Supra Brokers S.A.

Wrocław

Opinie o Supra Brokers S.A.

Baśka

Czy są jakieś zmiany w firmie, że tak mało piszecie na forum? Podpowiedzcie czy warto starać się o prac,ę w firmie?

Julita

Na forum każdy ma prawo do wypowiedzenia się @mańka, wcale nie musi być tak, że wypowiadają się tutaj tylko niezadowoleni. Takie argumenty nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości. Najlepiej zapytać aktualnych pracowników co oni sądzą w danej kwestii, to najlepsze źródło informacji.

Mańka

To, że w firmie jest rotacja nie jest dziwne ponieważ ludzie często zmieniają firmy. Różne są tego powody niekoniecznie firma jest tym powodem. Wszyscy wiemy, że na forum piszą przeważnie niezadowoleni!

Ziuta

Wiem, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Ludzie odchodzą i jak nawet dostają gorsze zarobki to nikt się nie przyzna do tego. Ponadto trzeba lubić co się robi gdyż inaczej nie będzie dobrze ani dla firmy ani dla pracownika. Pracuję tu już długo i nie narzekam.

2345;)
@Ziuta 11.06.2017 23:12

był ktos na rozmowie na stanowisko pracownik sekretariatu ? jak przebiega rekrutacja? jaka kasa?

2345;)
@Ziuta 11.06.2017 23:12

lala

tylko, ze nic dobrego o tej firmie nie można napisać...a ludzie odchodzą...i mają się dobrze u konkurencji

Merita

A może warto napisać coś dobrego o firmie a nie tylko złośliwości.?

Wera

Asystent Brokera - Specjalista ds. Ubezpieczeń czy to jest jeszcze aktualna oferta? Może ktoś ma informacje na ten temat. Mam doswiadczenie w tej branży.

Ziuta

Supra Brokers to moje miejsce pracy, z którego jestem zadowolona.

Julita

Co słychać w firmie nowego? Dawno nie było żadnego wpisu na temat Supra Brokers S.A.

gumbas

pieniądze nie są złociutka w życiu przecież najważniejsze, tym bardziej na stażu gdzie pewnie zgodnie z polską tradycją nie płaci się wiele, najważniejsza moim zdaniem kwestioa zatrudnienia w formie stażu to czy jesteśmy w stanie się realnie czegoś na nim nauczyć

Mmm

A o zarobkach cos wiesz ?

k

czy wiadomo jak wyglada praca na stanowisku Kierownika dzialu wsparcia sprzedazy?

Majaaaa

Dostałam zaproszę na stanowisko kierownik działu wsparcia sprzedaży. Czy ktoś mi moze powiedzieć jak to stanowisko wyglada w firmie? Jakie wynagrodzenie mniej wiecej ? Warto ?

Łukasz

Ja pracowałem w Supra Brokers przez 3 lata. Zawsze miałem możliwość rozwoju, a co za tym idzie awansu. Otrzymałem gruntowne wyszkolenie i przygotowanie do wykonywania zawodu Brokera. Złego słowa o firmie powiedzieć nie mogę. Łukasz Zając.

xxx
@Łukasz 31.05.2016 23:17

Łukasz - lubię to;)

Karolina
@Łukasz 31.05.2016 23:17

Sugerując się wpisem byłego pracownika chyba można stwierdzić, że ni do końca jest tak jak piszecie, ale zapewne co człowiek to inna historia... Czy Pan Zając był z jak wyto nazywacie "rodzinki" że tak dobrze opisuje te współpracę??? Na stronie poszukują kandydatów na płatny staż, czy ktoś może ma informacje jak to wygląda finansowo???

anulka

jeśli ktoś rozważa ofertę dla specjalisty ds. rozliczeń i księgowości, to nawet wrogowi nie polecam. przeczytajcie poprzednie wpisy. sama prawda, zero ściemy, ani przesady.

jdjd

@Azz:(usunięte przez administratora)+ prowizja od sprzedaży. % prowizji korygowany jest o % wykonania planu - czyli jak masz 10% prowizji a zrobisz tylko połowę planu to masz 5% :)

Kalisz

Jak zostać prawdziwym Supramenem? Podkablpwać własna zonę do zarządu i wnioskować o jej zwolnienie! Brzmi znajomo ? ;)

AS

To jest Supra. Supra jest nie dla wszystkich. Supra jest dla odważnych. (usunięte przez administratora) Nie bądź w Supra. Bądź gdzie indziej.

ja

Wszędzie dobrze - gdzie nas nie ma. I tyle w temacie. Kto pracuje wie jak jest i jeśli jeszcze pracuje to musi z jakiegoś powodu być zadowolony. A kto nie pracuje - to mógł swoje powiedzieć podczas zwalniania w cztery oczy osobom z Zarządu. A tu powinny być tylko obiektywne opinie.

Wiecie Kto ;-)

Pozdrawiam wszystkie Koleżanki i Kolegów z SB. To wspaniałe, że zawsze mogę liczyć na Wasze wsparcie, współczucie, rozmowę, uśmiech, żart. Dziękuję Wam za to!

