Opinie o Welding Alloys Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Welding Alloys Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Welding Alloys Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Welding Alloys Polska Sp. z o.o. w Gliwice

Stalin

Hura!!! I do przodu. Zarząd ma się dobrze. Reszta do roboty zasuwać bo zabiorę wam narzędzia pracy. Gołymi łapami będziecie na nas robić. A jak nie to w kajdany. Mordy w kubeł i do roboty.

bieniek

@Georg ale jak to "tylko w teorii"? To nie ma jakiejś oficjalnej informacji na temat tego, jak są one wypłacane (za co) i wtedy każdy zwyczajnie wie, czy w tym miesiącu da radę?

bolo
@bieniek

Co ty pie...sz. Jakiej ogólnej informacji? Nawet najlepszy regulamin nie da rady jak zakłamany buc przy sterze będzie kombinował. W biurze ludzi tyle że przejść nie można bo tłok. Na warsztacie wiatr hula. Sami nieudacznicy na stanowiskach (od samej góry). I jak tu premia, skoro trza opłacić dwór ? Chocbyś harował jak wół to nic z tego. Harcerzyki się bawią zapałkami, jak długo jeszcze.

Realmen

Dno. Albo gorzej, już od spodu dna ktoś puka. Jakaś masakra. Z kim tam rozmawiać. Ciemnogród. Tylko szyld mają międzynarodowy a w środku pajace i zero wiadomości. Uciekać, uciekać, uciekać !!!

sebcio

szukaja ludzi do działu sprzedaży. Warto skłądac CV ?? jak syutuacja w firmie

Georg
@sebcio

Bardzo słaba, nie warto, premie tylko w teorii

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Reali

Rozmowa kwalifikacyjna: P: Czy wie Pan czym zajmuje się firma? O : Nie. P: Czy zna się Pan na materiałach spawalniczych? O: Nie. P: Czy zna Pan rynek i klientów naszej firmy? O: Nie P: Niestety, ale nie mamy dla Pana żadnej propozycji. Funkcja prezesa jest już zajęta :-)

lolek

nowe finansowe wytyczne normalnie szał kiedyś to była firma...

obecny bis

widzę że kamerki mocno przeszkadzają paru "pracownikom", ciekawe dlaczego? Nie martwcie się - nowe systemy reagują na ruch więc jesteście bezpieczni! Ciężko zrozumieć że opierd..... się po kątach sami nie pomagacie? ale do krytyki i narzakań to pierwsi ....

obecny

pensje obniżone kamerki założone lymuzyna nowa jest nowi fachowcy ciemne burki ale cóż nowe podejście otwarta głowa szkoda ze zleceń brak

nieobecny
@obecny

ty obecny to chyba pierwszy miglanc jesteś. Hala jeszcze tak nigdy nie była obłożona robotą ale widocznie dla ciebie nic nie ma do zrobienia - trudno jak sie ma dwie lewe rece to zostaje tylko narzekac, krytykowac i może jeszcze hale pozamiatać. Na nic więcej cie nie stac.

alojz

Słyszałem że firma się mocno zmienia i to na lepsze. Maruderzy i niedojdy zostali zwolnieni lub sami odeszli. Jest nowe podejście, otwarta głowa i zdrowe relacje. W związku z tym szkoleń pewnie też nie zabraknie. Co do stażu to myślę że najlepiej bezpośrednio uderzyć. Mają dużo nowych projektów więc teraz czy za chwilę będą potrzebować nowych ludzi. Zapytać nic nie kosztuje a zawsze warto!

realista
@alojz

Ty alojz, wykupiłeś cały sklep z wazeliną w Gliwicach? Prezes już nadstawia pośladki, może cały się zmieścisz. Ślepy jesteś, nie widzisz co się dzieje? Jakie projekty? Ze zdrowych relacji: trening wkładania czopków pod czujnym okiem nowych kamer...

chachacha
@alojz

Baśnie z krainy mchu i paproci. Dobre teksty do kabaretu.

bROG
@alojz

słyszałem że obecnie panuje w firmie partyzantka. kto ma donośniejszy głos to rządzi. Brak pomysłu na biznes i rozwój. słyszałem że wszyscy ( starzy ) pracownicy oczekują na zamknięcie hali

challa
@alojz

raczej na warsztacie brak nowości , roboty , zamówień itp................... wszystko się powoli sypie. jakiś znowu kilka osób odeszło a na prawdę chcieli coś zrobić zmienić itd

Bolek
@challa

Widać, że nie masz pojęcia co się dzieje w firmie .... Odeszli ??? hmm..... - raczej nie , chcieli coś zrobić hmm.... - a niby co ?

