Erca Poland Sp. z o.o.

Garwolin

Opinie o Erca Poland Sp. z o.o.

asia

dokladnie, przeciez przy podpisaniu umowy godzisz sie na ich warunki a oni musza je ci zapewnic i to bardzo dobre, przede wszystkim wyplata powinna byc zawsze w terminie

anonom

Lipa straszna wyzysk hamstwo najnizsza krajowa.

szelma
@anonom 12.02.2015 18:04
Lipa straszna wyzysk hamstwo najnizsza krajowa.

zapomnialeś dodać że straszna chemia

porażka

pracownik - 2012-05-13 22:46:42 praca fajna tylko zarobki bardzo słabe, a o podwyżce można pomarzyć...:-)

praca fajna tylko zarobki bardzo słabe, a o podwyżce można pomarzyć...

buhaha

to jest wypowiedz kierownika produkcji

Krzysio

nie podzielam tej opini poniewaz ludzie odpowiedzialni za organizacje pracy nie zamuja sie praca tylko swoimi sprawami np. myciem samochodow naprawa ich, myciem dywanow skladaniem motorynek itp. takze smuszaja pracownikow to wyzucania odpadow toksycznych do nieodpowiednich skladow poniewaz sa przerazeni kwata utilizacji tych ze odpadow.

Martinez

Mam przyjemność współpracować z firmą ERCA z Garwolina.Firma OK na serio!! przez duże OK.Pozdrawiam Panią Paulinę i Panią Anię:)

Zostaw opinię o Erca Poland Sp. z o.o. - Garwolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Erca Poland Sp. z o.o.