P.H. JORAPOL Sp. z o.o. Sp.k.

Płońsk

Opinie o P.H. JORAPOL Sp. z o.o. Sp.k.

Szukajacy

Z moich informacji wynika, że P.H. JORAPOL to bardzo dobry pracodawca!

Weronika

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w P.H. JORAPOL Sp. z o.o. Sp.k.? Jakie macie wrażenia?

J

No tak, to jest prawda co mówisz, nie wszyscy rozumieją chyba definicje pełnego etatu, ale myślę, że nie ma co robić afery i draki, przecież jest w porządku

anna1979

Nie pojmuje rozumowania osób wypowiadających się powyżej.A może jestem zbyt wiekowa ,aby zrozumieć jakies "uzgodnienia" z szefem.Dla mnie pełen etat-to pełen etat.I każdy świadomy człowiek decydując się na pracę w pełnym wymiarze godzin jest świadom czasu pracy.Nie znam szefa ,który by wypuszczał pracownika do innej pracy i był elastyczny kosztem własnego biznesu

mniszka

Już w jakim sensie"ułatwienia"? Każda praca to 40 godzin tygodniowo na pełen etat.Więc co masz na myśli pisząc ulatwienia?Wychodzenie z pracy?A może wolne od tak sobie?

mniszka

eerrf pokaż mi normalnie funkcjonująca firmę ,gdzie możesz sobie "robić"elastyczne godziny pracy?Praca to sam w sobie obowiązek

Zbych

Gdyby nie Pan Wojtek i kierowniczka Pani Wiola nic i nikt nie byłoby w stanie w takim stopniu doradzić klientowi i służyć tak obszerną wiedzą. Do tego ten błysk w oku Pani W.....ech

borsuk

Według mnie do każdego klienta sa życzliwie nastawieni i nie ma podziału na "stały klient" i nowy.Odnoęnie zniżek tzn.rabatów-zawsze można negocjowac ceny a rabaty i ich wielkośc zależy od wartości zamawianego asortymentu.

borsuk

Od dłuższego czasu robię zakupy w oddziale Sochaczew i muszę stwierdzić ,że zawsze jestem zadowolony z obsługi przez dwie osoby (niezmienne od lat).Doskonała znajomość asortymentu,a do tego profesjonalizm i wyczucie klienta sprawia,że chętnie jako wykonawca polecam ten sklep klientom .W dzisiejszych czasach WIELKI SZACUN za traktowanie klienta jako gościa a nie jak intruza.

Mirek

Najwspalaniejszą osobowością tej firmy jest P.Beata powodzenia

zapomniałem dodać DUPKU z PLOCKA

Mirek Sz

Szef jest rzeczowym i surowym człowiekiem. Komentarze poniżej krytyki zapewne pochodzą od nierobów i leni którzy nie potrafią pogodzić się z faktem że do pracy przychodzi się pracować a nie opierdzielać. Pensje od zawsze wypłacane w terminie. Sama firma gwarantuje stabilność zatrudnienia (większość ekipy to długodystansowcy) i wysokie (jak na region) zarobki. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Polecam.

@Mirek Sz 03.08.2014 19:05

Podpisuj się swoim imieniem i nazwiskiem DUPKU

cccc

ja nie pracowałam ani nie pracuje w tej firmie, ale w Płońsku obsluga jest fatalna, zbywaja człowieka, poprostu maja za nic kiljenta, przypuszczalnie maja tyle kasy że klijent to dla nich nikt, można do nich dzwonić kilkakrotnie i każdy powie co innego, nic nie chcą zareklamować o jak oni to mówią są tylko sprzedawcami , a z reklamacja to szukaj firmy w internecie albo po ludziach ale oni tylko sprzedajaq i nic ich nie interesuje, w ogole zero odpowiedzialności, robia łaske że coś sprzedadzą, na towar po zamówieniu czekałam ponad miesiąc, jak chciałam zareklamować deske to pierw kazali przyjechać a potem jak juz przyjechalam, to Pan który rzekomo zajmuje się gwarancja nawet do nas nie wyszedł tylko przez telefon z nami rozmawiał i byl bardzo nie uprzejumy, szkoda slów...... moja ocena to mniej niż zero... żenada

małaperełka
@cccc 04.12.2014 19:40

Uważam,że gdyby to był klient na poziomie adekwatnym do polskiej gramatyki a nie klijjjjjent siłą od pługa to by inna była obsługa

Mirek Sz

Szef jest rzeczowym i surowym człowiekiem. Komentarze poniżej krytyki zapewne pochodzą od nierobów i leni którzy nie potrafią pogodzić się z faktem że do pracy przychodzi się pracować a nie opierdzielać. Pensje od zawsze wypłacane w terminie. Sama firma gwarantuje stabilność zatrudnienia (większość ekipy to długodystansowcy) i wysokie (jak na region) region. Atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Polecam.

pan

nikuś - 2013-04-09 19:53:53 POZDROWIONKA DLA STAREJ GWARDII józka tygrysa tomka sierpca jacka wojtka janka i naszej CZAROWNICY A GONZALES [usunięte przez moderatora]... CHŁOPIE z KOBY...skiera co u ciebie ,,jeszcze pracujesz w tej ;najlepszej firmie na pn. mazowszu;

SŁAWEK

No to poczytałem sobie. dziękuje rezygnuje.

nik

Masz rację tą firmę należy omijać szerokim łukiem

KONDZIO

MOJA SIOSTRA TAM PRACOWAŁA I CHWALIŁA SOBIE.. NAJBARDZIEJ WSPOMINA WŁAŚNIE TĄ ATMOSFERĘ MIĘDZY PRACOWNIKAMI. RESZTA TO SZKODA GADAĆ.

KIERO

TAK ZGADZAM SIĘ. Super atmosfera w Sochaczewie to nie jest zasługa szefostwa ani też przelewów na konto. po prostu grupa się zgrała i stworzyli sobie warunki aby 9 godz dziennie wytrzymać. choć z tego co wiem zmieniła się prawie cała grupa i czar prysł. Współczuję tej szefowej lub szefowi tej firmy bo dobra atmosfera miedzy pracownikami to duży sukces!

Zostaw opinię o P.H. JORAPOL Sp. z o.o. Sp.k. - Płońsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H. JORAPOL Sp. z o.o. Sp.k.