debii

ludzie tam pracujący są kompletnie nie kompetentni i nie odpowiedzialni , kompletna paranoja radzę wszystkim omijać szerokim łukiem tą firmę bo profesjonalizm i uczciwość sięgnęła tam dna ... zadziwiające że ,,panie,, nie mają odwagi aby samowolnie odejść jeśli wiedzą że nic nie wiedzą ...marketing to nie wszystko znajomość branży by dobrze zrobiła brak elementarnej wiedzy technicznej metalurgicznej oraz kultury zegar tyka

sam20

Czy ktoś może tu napisać o co chodzi z tą firmą? Dlaczego tylu ludzi odchodzi? Albo to bzdury jakieś. Chciałem tam złożyć papiery ale może trzeba się zastanowić. Kto tam w końcu rządzi?

buduar

No to teraz będzie jazda. Prokurentami: dwie baby bez znajomości spawalnictwa. Wszyscy inżynierowie odeszli (ciekawe dlaczego?). Nowy prezes bez znajomości rynku ale pewno potrafi zarządzać, oby nie słuchał zastanej nomenklatury bo będzie z nami źle. Nie widziałem jeszcze spółki z taką ilością dyrektorów na 1 pracownika. Pusty śmiech mnie ogarnia. Tylko dzięki spawaczom na warsztacie, którzy mają jakąś wiedzę, ta firma jeszcze funkcjonuje. Zegar tyka, tik-tak, tik-tak

Leon
@buduar

Czy w WAP zmienił się prezes? Wszyscy inżynierowie odeszli? Rozwiń proszę swoją wypowiedź, bo ciekawe rzeczy się tam dzieją.

mieszalnik

jaki socjal ? socjalu brak nigdy nie było tylko to co RP nakazuje szkoleń podnoszenia kwalifikacji żadnych tylko to co RP każe zresztą ja już niedługo ileż można

bystry optymista

widze tutaj bardziej wylewy smutku i nispelnienia niz faktyczne opinie. wap nie jest firma rodzinna bo nie jest kierowany przez wlasciciela/wlascicieli.. a to ze szef zatrudnia kogos z rodziny to inna historia.. w kazdym razie polecam sprawdzic konkurencje;) troche sie wam w glowach poprzewaracalo, za cieplo chyba macie. pensje sa ok, socjal bardziej niz ok.. chyba nie miesliscie nad soba jeszcze " zlego szefa" musze przyznac ze z perspektywy nie dziwei sie ze sie usztywnil; w moim czasie nagminne bylo ketactwo tak zeby najlepiej chorowac 2 lata,a potem jeszcze jeszcze pyskowac o premie.. sory, prezes sie usztywnil i teraz macie.. narzekacie na tego kochla do kontroli ale ktos musi sprawdzac ten grajdolek, nie? slowem.. nie jest to moze szczyt marzen ale naprawde nie jest to patologia, jest/bylo ok.. szef jest jaki jest. nie tragizowalbym. pozdro.

handlowiec

Czy jakieś nowe wiadomości co dzieje się z firmą? Chciałem ubiegać się o pracę w tej firmie. Wiem, że przeprowadzali rekrutację ale na rynku źle się mówi o kondycji firmy. Powiedzcie czy jest tam jakaś stabilna przyszłość? Nie mam zamiaru znowu szukać pracy po 2 miesiącach, a naprawdę znam się na tym co robicie. Prezes ciągle ten sam?

smieszny

noooo jak w prawdziwej rodzinie...... na lewo rodzina, na prawo rodzina, na wprost rodzina, gdzie nie spojrzysz tam rodzina prezesa lub przyjaciół rodziny prezesa, a potem ludzie sie dziwią że firma upada skoro robią tam ludzie zatrudniani po znajomości co nie mają zielonego pojęcia o piastowanych funkcjach.

biuro+

firma jak najbardziej przyjazna pracownikom spokojnie rodzinna atmosfera potwierdzam pracuje od 8-16 polecam

Kolejny były pracownik

BYŁY zapomniałeś wspomnieć o "Pani Dyrektor" co zarabia dyszke za siedzenie przed kompem ..... ale wiesz.....ona ma "pewne zadania do wykonania" więc prezes jej nie tyka (może to właśnie upadłość firmy jest jej głównym celem). A Pani księgowa M.???? to już jest naprawdę ŻENADA!!!!! szkoda si (usunięte przez administratora) i tyle.

super SLY

firma rodzinna wiec jak jesteś z rodziny to jesteś mile widziany na początek specjalista od spraw niepotrzebnych a potem coś się wymyśli...najlepiej żeby robić nic jest takich paru specjalistów od nic nie robienia kadrowa pomoże ...jak znajdzie czas... (usunięte przez administratora)

torcida

ja i tylko ja

Zostaw merytoryczną opinię o Welding Alloys Polska Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Welding Alloys Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Welding Alloys Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Welding Alloys Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 40 ocen.
  • Antonio Gaudiego 2
    44-100 Gliwice

Welding Alloys Polska Sp. z o.o.