Opinie o Sipas-Tech Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sipas-Tech Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Sipas-Tech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sipas-Tech Sp. z o.o. w Szczecin

e.t.

Witam, firma sipas-tech,firma wyplaca kase jak kogoś poszanuje,jak nie masz uznanias w firmie to jesteś śmieciem,mam pytanie do kolegi co ty robiłeś w Dessau?,znam brygadzistę osobiście i to nie prawda że nabral zaliczek i podopisywal ludziom,sam szef Suska Mariusz wydal na dziwki 10 000 euro pieniądze firmowe i dopisywal ludziom lewe zaliczki i brygadzista mial z tego klopoty,a ludzie z których mial pod sobą to jeden na drugiego wydzwanial,sami obludnicy i nie zgrana ekipa ale tak już jest jak się pracuje z Polakami za granicą pozdrawiam

pracownik na szczescie byly

porazka a nie firma brak ubezpieczenia warunki mieszkaniowe to jakies kpiny i te slawne ramy krone

Ty tuv

Czy suska się już zaczął leczyć na nogi? Bo na głowę to już wiadomo że za późno. Jest to szeroko znany w szczecinie i w Polsce oszust i pustak. Niech powie jakie warunki mieszkaniowe były w Hamburgu! Zatrudnienie na umowę zlecenie na najniższą krajowom albo i wcale i tyraj u araba!! Po miesiącu się dowiadujesz ze się nie spisales i tylko koszty zrobiłeś. Popyt

VW

Witam forumowiczów. Jak na dziś wygląda praca na stanowisku spawacza? Proszę o jakieś opinie. Warto tam aplikować? Jak szefostwo? Czy zatrudnienie jest na umowę o pracę czy to zwykła tzw. 'śmieciowa' umowa? Opinie wyżej są nie napawające optymizmem. Ciekawe jak wyglądają warunki socjalno-mieszkaniowe.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Sipas-Tech Sp. z o.o..
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
haha...

Do Lucek i adam bo to ta sama osoba,co ty (usunięte przez administratora) jesteś zfirmy (usunięte przez administratora)i ratyjesz się za wszelką cenę krętaczu,kogo chcesz nabrać baranie.

adam

Byłem w Dessau i sam się złapałem, brygadzista nakradł zaliczek i nam nadpisywał Ja zrobiłem aferę i bzdura co piszecie wypłata na 5 co miesiąc i nawet premię dostałem. Polecam a Szef z Polski była 4 razy na naszych mieszkaniach zawsze na telefon a teraz będę robił w Szczecinie na budowie spalarni. Robiłem w Holandii i Danii i była lipa do nikogo z niczym nie mogłem się udać a Tu naprawdę firma warta polecenia ale dla normalnych ludzi nie pijaków, ale lepiej kontaktować się z Szefem w Polsce bo facet słowny i z zasadami

Lucek

na 150 pracowników to ktoś pisze bzdury, chyba zwolnieni pijacy, Ja robię 10 lat w tej firmie po budowach, sam tu pisałem bo myślałem że tak jest na pierwszej budowie ale to jedyna uczciwa firma

mag

ten (usunięte przez administratora)udajoncy gangstera-bogacza wraz z drugim oszustem pseudoniemcem dalej oszukujom ludzi?????!!!!!!!! jedziesz na kontrakt daleko do niemiec jako spawac a robisz jako szlifież lub budowlaniec!!! oczywiscie na koniec miesionca problemy z pieniedzmi!!!! Nie polecam!!!

kkh

ta księgowa czy kto to jest ta starsza kobieta to co sobie wyobraża??!! że można ludzi zbywać i okłamywać????!!! Dzwnoiłam i prosilłam o przesłanie zaległych dokumentów do zusu i najpierw kłamie że nie wie o co chodzi, potem że mąż nie pracował u nich. jak postraszyłam kontrolą to kazała czekać i zwalała winę na pocztę.

cyga
@kkh

a wiecie co z Mijagim podobno sie zwolnił-niby sam

hh

co oszuści działajom pod nazwami lider i sipas. nie placa. szef tej firmy nie płacił zusu, tylko sobie przytulał.

JB

Ja też miałem umowę zlecenie bez składek emerytalnych. Inne firmy jak wysyłają do Niemiec to płacą składki od średniej krajowej.

bylem i widzialem

(usunięte przez administratora)Umowa zlecenie. Obiecujom 10 euro na godz pozniej jak 8 bedziesz mial to dobrze, (usunięte przez administratora)było o nich głośno. Chcesz sie coś dowiedzieć to wielka łaska i jak sie nie podoba to won, bo podobno wielu chetnych jest. Szerokim łukiem omijać.

fuki

były pracownik - 2012-01-13 09:41:36 firma z szczecina kolumba 1 pok.214,zmieniają często nazwę firmy,wchodzisz do biura to zakopcone fajami przez ala szefa siedzącego przy starym biurku i marnym laptopie,wysyła między innymi do WERLTE,tam polacy-spawacze tak naprawdę jeden dobry a reszta to spawaczo- monterzy którzy ramy dla KRONE składają ,,szpary takie robią że potem 6mm a nawet grubsze pręty WKŁADAJĄ(ciekaw jestem jak tak można) ,żadnego na hali brygadzisty nie ma więc dostajesz ramę na której dobrze nie wyjdziesz(a robota na akord)[usunięte przez moderatora] ,tak ci podpowiadają żebyś siedział jak najdłużej przy jednej ramie[usunięte przez moderatora],NAJGORSZEMU KUMPLOWI BYM TAM ROBOTY NIE POLECIŁ!!!!!!![usunięte przez moderatora]

kijo

Pracowałem w tej af irmie i nie nazekam kasa zawsze na czas , To bzdury co wy opisujeci na temat tej firmy , [usunięte przez moderatora]

no nie

Co ty to namazałeś napisz po Polsku. Firma Sipas-Tech zatrudniła odpowiedniego człowieka na odpowiednim stanowisku odpowiada na posty::)) Jak jest tak dobrze w tej firmie to się przedstaw człowieku. ja mogę opisać co sie działo na ramach [usunięte przez moderatora]

Cym

Ja po roku wróciłem takich na mojej budowie jest wiecej każdy wraca [usunięte przez moderatora] na 150 ludzi to są dobre opinie, ja też pisałem ale sie przekonałem

Mario

co wy gadacie i po co ? kto miał nie zapłacone ja jakoś zawsze mam a ten przy laptopie to facet od BHP a nie szef, [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Sipas-Tech Sp. z o.o. - Szczecin

Sipas-Tech Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 39 ocen.

Sipas-Tech Sp. z o.o.