dyrektorek z chorymi ambicjami potraktuje Cię jak konkurencję, a lokalny kierowniczek z problemami z tabliczką mnożenia jeszcze poskarży na ciebie, że źle liczysz klientom ceny bo mnożysz i dodajesz bez kalkulatora :-) Lokalnie w oddziałach ważniejsze od wiedzy i doświadczenia będzie lizodupstwo i (usunięte przez administratora) i umiejętność podkładania przysłowiowej świni współpracownikom. Żadnych zasad, żadnej pracy zespołowej - czyli jakie warunki trzeba spełnić? - Trzeba być wrednym :-)

kiedyś

Ta firma bardzo mocno zniszczyła mi nerwy. To było już dawno, parę lat temu. Co jakiś czas zaglądam do tych opinii z cichą nadzieją, że coś się zmieniło na lepsze bo zostali tam też fajni ludzie. Za każdym razem kiedy tu zaglądam myślę, że teraz już na pewno jest lepiej i ludzie piszą dobrze o tej firmie i ... ciągle nic się nie zmienia, ciągle to samo (usunięte przez administratora) ciągle pracownik to wyłudzacz pieniędzy za nic, ciągle bez szkoleń, ciągle ten sam (usunięte przez administratora) Przykre.

Fan heating

Firma wypisz wymaluj solar bin dlaczego bo wszyscy z upadłej firmy przeszli do heating. Brak szkoleń, brak katalogów, brak towaru. Szukają głupiego klienta który kupi drogo.Sklepy mają lepsze ceny od tej pseudo hurtowni. Najsłabsza firma na rynku. Wszystkiego brak ale co kogo wina oczywiście pracownika. Wsyd pracować w tej firmie ludzie się się śmieją lepiej nie wpisywać do cv.

Olka

To z tego co mówicie to chyba lepiej pracować na dziale zakupów?

Joanna

@Maria czyli na magazynie się mniej zarobi niż na dziale zakupów?

Czy możecie opowiedzieć, jak obecnie przedstawia się możliwość zatrudnienia w Heating-Instgaz? Nie widać w sieci żadnych rekrutacji, ale zdarza się, że firma poszukuje pracowników bardziej tradycyjnymi metodami. Czy wiecie coś może o aktualnych bądź planowanych przez pracodawcę rekrutacjach?

Też pytam
@Andrzej

Czy firma szuka pracowników w Rzeszowie? Czy i kiedy będą planowane zatrudnienia w nowym centrum logistycznym Rzeszów-Dworzysko? Czego wymaga się od kandydatów? Na jakie zarobki i benefity można liczyć?

Maria
@Też pytam

Generalnie co do zarobków przedstawia sie to dość słabo. 2800-3000 w dziale zakupów. w Magazynie nie wiem ile zarabiaja ale mysle ze jest to w granicach 2000 zl i jest bardzo duza rotacja.Praca NIBY od poniedzialku do piatku ale na inwentaryzacje nawet ludzie pracujący w biurze musza przychodzić w soboty i tyrac za ta sama stawke. Co do atmosfery widac ze jest pressing i rywalizacja.

Kola

Słyszałem dobre opinie ale zastanawia mnie dlaczego nikt nie korzysta z forum?

Mily

Firma ok poukladana. ale nie szanuja pracownika.W konkurenycjnej firmie zarabiam prawie 2 razy tyle robiac dokladnie to samo.

Grażyna
@Mily

A jak oceniasz możliwości rozwoju zawodowego w Heating-Instgaz? Użytkownicy forum planujący wysłać tam CV, będą ciekawi, czy firma inwestuje w szkolenia, dzięki którym można podnieść poziom swoich kompetencji zawodowych. Jest to jeden z istotnych aspektów często branych pod uwagę przez osoby robiące rozeznanie na rynku pracy.

Odpowiadam
@Mily

A jakiej?

Były instalator

Kupowałem tam 10 lat !!!

Norbert

Jaki jest powód, że od dawna nikt nie pisał? Warto starać się o pracę?

HI

Co Wy (usunięte przez administratora) wszyscy? Jaki wyzysk? Jakie kombinowania?

Ariel890

Jakieś opinie o pracy w magazynie?

Zostaw merytoryczną opinię o Heating-Instgaz Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Heating-Instgaz Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heating-Instgaz Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heating-Instgaz Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Heating-Instgaz Sp. z o.o.