Lapp Kabel Sp. z o.o.
4 6 11 5 1

Opinie o Lapp Kabel Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Henry
 Opinia

Lapp Kabel ma bardzo dobre opinie również jako pracodawca!! Polecam pracę.

Opinia

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy Lapp Kabel Sp. z o.o.? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

Pracownik Lapp Kabel
@Administrator 23.02.2018 13:31

Ja chętnie odpowiem na pytania, może nie na wszystkie, ale na pewno na większość. Tylko proszę je zadać.

turbob
@Pracownik Lapp Kabel 26.03.2018 22:14

Dostałem zaproszenie na rozmowę... Powiedz - warto związać się z tą firmą jeżeli szukasz czegoś ,,na dłużej"? Jakie są przeciętne zarobki?

Opinia

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Lapp Kabel Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

kandydat
 Opinia

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie do działu ofert, aplikowałem i dostałem zaproszenie na rozmowę. Byłem trochę zrażony lokalizacją, jednak ma ona swoje plusy- dojazd zajmuje więcej czasu, ale za to brak korków w przeciwieństwie do centrum miasta. Zastanowiły mnie niezbyt pochlebne opinie, niepotrzebnie. Nie mogę wypowiedzieć się na temat atmosfery w działach, ale po samej rozmowie odniosłem pozytywne wrażenie, byłem na różnych rozmowach i ta, jak dotąd była najmniej korporacyjna. Pytania były konkretne i dotyczyły stanowiska. Atmosfera podczas rozmowy była miła i profesjonalna, sama rozmowa trwała ok. 30 min. Niestety nie zostałem zaproszony do drugiego etapu, jednak jeśli ponownie pojawi się ogłoszenie spróbuję jeszcze raz.

Pracownik szczęśliwy
 Opinia

Nie zgodzę się z przedmówcą- z rotacją to też przesada bo jak na 50 osób zwolnienie nawet kilku osób to już np 20%..mało? Więc tak słodko nie jest. Profesjonalna owszem pod względem podejścia do klienta- z podejściem do pracownika już gorzej-jak niestety w większości takich firm dominuje lizanie sami wiecie czego :) i wtedy możesz się wybić poza pozostały motłoch-z kasą to niestety koledzy z centrali uśmiali by się jakby zobaczyli te pensje....ale my w Polsce to jakbyśmy Pana Boga za nogi złapali :) Tak przedmówca pod tym względem że z powodu zarobków pewnie się nie zwolnił ale z braku możliwości rozwoju i bardzo słabej ostatnio i raczej gęstej atmosfery aspirującej tylko do roli korporacji firmy-a będącej raczej jej zaściankiem. Także jak ktoś się lubi ubrudzić na brązowo w różnych miejscach-polecam:) ....

Tak4Nie

Pracownik szczęśliwy

Tak2Nie

kefa
 Opinia

mam pytanie czy pracowaliście w firmie lapp kabel, jeżeli ktoś może się podzielić opinią o firmie z góry dziękuje

@kefa 24.05.2016 15:59

Mało osób pracowało w Lapp Kabel, ponieważ ci co zaczęli, nadal tam pracują ;-) Rotacja jest niewielka, co sugeruje, że to porządna firma. Doskonałe warunki pracy (sprzęt, jakość biur, zaplecza socjalnego). Atmosfera w działach zróżnicowana, ale to normalne przy ponad 50 pracownikach. Zarobki dobre jak na Wrocław, raczej nikt ich powodu się nie zwolnił. Nie ma czasu na obijanie, pracy jest dość dla wszystkich. Jedynym mankamentem może być dojazd - raczej własne auto/wspólne dojazdy, bo z komunikacją miejską słabo. Pracownik od wielu lat

pstryczek elektryczek
 Opinia

czy możecie się pochwalić czy firma lapp kabel to na prawdę solidny pracodawca ? który nie tylko jest w Europie ale wynagradza za dobrą pracę po europejsku.

Tak21Nie

Zostaw opinię o Lapp Kabel Sp. z o.o. - Długołęka