NTConsult Sp. z o.o. Systemy Informatyczne

Szczecin

Opinie o NTConsult Sp. z o.o. Systemy Informatyczne

Sebastian P

Firma potrzebuje gruntownej przemiany. Atmosfera pracy w pokoju programistów fajna. Dojazd i biura na poziomie. Placa dobra jak na Szczecin. Firma probuje pracowac nad czyms nowym, ale potrzebuje nowego projekt menadzera, bo aktualny jest bardzo nieprzyjemnym czlowiekiem, ktory doprowadza te firme do rozpadu. + pieniadze + dojaz + ludzie - pm - stare projekty - komunikacja niemcy-polska

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy NTConsult Sp. z o.o. Systemy Informatyczne? W takim razie dodaj komentarz na naszym forum.

Zostaw opinię o NTConsult Sp. z o.o. Systemy Informatyczne - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NTConsult Sp. z o.o. Systemy Informatyczne