Opinie o Erca Poland Sp. z o.o. w Garwolin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Erca Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Erca Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erca Poland Sp. z o.o. w Garwolin

Maryla Nowy wpis

Atmosfera w firmie bardzo miła i rodzinna. Załoga wraz z Dyrekcją zawsze sympatycznie nastawiona do ludzi. Dziękuje za dobry czas i zachowuję dobre wspomnienia :)

Darek Nowy wpis

Tak sporadycznie zostawiacie swoje opinie, że trochę to dziwnie wygląda. Mam nadzieję, że to z powodu dobrej pracy?

Dawny pracownik Nowy wpis
@Darek

Tylko szukają do pracy ogłoszenia na karierze Garwolinskim już wszyscy omijają jak widzą tylko firma Erca Willmar

Iza Nowy wpis

@Odpowiedz ale ta premia kwartalna jest stała? Zawsze 500zł?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Erca Poland Sp. z o.o.?

Nie ma żadnego. Nie rozwijasz się w tej firmie, absolutnie nie awansujesz, zarobki są żenujące. Najlepiej jak byś pracował na kilku etatach i połowę zarobionej pensi zwracał spowrotem do firmy . No to może dostaniesz premie kwartalna 500 zł brutto.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Erca Poland Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Franek

@Pracownik P A ja uważam,że kierownik jest wymagający i to nie każdemu odpowiada. firma dobra więc i wymaga!

Wiki 21
@Franek

Tak. Firma najgorsza w okolicy . Substancje używane do produkcji są bardzo szkodliwe i groźne dla zdrowia. Za 2.500 brutto. Porażka. Pasja to jedno ale zdrowie jest bezcenne.

Pracownik P

Witam wszystkich pracowałem tam 4 miesiące. Płacą bardzo mało bo (usunięte przez administratora) na start o podwyżce tylko można zapomnieć. (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie bardzo dużo chemii inaczej powiem tam się robi komponenty do perfum jest też składnik (usunięte przez administratora)

Janek

W sumie to firma ma dobra opinię, szkoda, że zarobki są tak niskie.

Wiki

Nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Niestety najprostsze prace zawsze były nisko płatne bo klient nie zapłaci firmie więcej.

kot
@Wiki

xD no faktycznie praca jako mikserman za minimalną krajową, a w firmach obok od 3tys w góre na takim stanowisku.. W dyskoncie na kasie więcej zarobisz

Poszukiwany za pół darmo

Poszukiwany pracownik za minimalną krajową do pracy przy szkodliwej chemii.. Praca na miksery i nie tylko, a dokładniej do: sprzątania hali, koszenia trawy, wyrywania chwastów z kostki, odpychania ścieków (z p0dpasek), konserwacji urządzeń, malowania i pracy jako magazynier. Jeśli jesteś osobą pracowitą omijaj ten zakład szerokim łukiem, bo za ciężką pracę i staranie się możesz co najwyżej dostać z1eby (od pana w bieli) oraz dodatkową pracę z innych leniwych zmian... jeśli natomiast lubisz się poobijać w robocie, wypić p!wko jedno, dwa lub cztery, przychodzić w kratkę, pospać w pracy w łazience lub gdzieś na magazynie to jest praca właśnie dla ciebie, a spokojnie nie wywalą Cię za to, gdyż nie ma komu w tych wspaniałych warunkach robić. Jeśli myślisz o podwyżce to zapomnij. Premia?.. kwartalna jest tak wysoka, że w innych zakładach dostajesz taką na miesiąc, a jak któremu pracusiowi nie wyjdzie towar to po premii dostaje każdy na produkcji... Dodatkowo czego można tutaj zaznać to praca w święta, sylwestra plus humorki pana w bieli.. Odradzam przyjścia tutaj szkoda nerwów, czasu i zdrowia!

Mała mi21

Do wszystkich rozsądnych ludzi. Omijajcie firmę ERCA szerokim łukiem. Praca w warunkach bardzo szkodliwych dla zdrowia pensja najniższa krajowa . Oczywiście kierownictwo twierdzi że nie ma warunków pracy szkodliwych. Na temat nie których osób pracujących w tej firmie co uważają ze bez nich by nie funkcjonowała może nie będę się wypowiadała , ale jak by ich nie było to by funkcjonowała o 200% lepiej nieroby.

Czesław

@Kubuś, na forum nie należy nikogo obrażać. Jest to miejsce to wyrażania konstruktywnych opinii oraz wymiany informacji odnośnie warunków pracy oraz aktualnych rekrutacji. Wpisy powinny być zgodne z regulaminem. Jest on dostępny na stronie internetowej gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Zapoznaj się z jego treścią. Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jest umowa czasowa. Zgodnie z Kodeksem Pracy umowa na okres próbny zawierana jest na okres maksymalnie trzech miesięcy. Także umowa, o której piszesz nie jest umową na okres próbny, tylko na czas określony, a jest to zasadnicza różnica. Jeśli chodzi o jej warunki to zakładam, że zawsze można je negocjować z pracodawcą.

Kubuś

Wynagrodzenie bardzo słabe jak na pracę przy chemii szef to jakiś buc Pan król lew umowa na próbę na rok bez żadnej podwyżki zakład brudny nie miła rozmowa nie polecam. Pozdrawiam buca szefa

asia

dokladnie, przeciez przy podpisaniu umowy godzisz sie na ich warunki a oni musza je ci zapewnic i to bardzo dobre, przede wszystkim wyplata powinna byc zawsze w terminie

anonom

Lipa straszna wyzysk hamstwo najnizsza krajowa.

szelma
@anonom

zapomnialeś dodać że straszna chemia

porażka

pracownik - 2012-05-13 22:46:42 praca fajna tylko zarobki bardzo słabe, a o podwyżce można pomarzyć...:-)

praca fajna tylko zarobki bardzo słabe, a o podwyżce można pomarzyć...

buhaha

to jest wypowiedz kierownika produkcji

Krzysio

nie podzielam tej opini poniewaz ludzie odpowiedzialni za organizacje pracy nie zamuja sie praca tylko swoimi sprawami np. myciem samochodow naprawa ich, myciem dywanow skladaniem motorynek itp. takze smuszaja pracownikow to wyzucania odpadow toksycznych do nieodpowiednich skladow poniewaz sa przerazeni kwata utilizacji tych ze odpadow.

Martinez

Mam przyjemność współpracować z firmą ERCA z Garwolina.Firma OK na serio!! przez duże OK.Pozdrawiam Panią Paulinę i Panią Anię:)

Zostaw merytoryczną opinię o Erca Poland Sp. z o.o. - Garwolin

• Jak się pracuje w Erca Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Erca Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Erca Poland Sp. z o.o.