Eldos Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 14 ocen.

Opinie o Eldos Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eldos Sp. z o.o.

anonim

(usunięte przez administratora)

Leszek D.
@Feliks Leonard Ernest Von Fuck 20.11.2017 12:01
Większość zwolnionej załogi do tej pory nie dostała odprawy. Biedni, pozakładali sprawy sądowe. Wielki matematyk K.G. zapewniał...

Widzi Pan jak ich prawda w oczy kole. Zwłaszcza prawda wypowiedziana przez kogoś z kierownictwa. Szybko usunęli mój wpis. Ciekawe jakim prawem, skoro był zgodny z regulaminem. Tego robić nie wolno panowie nieudacznicy i dyletanci czyli pan K.G. i pan J.L. Ale wiem, że prawda w oczy kole. Nie macie odwagi odpowiedzieć ludziom, to kasujecie wpis. Byliście i jesteście nędznymi pajacami.

Leszek D.

Administratorze. Jakim prawem usunąłeś mój wpis. W którym miejscu był niezgodny z regulaminem ? Bądź odważny i odpowiedz.

ja

Pracuje tam najgorszy przedstawicie (usunięte przez administratora)pod pseud Kierownik "słoma z butów"

Undertacker

Umarł król niech żyje król. Tak można by powiedzieć, ale tam dwa księciunie księciowali - jeden wart drugiego... A jeśli zgoda buduje to czemu taki smutny koniec ?

produkcja

A wiadomości z ostatniej chwili są takie: zakład jest w trakcie likwidacji - produkcja stanęła, sprzedawane jest wszystko, co można sprzedać. Większość osób 31 marca dostała wymówienia, czyli pracują teoretycznie do 30 czerwca. Ostatnie dwie wypłaty przelane w terminie, ale jak będzie z następną? Nastroje w firmie całkiem niezłe - pewnie to wina dość dobrej sytuacji na rynku pracy. I to by było na tyle. Over and out.

uszak

Wlasnie mnie poinformowano ze moja byla firma a aktualnie niezbyt slowny klient oglosil upadlosc , cale szczescie material dostawali tylko za gotówke :))) , szkoda ludzi fajna banda byla

germanica

Jakie wieści najnowsze z Eldosu? Już ludzi zwolnili czy też muszą oni być świadkami końca firmy? Zgadzam się z Zorro: "Miałeś ch...e złoty róg ostał ci się jeno sznur". To najbardziej pasuje.

TU

pracowałem tam jak było jeszcze całkiem znośnie 96 - 05, to była moja pierwsza poważna praca, dużo się nauczyłem pod okiem inżyniera Boczara, ale to fakt logiki to tam nigdy żadnej nie było i ludzi raczej nie szanowano. Byłe też miłe akcenty taka na przykład integracja w Szklarskiej Porębie chyba 98 rok. Odkąd pamiętam chodziły słuch że pan G i L nie mogą się dogadać i oto mamy smutny koniec firmy ELDOS

toni

fajny koniec smutnej firmy lat... i gar... już się dorobili na ludzkiej krzywdzie ...ale gar... pokarał los ..on wie czym!

germanica

Nareszcie, uwolnili ludzi od siebie! A ludzie wreszcie odżyją i złapią wiatr w żagle! Zobaczą, że sa jeszcze firmy, gdzie szanują ludzi i doceniają ich pracę. Nie ma czego żałować! Brawo!

pracownik

tak kończą skończone szmaciarze takie jak panowie g..i l ... dobrze takim frajerom

Zorro

Najnowsze wieści. Eldos umiera... Brak pomysłu na jakiekolwiek uzdrowienie dramatycznej sytuacji w firmie. Zwalniają się ludzie którzy budowali sukces spółki. Na zastępstwo za te śmieszne pieniążki można znaleźć chętnych tylko wśród uchodźców z bliskiego wschodu z którymi ciężko się dogadać a jeszcze ciężej pracować. Park maszynowy przepłynął już wody Styksu. Popiół i pył. Do naprawy taśma klejąca. Brak wszystkiego. Brak motywacji. Brak premii. Brak ludzi. Brak mleka , mydła , kawy , funduszu socjalnego i wszechogarniający brak logiki. Za to arogancja, ignorancja, niekompetencja i brak pieniędzy rządzą. Nie polecam nawet wrogom.

