Opinie o SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o. w Poznań Kopanińska 7

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o. w Poznań Kopanińska 7

Wukaer

Jeżeli ktoś źle pisze o tym pracodawcy to nie zna się na pracy. Jaka praca taka płaca. Wyciągnij sam wnioski. Wcześniej zapieprzałem po kilkanaście godzin bez docenienia przez szefa (tak było w poprzednich firmach). Tu potrafią docenić człowieka. Pamiętajcie, że na szacunek trzeba sobie zapracować. Mało jest takich firm, które docenią ambitne osoby. Taka postawa zasługuje na pochwałę. Polecam Altax

Reno

Kto się stara może liczyć na przyzwoite warunki w tej firmie, o czym świadczy duża liczba osób pracujących tam od wielu lat.

Nazar

Świetna firma, nowoczesny charakter pracy. Kadra zarządzająca i właściciele to wysoka kultura, doświadczenie - po prostu klasa. Atmosfera przyjazna, nastawienie na sukces, rozwój oraz ekologię. Polecam

Fred

Zgrany zespół to wielka siła Altax.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Olgierd

Lider w dziedzinie ochrony drewna, konkurencja niech się chowa!

max

To prawda, wiele sie zmieniło na gorsze. Ludzie dawniej oddawali swoje serce tej firmie, pracowali nie tylko dla siebie - ale przede wszystkim dla właściciela firmy - człowieka który ma swoje spojrzenie na rzeczywistość. I tego szkoda najbardziej. Nie ma już ideałów i charyzmy tego Pana. Teraz są \"harwardziki\" popisujący się wiedzą teoretyczną. W biznesie nie tylko to się liczy. Ludzie uciekają nie patrząc na nic. Jedno jest pewne, ktoś inny doceni ich , bo kiedyś wybierał ich do zespołu właściciel, który ma \"czucie do ludzi\" - takich teraz nie zatrudnia Pani HR. Ona szuka pasujących do jej wyobrażeń - a nie takich, którzy będą umieli zaakceptować rzeczywistość inną - bo taka właśnie jest. Dlatego starzy uciekają, a nowi nie zagrzewają tam miejsca. To oczywiście moja ocena rzeczywistości - ale wiem, że wiele osób myśli i czuje podobnie

Kazik

Polecam Altax w 100%

nejfeld piastowo

Porządna firma, szybko się rozwija, znajomy pracuje już któryś rok i jest zadowolony. Polecam

on

Mam propozycję, zatrzymaj męża w domu, ja chętnie przejmę jego obowiązki, co ma się chłop poświęcać?

Lider

Praca jest dla ludzi, którzy chcą się rozwijać. Nikt nie trzyma nikogo za karę lub na siłę, Patałachy, bumelanci i frustraci powinni poszukać sobie innej roboty. Altax polecam ambitnym !

ona

Odkąd mój maż rozpoczął nie widuje go w domu:/ Nie polecam,(usunięte przez administratora) radzę się 2 razy zastanowić zanim złoży się tam cv

magazynier

Potwierdzam relację wujka Pracowałem 3 lata dużo negatywnych rzeczy napisał. Ale dużo jest prawdy.

Miłosz

Jeżeli ludziom pracuje się dobrze, to chyba logiczne, że napiszą to co czują. Jarząbek - trochę dystansu!!! Prezentujesz zmiksowaną osobowość podejrzliwego, sfrustrowanego Antoniego M. i zawistnego, wiecznie niezadowolonego Jarosława K. Im z założenia nic nie pasuje. Aby utrwalać taką postawę warto zapisać się do PiSu lub założyć własną partię i tam się realizować. Łubudubu. łubudubu byłoby w niej jak najbardziej na miejscu.

Benek

Jarząbek, co Ty jarasz?

-wujek

Ups, post zamieszczony omyłkowo nie w tym dziale, zbierzność nazw, chodziło mi o Altax, ale nie z Poznania lecz Altax z Zielonej Góry. To dwie różne firmy. Dzięki Jarząbek za sygnał :)

Jarząbek

Ok, sprawdziłem. Altax is OK

Onanista

"Firma przyjazna człowiekowi", wujek nie ma racji:(

Mateusz

Filarem Altaxu jest doświadczony, rzetenie pracujący zespół. Nie ma tam miejsca dla ułomków takich jak np.wujek.

Stefan

Bardzo dobrze zarządzana firma, w której ludzie są najważniejszym ogniwem.

marta

Jestem pod wielkim wrażeniem ludzi pracujących w Altax, są zawsze optymistycznie nastawieni, uśmiechnięci, emanują pozytywną energią, widać, że chce im się żyć i pracować :)

Zostaw merytoryczną opinię o SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o.?

SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 135 ocen.

SHERWIN-WILLIAMS POLAND Sp. z o.o.