Ja

Wynagrodzenie na pewno nie jest atrakcyjne. Premia jest zależna od tak wielu czynników, że ciężko ją dostać. Awansować nie ma gdzie. Szkolenia? Jakie szkolenia? Zespół naprawdę jest młody i dynamiczny. I na szeregowych stanowiskach pracują bardzo fajne osoby, naprawdę super. I to jest jeden, jedyny pozytywny aspekt tej roboty.

ex SB

Potwierdzam, praca z Ulą była świetna!

Irmina

A to dlatego mnie na rozmowie tak wypytywali, czy mam męża, chłopaka, no a ja myślałam, że to taka miła rozmowa, no i się nie dostałam, bo mam chłopaka i bierzemy ślub... Czy to w ogóle można tak pytać?

arkasa

Co to znaczy biedna karta multisport?? A czy dbają o pracowników?Są Wyjazdy ,spotkania integracyjne? Słyszałam, że praca ciężka ale wynagrodzenie adekwatne.

była
@arkasa 01.07.2015 22:06

wynagrodzenie niewspółmierne do wykonywanej pracy...karta multisport - ubogi pakiet...wyjazdy to kiedyś były..i się skończyły...a spotkania...to spotkania towarzystwa wzajemnej adoracji i uwielbienia..i to w wąskim gronie...brak jakiejkolwiek integracji w firmie...(usunięte przez administratora)...taka to Supra...w skrócie

nowa

jakieś nowe opinie można przeczytać o pracy w supra we Wro? chcialam aplikować na stanowisko Asystentki Brokera na jakim poziomie kształtuje się wynagrodzenie? jest może karta multisport? prywatna opieka medyczna?

nkin

wiadomo cos o pracy na stanowisku: Specjalista ds. Weryfikacji i Administracji Wniosków (Bydgoszcz)? Mam tam isc na rozmowe, nie wiem czy warto

olka
@nkin 09.10.2014 12:38

Jak wyglądała ta rozmowa kwalifikacyjna?

ona

Firma godna polecenia dla osób które angażują się w pracę i chcą pracować. Nadgodziny są oczywiście płatne, atmosfera w pracy bardzo pozytywna. Rotacja? jak w każdej normalnej firmie występuje, ale ze względu na dzisiejsze podejście pracowników do pracy.

Romka

A jaka jest sytuacja w dziale zajmującym się przetargami do szpitali ? Jaka atmosfera, jakie wymagania, jakie profity za dobre wyniki ? Złożyłam aplikację, liczęna spotkanie, bo wg. Kryteriów w ogłoszeniu rekrutacyjny mam bardzo "dopasowane" kwalifikacje. Jaki jest system wynagrodzenia przedstawiciela/ doradcy ? Jaka mniej więcej pensja zasadnicza 3...5...a może 7 tys brutto ? Na jakie premie można liczyć ? Jakie narzędzia pracy ? (Lubię dobre autka :-) :-) Bardzo proszę o informacje, tylko w miarę obiektywne

pan

czy oprócz tych uwag jeszcze jest coś godnego polecenia na temat firmy lub negatywnego do podzielenia się z innymi?

ja

zgadzam się w 100%, w grudniu to tylko czas na sen

nowy

Firma ok – fajnie się pracuje.

kulka

Pracownikom stawiane są duże wymagania. W zamian dużo szkoleń, możliwość rozwoju, zdrowe zasady, niezła pensja. Jak ktoś przychodzi do pracy pracować to jest zadowolony. Niezadowoleni byli zawsze Ci, którzy chcieli robić wszystko oprócz pracy. Prezes ma fajne podejście do tego wszystkiego. Polecam.

mom

Jest ok. Fajni ludzie, fajna atmosfera, płacą też nieźle. I na czas. Nie ma co narzekać.

aga

Pracowałam kiedyś w tej firmie. Odeszłam do konkurencji bo wydawało mi się będzie lepiej. NIE JEST. W tej chwili doceniam jak było w Suprze. Były oczywiście jakieś mankamenty, ale z perspektywy okazują się nic nie znaczące. Płacili na czas, było dużo szkoleń. Za wykonaną pracę byłam doceniana. Żałuję że wtedy tego nie doceniałam. Jak czytam opinie wypisywane przez jednego i tego samego człowieka szkalujące Suprę to jest mi go żal. Z tego co wiem, to dzwoni on to byłych pracowników Supry i namawia do szkalowania firmy. Do mnie też dzwonił i namawiał na negatywny wpis

obecna

Pracować trzeba dużo, ale jest to doceniane przez szefostwo. W firmie docenia się ludzi którzy angażują się w pracę, chcą się rozwijać i są lojalni. Nadgodziny się zdarzają ale są one opłacane dodatkowo. Firma dużo inwestuje w rozwój i szkolenie pracowników, docenia również finansowo zaangażowanie i efekty. Co do atmosfery to nikt z pracujących nie ma do niej zastrzeżeń. To właśnie osoby które wypisują te wszystkie głupoty na temat Supry psuły atmosferę i musiały odejść z fimy. Jak widać próbują to robić dalej. Pracowałam poprzednio w innych firmach tego typu i mam porównanie. Nigdzie nie pracowało mi się lepiej niż w Suprze.

gość

witam, czy mogę prosić o więcej informacji na temat pracy w tej firmie? dzx

Ex

Nie polecam w zadnym wypadku

Zostaw opinię o Supra Brokers S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supra Brokers S.A.