Biowet Puławy Sp. z o.o.

Puławy

Opinie o Biowet Puławy Sp. z o.o.

Eryk

Czy powodem takiej ciszy na forum jest bardzo dobra praca w firmie? Wiem, że Biowet Puławy ma opinię świetnego pracodawcy. Warto starać się o prace w firmie?

Czz

No mi sie wydaje, chociaż może nie jest to zbyt pewna rzecz, że tutaj wszystko w porządku i płacą naprawdę fajne pieniądze za to że się tutaj jest, ogólnie przedstawiciele regionalni mają dobre prowizje

Wosz

Biowet Puławy wydaje się być doskonałym miejscem na początku kariery zawodowej, a być może, jeśli będzie taka możliwość to na dłuższy czas. Sam chętnie bym się podjął u nich pracy lecz nie mam dużego doświadczenia. Jednak spróbuję bo do odważnych świat należy. Jest na początku jakiś okres próbny czy już normalnie od razu dostaje się umowę o prace ?

minor

Biowet posiada całkiem długą listę produktów przeznaczonych dla zwierząt, zabezpieczenia ich zdrowia przed typowymi chorobami. Odnoszę wrażenie, że osoby mające naprawdę sporo wiedzy będą potrafiły się w Puławach odnaleźć. Nie wiem jak to wygląda, ale podejrzewam, że ludzie potrafią dojeżdżać nawet z pobliskich miast do tej pracy ... daje satysfakcję?

młoda gniewna

ja jestem osobą która co prawda skończyła właśnie uniwerek ale chcę pracować w zgodzie i szacunku do siebie. zależy mi na możliwości realnej rozwoju więc jeśli zatrudnię się w Biowet Puławy Sp. z o.o. to jest możliwa w miare sprawnie ścieżka awansu i premiowania zawodowego? napiszcie tez prosze jakie netto zarobki

kwiatek

do Lol: no chyba nie chcesz powiedzieć, że wolałeś tamto szefostwo? jeszcze chwila i wszystko by się wywróciło... więc nie narzekaj bo nie masz na co. no chyba, że sam chcesz zostać prezesem:-) ? Firma jest ok. co roku wypłacana dywidenda dla akcjonariuszy.

mm

Czy możecie podzielić się wiedzą jakie są zarobki w biowecie jako przedstawiciel? czy podstawa jest ok?

LoL

Lek wet może tu być technologiem na produkcji(kadra wyższa)bądź pracować w kontroli jakości. Na razie jednak nie ma żadnych widoków na pracę na takich stanowiskach. Największe szanse na bycie przedstawicielem terenowym -można zajrzeć na stronę www. A z tym prezesem to jednak lizusostwo trochę...

student

Panowie może wy mi pomożecie , Czy moglibyście mi mniej więcej wymienić możlwie stanowiska jakie mozna objąć po studiowaniu weterynarii i na cyzm mniej wiecej one polegaja ?

PuławiaK

janek zarobki są całkiem dobre, ale wszystko jak wiadomo zależy od stanowiska. również zgodzę się z przedmówcami, że obecny Prezes robi dobra robotę i przede wszystkim jest na wskroś uczciwym człowiekiem.

lemonGRASS

Zgadzam się z poprzednikiem, dopóki nie wrócił stary prezes było źle, jeszcze kilka miesięcy i było by po firmie i po naszych miejscach pracy. Teraz jest spokojnie i okey, zobaczymy na jak długo...

freddy

pracowałem kilka lat, na zarobki nie można narzekać, był [usunięte przez moderatora] , ale wrócił stary prezes i sie uspokoiło, solidna firma

mmmm.n

Bagno bagno!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeden wielki [usunięte przez moderatora] bałagan!!!!! Nie polecam.

były

Dobre żarty, nie.....polecam tej firmy. Zarobki ok, kierownictwo nie odpowiedzialne i nie decyzyjne.

Zostaw opinię o Biowet Puławy Sp. z o.o. - Puławy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biowet Puławy Sp. z o.o.