Mc Team Sp. z o.o.

Legionowo

Opinie o Mc Team Sp. z o.o.

Julita
użytkownik zarejestrowany

@Mati a co dokładnie robiłeś w Mc Team? Możesz powiedzieć więcej o organizacji tych wszystkich atrakcji? Czy to jest na zasadzie współpracy z innymi firmami? Czy jakaś firma, dla której pracowało Mc Team chce powiedzieć jak wygląda przebieg organizacji takiej imprezy dla pracowników? Czy Mc Team swoim pracownikom raz na jakiś czasu udostępnia, któreś z atrakcji? Wszystkie zadane przeze mnie pytania pozwolą nam na forum więcej się dowiedzieć na ten temat.

Konrad

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. To jedna z niewielu firm, która dba o pogodzenie interesów wszystkich - klientów, pracowników oraz właścicieli. MC TEAM - to nie tylko profesjonalizm, ale i świetna przygoda. Polecam!

Mati

Firma solidna, profesjonalna, rozwojowa, dająca możliwość rozwoju i szkoleń Ludzie tam pracujący stanowią zgrany zespół. Najbardziej podobało mi się w MC TEAM: elastyczny czas pracy, dynamiczny rozwój fimy, dobra atmosfera w zespole

Pawel

NIE POLECAM tyle w temacie.

jasiek
użytkownik zarejestrowany

sądzisz @lolo, że jest aż tak źle w firmie? nie wydaje mi się, może coś zmieniło się po Twoim odejściu, skoro można tu trafić na tak różnorodne wpisy. No i w sumie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, każdy ma inne oczekiwania na pewno od Mc Teamu

lolo

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM A NAWET JESZCZE SZERSZYM Widzę że nie tylko ja mam taką opinię (były pracownik) Czekam na ripostę obecnej załogi bo widzę że mocno się angażują w wypowiedzi.

AnT

Ja dopiero zaczęłam pracę w firmie MCTeam, narazie minęły mniej więcej 2 tygodnie, ale jak do tej pory nie mam co narzekać. Pracy czasami jest sporo, ale można się też sporo nauczyć. Moim zdaniem jest to jedna z lepszych prac na początkowy rozwój kariery, ale pracuje tu sporo osób z o wiele większym stażem, więc jak widać jest to dobra praca nie tylko na rozpoczęcie kariery, ale również na jej kontynuację.

Marcin

W takim wypadku zapraszam do współpracy ;)

Marcin

To ja bardzo chętnie, w 2014 roku rozpocząłem w tej firmie staż, na początku było ciężko, ponieważ nigdy nie miałem styczności z pracą w takiej branży jak eventy i stoiska targowe, ale cierpliwość popłaciła i dziś jestem już jednym z czołowych marketingowców w tej firmie w dziale stoisk targowych. Nie ma co narzekać tylko trzeba brać się do roboty, jak ktoś tylko siedzi i narzeka to nigdy nie znajdzie dobrej pracy i nigdy nie będzie zadowolony. Potem tacy ludzie siedzą na takich stronkach i się wyżywają, bo im nie wyszło. Szkoda gadać...

Marzena

Współpracowałam z firmą MCTeam przy jednej realizacji. Pomimo skomplikowanego charakteru realizacji, firma MCTeam naprawdę się postarała. Miły i szybki kontakt oraz rzeczowa pomoc techniczna.

Bartus31

Super praca ! Nabyłem w niej bardzo dużo doświadczenia, szczególnie że firma oferuje rozwój na bardzo wielu kierunkach, co pozwala na nabycie wiedzy zarówno w kwestiach budowlanych, organizacyjnych, językowych, handlowych i wiele wiele innych. Polecam!

Chrisss

Moim zdaniem firma oferuje bardzo dużo jeśli chodzi o rozwój, tylko trzeba się wcześniej wykazać myśleniem, a nie tylko mieć wygórowane żądania.

klara

zabawne jest to, że użytkownik ev i lukas, napisali prawie to samo w odstępie 2 minut. Czyżby ta sama zraniona osoba ;) ?

wojtek

Muszę nie zgodzić się z powyższymi wypowiedziami. Miałem okazję współpracować z tą firmą przez pewien czas i powiem szczerze, że bardzo dobrze ją wspominam. Płacono mi zawsze na czas, warunki pracy były naprawdę dobre, a do tego w razie pytań lub problemów zawsze mogłem poradzić się zarówno osób pracujących w tej firmie jak i osób zarządzających.

konrad

zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami na temat firmy mcteam w legionowie..

ev

OMIJAĆ SZEROKIM KRĘGIEM,ZERO PRZYSZŁOŚCI.

lukas

( usunięte przez administratora ) zdecydowanie NIE POLECAM

Zostaw opinię o Mc Team Sp. z o.o. - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mc Team Sp. z o.o.