Alphatec Communication Sp. z o.o.

Jelenia góra

Opinie o Alphatec Communication Sp. z o.o.

onelasttime
użytkownik zarejestrowany

No też myślę, że to dobrze świadczy o firmie, iż mają wciąż u siebie w składzie osoby z dużym stażem pracy @jad.

klon

Nie pracuję w Alphatec , ale współpracuję długo . Polecam. Szczególnie po zmianie siedziby przyjemnie się tam gada i załatwia interesy. Płacą kontrahentom na czas . Pracownicy chyba zadowoleni, bo starzy się nie zwalniają a jest kilku nowych.

Babba

Dużo wymagają, płacą nie za dużo ale solidnie i regularnie.

kolmen
@Babba 04.11.2013, 23:27
Dużo wymagają, płacą nie za dużo ale solidnie i regularnie.

A CO TO ZNACZY 'NIE ZA DUŻO'?

MichalJG

Rowniez polecam, zarobki zdecydowanie wyzsze niz w konkurencji, fajne szkolenia, dostep do najnowszych technologii. Warto!

(usunięte przez administratora) co to za ściema? znam firmę - nikt o takim imieniu tam nie pracuje. Przesłodziłeś że cukier ze szklanki ucieka :)

Zostaw opinię o Alphatec Communication Sp. z o.o. - Jelenia góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alphatec Communication Sp. z o.o.