Opinie o Przedsiębiorstwo Ekomax Sp. z o.o. w Stary Gostyń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Ekomax Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Ekomax Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Ekomax Sp. z o.o. w Stary Gostyń

Aneta Nowy wpis

@Ma a ty jesteś w tej firmie już długo? Co uważasz o tej firmie na ten moment, możesz powiedzieć coś więcej?

Ma Nowy wpis

Wiecie co, opinie mówiące o tym, że jest tutaj bardzo fajnie są jak najbardziej prawdziwe

Drucik Nowy wpis

Powiem tak-robię tu już jakiś czas i mam punkt odniesienia bo parę firm już przeszedłem. 1. Fajna atmosfera 2. Kasa na czas 3. zmiany po 8 godzin a nie po ile trzeba 4. Kasa średnia, ale z perspektywą wzrostową 5. Przynajmniej jeden kierownik ma wywalone na wszystko i wszystkich więc deprymuje tym innych ludzi 6. Brudno, ale taka specyfika tej działalności 7. Otworzyli następny czyli drugi oddział, czyli się rozwijają, a jak się rozwijają to nie będą zwalniać

chłopie zobacz pod jaką firmę wpisałeś tę opinie - ekomax-ów jest kilka.... osobiście wiem o który tobie chodziło i musiałeś tam nieźle nawiwijać, że już tam nie pracujesz. co jak co, ale osoby o których piszesz są ok, a firma dba o pracowników. owszem jak ktoś jest nie fair wobec firmy wówczas niech nie liczy, ze będzie głaskany po głowie.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Ekomax Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Kierowca

Nawet kiedyś tak było pracowałem tam w 2008/2009 i zarobki jak i atmosfera do bani! Jedyni w porządku ludzie to Rafał R. Piotrek M. reszta jest neutralna no może nie do końca T [usunięte przez moderatora]to krętacz [usunięte przez moderatora] i na dodatek totalny " [usunięte przez moderatora]" zawsze zakręcony i jego śmieszne wypowiedzi. Pan K [usunięte przez moderatora]. Jak i prezes [usunięte przez moderatora]. chcą niewolników..... praca ciężka brudna i za marne pieniądze, firma bogata ale pracownikom zabrali by wszystko co się da. Nie polecam firmy EKOMAX ze względu na nerwową atmosfere jak i małe zarobki.

Co ty opowiadasz, może kiedyś tak było lecz nie teraz. Nie dość że pracujesz za "miskę ryżu" przysłowiowo, to atmosfera jest do bani. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Ekomax Sp. z o.o. - Stary Gostyń

Przedsiębiorstwo Ekomax Sp. z o.o.
  • Konińska 39
    62-563 Stary Gostyń

Przedsiębiorstwo Ekomax Sp. z o.o.