Profit-Nieruchomości Sp. z o.o.

Poznań

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Profit-Nieruchomości Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profit-Nieruchomości Sp. z o.o.

admin

Jak wygląda praca w Profit-Nieruchomości Sp. z o.o.? Wiesz coś nowego na jej temat? Podziel się z nami komentarzem i pomóż naleźć użytkownikom pracę marzeń!

buki
@admin 10.08.2015 14:04
Jak wygląda praca w Profit-Nieruchomości Sp. z o.o.? Wiesz coś nowego na jej temat? Podziel się z nami komentarzem i pomóż nale...

Witam Was . W poprzedniej firmie zaprzepaściłem swoje szanse na sukces przez konflikt z jednym z kierowników. Mam nadzieję , że tym razem uda mi się zrobić lepsze wrażenie na szefostwie. Odnośnie pracy tutaj to swoje da się zarobić @admin, ale trzeba mieć dobre wyniki sprzedażowe co nie zawsze jest łatwe

Zostaw opinię o Profit-Nieruchomości Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profit-Nieruchomości Sp. z o.o.