Pamar Sp. z o.o.

Głogów

Opinie o Pamar Sp. z o.o.

Sfrustrowany

Szef tej firmy Pan Rychliński ma udziały w firmie Pani Iwony Dobczyńskiej właścicielki firm Iw Mar Iwona Dobczyńska Leszno oraz Radsten sp. z o.o Poznań, Pani ta oszukała bardzo wielu pracowników nie wypłacając wynagrodzeń, miała kilka spraw sądowych, zostały wydane nakazy zapłaty, oczywiście żadne pieniądze nie zostały odzyskane, radzę szerokim łukiem omijać tą spółkę

byla pracowniczka

jesli piszesz o pamar sp . z o.o. na palisadowej to ja pracowalam tam jakis czas totalna porazka , rotacja taka ze nie sposob wszystkich zapamietac ludzie sami odchodza albo sa zwalniani nie polecam atmosfera beznadziejna

Zostaw opinię o Pamar Sp. z o.o. - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pamar Sp. z o.o.