Donoria Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Donoria Sp. z o.o.

Adam

A ja jestem w Donorii od 2014 r. i nie zamierzam nic zmieniać. Widzę perspektywy i sens pracy tutaj. Nie tylko ja. Wystarczy zwrócić uwagę na rosnące zatrudnienie i wyniki firmy. Tonący okręt? Mocno przesadzone. pozdrawiam

Adam
@Adam 13.09.2017 11:02

ktosik
@Adam 16.09.2017 18:49
Cześć Adam, a w jakim biurze pracujesz bo do tej pory myślałem że jestem jedynym Adamem w firmie. Pozdrawiam Adam...

Na 13 biur w Polsce i mniemam kilkadziesiąt lub więcej pracowników i jeden jedyny Adam? To chyba dość wątpliwe? Adam, to raczej dość popularne imię...

Ktoś

DONORIA to tonący okręt. Zarzad nie dba o pracowników. Wciąż słyszy się więcej, więcej. Nie ma nic w zamian. Jak nie ty to będzie ktoś inny. Przedmówca ma racje. Sam uciekłem. Szkoda czasu.

Tymek

No może praca nie jest najlżejsza, to prawda, ale na zarobki z pewnością nie można narzekać @borys.

A.
@Tymek 28.04.2016 11:11

Niskie zarobki, premie z wielką łachą i to śmiesznie niskie, podwyżki dostają tylko ulubienice i ulubieńcy dyrektorów Obiecują awans czy zmiane działu a potem sie wypieraja. Zatrudniaja znajomych ktorzy sie opierniczaja i zajmuja sprawdzaniem facebooka na telefonie, a reszta normalnej zalogi odwala cala robote. Ludzie zwalaniaaj sie sami i ida do miejsc gdzie przy danej odpowiedzialnosci sa lepsze zarobki. Biuro bardzo zadbane i w fajnej lokalizacji

Aneta

Czy obecnie trwa rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. ubezpieczeń lub specjalisty ds. likwidacji szkód ? Czy wiecie coś o wakatach w Donodi?

Czy rekrutacja w Donoria Sp. z o.o. to gra warta świeczki? Dodaj komentarz na naszym forum, pomóż innym.

Zostaw opinię o Donoria Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Donoria Sp. z o.o.