Vako Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Vako Sp. z o.o.

Darek

No jeśli chodzi o pracowników to jest zawsze dośc dobrze

?

Jeśli chcesz pisać na temat swojej firmy,to najpierw naucz się polskiego!!! Z daleka widać,że to jakiś łamany polsko-chiński język. A praca w tej firmie jest fatalna, dobra dla desperatów :)

faker

Vako Sp. zoo. być solidna bardzo dobra firma i lubić wszystkie swoja pracownika bardzo. za wszystkich dobrze płaci i na stole i pod stół. Ja tam kiedyś pracować i bardzo dobrze wspominać każda minuta. Wszystkich niezwykle mocno zachęcać do praca Tam.

Zostaw opinię o Vako Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vako Sp. z o.o.