Kassandra
@Zorro 06.02.2017 19:38
Najnowsze wieści. Eldos umiera... Brak pomysłu na jakiekolwiek uzdrowienie dramatycznej sytuacji w firmie. Zwalniają się ludzie...

Zacytowałabym klasyczne hasło jakże pasujące do tej sytuacji: "Miałeś ch...e złoty róg ostał ci się jeno sznur". Smutne.

Robin Hood
@Zorro 06.02.2017 19:38
Najnowsze wieści. Eldos umiera... Brak pomysłu na jakiekolwiek uzdrowienie dramatycznej sytuacji w firmie. Zwalniają się ludzie...

Zorro to jakiś prorok ! Właśnie nadszedł koniec. Firma się zwija... Płakać czy się cieszyć ??? Wybieram opcję numer 2. W Eldosie nie było już przyszłości, wszystko zostało zniszczone i zmarnowane.

Eh

@produkcja a to na jakie stanowiska teraz szukają? Bo ja nie widziałem ofert niestety...

produkcja

@ider, nie pleć głupot. Piszesz, jakbyś był zorientowany a nie chce ci się nawet spojrzeć na eldosową tablicę z ogłoszeniami - od dawna jest kilka nieobsadzonych stanowisk. Inna sprawa, że nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie - chyba, że na krótki okres czasu i nie należy liczyć na więcej niż minimalne wynagrodzenie. W skrócie: tonący statek :(

Ikin

Pewnie tak, ja odwalam brudna robotę na produkcji, nie znam sie na reklamie. Nie wiem skąd przestoje a chciałbym wiedzieć

Ikin

Zdarza się to co miesiąc od ponad dwóch lat i jest coraz gorzej. Na początku 5 dni opóźnienia, tydzień, potem 2 tygodnie, teraz 3. Na dodatek zarząd przyznaje się otwarcie, że to ostatni rok działania firmy w obecnej siedzibie, a przeniesienie produkcji to też spory przestój i w zamówieniach i płatnościach...

Ikin

Ostatnia wypłata grubo ponad 20 dni po terminie. Ratuj się kto może!

Hunter

Eryk. Jak nazwać inaczej sytuację kiedy pracujesz 10 lub 15 lat i masz 12 zyla na godzinę ? Toż to tragedia. W Amazie dają teraz 14 na wejście. Smutny kapitalizm...

dzevoj

11-12 zyla na 1/h to prawie szczyt. Administracja większa od produkcji. Wypłaty z 20-to dniowym opóźnieniem. Premia nie istnieje. Brak jakiejkolwiek marchewki, tylko bat. Pozdrawiam.

dzevoj

Szkoda gadać. Unikać jak ognia ! Zarobki zatrzymały się piętnaście lat temu, rosną tylko wymagania a ludzie wieją jak z tonącego statku...Nadciąga koniec.

as111

Znam ten smutny zakładzik , beznadzieja... dobre dla ludzi bez ambicji

se....s

mam tez takie odczucie ...chyba wtedy tyralismy razem ..finanasowy syf!!!!!!

góra

a co myślałeś że po 5 latach będziesz zarabiać tyle co dyrektor? ubrany w "niebieskie szmaty" i siedzieć w kanciapie na oczyszczalni, ze stawką prezesa?

adam40

Tyrałem tam chyba 5 lat.. [usunięte przez administratora] ..ogólnie finansowy SYF!!!!!!!!

Zostaw opinię o Eldos Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eldos Sp. z o.o.