Kaps Sp. z o.o.

Rzezawa

Opinie o Kaps Sp. z o.o.

SK

reklamacje, pozwolę sobie napisać tu kilka słów. Od dnia 19.09 na wątku dotycz... Jak podaje art. 212 Kodeksu karnego: „Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

gal

Traktowanie pracowników poniżej godności człowieka, jak ktoś chce się przekonać to niech idzie tam do pracy, (usunięte przez administratora),

obserwator

Firma specjalizująca się w braku poszanowania dla pracowników, uważają że pracownik to własność prywatna znam wiele osób którzy o swoje buty dbają lepiej niż oni o ludzi.

an
@obserwator 28.10.2017 20:09

Wszystko się zgadza, to prawda brak posznowania dla pracowników, traktowanie poniżej godności człowieka

kaktus

opinie znikają i wcale nie dlatego że nie zgodne bla,bla,bla tylko firma chce na siłę ukryć zły wizerunek

ola

jeżeli ktoś szuka polskiego obozu pracy to BARDZO GORĄCO POLECAM!

Alicja

@trawa jeśli jakaś opinia została usunięta to znaczy, że nie była zgodna z regulaminem forum. Zachęcam do zapoznania się z regulaminem przed przystąpieniem do wystawienia komentarza na forum. Wasze opinie są pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikowanie do Kaps Sp. z o.o.

trawa

wszystko jest super, wspaniale a negatywne opinie znikają jak i w innych tak wspaniałych firmach

Alicja

@hahaha, dlaczego? Powiedz coś więcej.

Krótko! Żenada!

Andrzej

bardzo proszę o podanie argumentów dlaczego Pan lub Pani uważa ,że ceny są wysokie chętnie porozmawiam na ten temat

hahaha

producentawysokiej jakości kosmetyków - chyba cen

hahaha

producentawysokiej jakości kosmetyków - hahahahaaaa! chyba wysokiej ceny.

kapsorobot

Ludzie są spoko, pomijając księgowość i parę innych wyrobników. To zarząd robi atmosferę zakładu zamkniętego i domu wariatów- całkowity brak predyspozycji do kierowania ludźmi i ustalania im wynagrodzenią-żenada!

Bluszcz

kapsorobot
@Bluszcz 26.09.2016 19:22
Nawet na biurze są nadgodziny? Mówiąc, że źle płacą masz na myśli terminowość wypłacania pensji czy ich wysokość?...

WYSOKOŚĆ!

kazan

to, że nie ma rekrutacji to nie znaczy, ze nie ma wzmożonego ruchu, rekrutacja polega na zatrudnianiu znajomych, znajomych, ludzie sami przychodzą bo w regionie jest mało firm a w ostateczności zatrudnia się rodzinę i rodzinę rodziny, dostają większą kasę w połowie udają że coś robią i kółko się zamyka, ludzi w tej firmie przewija się tyle co na giełdzie samochodowej ale przecież nie będą o sobie źle pisać, oferty w biurze pracy jak są to płaca minimalna itp, itd

oszukany

każdy kto chce współpracować z ta firmą powinien wszystko nagrywać, każdą rozmowę by mieć dowody, potrafią wyprzeć się wszystkiego, kłamią na każdym etapie współpracy

buka

zastanawiam się nad współpracą z nimi ale nie wiem czy branża szewska to taka stabilna i przyszłościowa branża a nie chciałabym zmieniać pracy za rok czy dwa z jakichś powodów powiedzy rynkowych. w sumie to też nbie wiem czy kosmetyki do pielęgnacji butów tak dobrze się sprzedają. mogę być u nich przedstawiciele handlowym nawet u nich, ale to zależy jakie są prowizję i ile dostaję dla siebie

kuku

Jak dla mnie praca w tej firmie jest ok. Zarobki jak w regionie na nic więcej na pewno nie możesz liczyć, co ważne kasa zawsze terminowo. Można liczyć na premie jeżeli oczywiście się czymś wykażesz. Ja tam jestem zadowolony z pracy.

NoName

Trzeba przyznac,że jest to praca dla ludzi ktorzy lubia pracowac.Nic za darmo tu sie nie dostanie,zreszta jak w kazdej innej firmie.Lecz atmosfera,ludzie wynagradzaja wszystkie trudy pracy.

NoName

Trzeba przyznac,że jest to praca dla ludzi ktorzy lubia pracowac.Nic za darmo sie tu sie nie dostanie,zreszta jak w kazdej innej firmie.Lecz atmosfera,ludzie wynagradzaja wszystkie trudy pracy.

RUDA

Jeśli możesz daj parę groszy więcej,ale kup porządne. Np Scholla-wiem ,że są droższe ale skuteczniejsze. Szkoda kasy. Ale każdy kupuje co woli. To tylko moja sugestia. Najlepiej pytaj w sklepach ortopedycznych. Tam maja szeroki wybór.

ELKA
@RUDA 03.10.2013 11:58

popieram wypowiedż-wyroby -lipa, po czyszczeniu butów emu zostały plamy i odbarwienia nie warto oszczędzać tylko kupić firmy kiwi -odpowiednia jakość za dobrą cenę tą firmę zawsze będę polecać -a tak straciłam parę fajnych butów za 600 zł nadają się tylko do śmieci

@ELKA 30.04.2017 22:32

wyślij im buty i niech zwrócą kasę

Jacek

Poznałeś spostrzeżenia ludzi pracujących w tej firmie o swoim pracodawcy? Czy wiesz jak wygląda etat w spółce Kaps Spółka z o.o.? A możesz wiesz czy Rzezawa prowadzi rekrutację? Opowiedz o własnych przeżyciach. Inni odwdzięczą się własnymi opiniami. Od kiedy tam pracujesz? Czy można tam dobrze zarobić?

Zostaw opinię o Kaps Sp. z o.o. - Rzezawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaps Sp. z o.o.